Hangi Protez? - mentor, arion, nagor , natrelle, PIP

Sizin bildiğiniz yöntem vücudun başka bir yerinden alınan yağın göğüsü şekillendirmede kullanılması.bu tabi ki bir süre sonra sarkacaktır çünkü asmıyosunuz ki göğsü biyere,ortada aslında bir ameliyat yok. Sadece şekillendirme var. Ama arkadaşın bahsettiği çok çok farklı bir ameliyat, ben de oldum
Fotoğraf göstermek isterim; benim 2 yıl oldu ama işte göğüs fotoğrafı yani nasıl paylaşılır ki
Hayır,yağ enjekte edilmiyor. Olan doku şekillendiriliyor,fazla deri alınıyor o kadar. İlk sene ödemden dolayı üst lob dolu gibi duruyor ama ödemler gittikçe üst kısım yine boş duruyor. Çünkü öncesindede sarkmış bir meme vardı,üstte sadece deri düşünün tüm doku altta...
Özel albüm yaparsınız,ayarlarını takip ettiklerim yaparsınız sadece takip ettikleriniz görür fotolarınızı. Bizim onlarca fotomuz var,meme estetiği olan birçok arkadaş albüm yaparak paylaşımda bulunuyor bu Forumda :KK66:

ameliyat sonrası 1. Yılım
Gögüs gibi özel fotolarınızı Forumda açıkça paylaşmayın,herkes görebilir. !
Özelden atabilirsiniz,yada albüm oluşturup ayarları ayarlayıp istediğiniz kişilerin görmesini sağlayabilirsiniz...
yandan gayet dik görünüyor evet,önden de görmek isterim . Dikişlerinizi farkedemedim .

ciaobella88 ciaobella88 büyüklüğe göre de protezin daha sert ya da yumuşak geleceğini düşünmüştüm ama kimse bahsetmemişti bundan sizden duyduğuma sevindim:)
bende damla olduğu için cohesive 3, zayıf olmama rağmen protezin kenarlarını hiç hissetmiyorum şükür. şu an 3. ayım yumuşama var ama henüz istediğim kıvamda değil tabi ki, acaba damla taktıranlar kaçıncı ayında yumuşama oturdu acaba?

Bende protezi hiç hissetmiyorum 16. Günüm elime de hiçbiryerden gelmiyor kasaltı oldugu icin ama etrafı bir miktar yumusamasına ragmen yine oldukca sert yüzde 80 diyebilirim.. model olarak cok memnunum suan yuvarlak ama kesinlikle top gibi yuvarlak bi görüntü yok damla gibi duruyor dokum olmadıgı icin doktor bunu secmişti.. bir de istediğimiz yumusaklıga gelirse harika olacak :) siz masaj yapıyor musunuz? Bana henüz doktorum önermedi haftaya kontrole gidecegim ..

Bu aralar mesajlardan gördüğüm kadarı ile ameliyat olacak arkadaşlar protez seçme konusunda yardıma ihtiyaç duyuyor. Lütfen bu başlıkta sadece protezleri konuşalım. Ameliyat olanlar protezleri ile ilgili fikirlerini söyleyerek ameliyat olacaklara yardım etsin.

Güzel paylaşımlar dilerim :KK71:
Silikonlar nerden temin ediliyor nekadar a aldın giyatı nedir

arion araştırdığım kadarıyla fransız kökenli bir protez nagor ise ingiliz orijinli bir protez.. bildiğim kadarıyla nagorun kenarları daha ince yapıda bir protez ve mentora göre biraz daha yumuşak bir protezmiş.nagorun kenarları daha ince olduğu için daha doğala yakın sonuçlar veriyormuş.. şimdi ameliyat olanlar için çok daha fazla alternatif söz konusu..arion dehşet hızlı şekil alan bir protez.. pip için söylenecek çok bişey yok zaten onun da fransız kökenli bir protez olduğunu ve içindeki kullanılan maddenin zararlı içeriği dolayısı ile kapatıldığını biliyorum..yeni ameliyat olacaklara iyi araştırmalar..:KK9::KK9:
Nerden temin edilip alınıyor parası nekadar bana söylermisinz

Doktorunuz kim?
Yani ilk defa duyuyorum bende. Neye göre alacaksınız peki? Binbir çeşit boy,şekli şemali var.
Ameliyatta size deneme protezi ile göğsünüzde deneme yapmadan nasıl karar verecek????
Bilmiyorum paramı ayarlayıp gelmemi söyledi ozman konuşuruz dedi medikalden ben alıcakmışım paramı ayarlıyım ozman neler dicekse paylaşıcam sizinle

Acaba fiyatları nasıl ya mentor ların pahalı olduğunu duydum ama ne kadar olduğunu bilmiyorum yaptıran bayanlar dan yardım bekliyorum nu konuda :110:

Arkadaşlar mentor marka silikonumu vucudum alerji yaptigi icin cikartmak durumunda kaldim 300 cc yuvarlak ikinci el dusunen olursa satmayi dusunuyorum izmir ici elden teslim ederim patlagi catlagi yok gorerek almis olursunuz :)

X