Hangi Protez? - mentor, arion, nagor , natrelle, PIP

Kuzum ztn zayifligimdan oturu zor toparliyormsm smdi tkrr serum taktilar icine mide rahatlatici eklediler suan iyim cok sukurler olsun

Canım belli bir boyutun üzerindeki resimleri almıyor. Fotoyu paint ile aç, küçültme opsiyonu vardı bir yerinde, jpeg olarak kaydederken küçültülmüş halini kaydet. Veya telefonundan resim çekerken en düşük kalitede ve en düşük çözünürlükte tekrar çek. O zaman yükleyebilirsin.
Ağrın var mı canım, mide bulantın nasıl oldu ? Umarım serum işe yaramıştır. Birde tatlı birşeyler yemeye çalış, şimdi kan şekerin çabuk düşer,zaten zayıfsın :-( gofret çok iyi gider şimdi :KK16:
Öpüyorum, sevgiler :KK54:

Cnm mesaj attm geldi mi :)

nilgüm hocaya gittiğimde sürekli küçük istiyorum küçük istiyorum deyip durdum, bu yüzden nilgün hoca da birine 180cc birine 200 cc koyarız kas altı yapıyorum demişti. 3300 hastane ücreti yanlış hatırlamıyorsam 700 dolar silikon ce 100 dolar da sporcu sütyenine verirsin demişti, şu ana göre hesaplarsak nerden baksan 5000 veya 5500 tl masraf olur gibi, ben bundan 5 ay önce gidip sormuştum, şu an daha da artmış olabilir ücretler yani... senin bilgin var mı mavi kelebek hacettepede yakın zamanda ameliyat olmuş kişilerin ne kadar masraf yaptığına dair? ben kas üstü de düşünüyorum bu arada hem işe başlarken rahatsız olacağım bi durum olmaz hem de çok büyük protez istemediğim için doğal durma şansım olabilir diyorum ama meme dokusu olması lazım diyorlar o bende var mı bilmiyorum:) offf... bir de şu cesaretimi toplasam:18: yorumları okuduğumda elli tane güzel yorum görünce cesaretleniyorum ama bir kişi de çıkıp ağrım acım var dedi mi bende herşey bitiyo:KK43: şimdiye kadar hiç ameliyat olmadım sağlıklı şekilde gidip de allah korusun bi sorun olur diye çok korkuyorum

merhabalar.sanırım daha ameliyat olmadınız.meme altı ve meme üstü ölçünüz kaç sorabilirmiyim? 180 ve 200 cc az değilmi? bende aman çok büyük olmasın ,öne öne durmasın diye doktorumu yönlendirdim.modarate plus 275 cc takıldı.daha dün gece rüyamda doktoruma gitmiştim,ben daha büyük protez istiyorum diye.içimde kaldı inan daha büyük olmalıymış.

konunun ilk birkaç sayfasındaki yorumları okudum işkillendim ya :KK50: bana da mentor takıldı. yumuşamayacak mı yani şimdi anlamadım. ben markalar arasında böyle bariz farklar olabileceğini bilmiyordum :KK25: lütfen mentor marka protez takılan ve üstünden 5-6 aydan fazla geçmiş olan arkadaşlar yorum yapabilir mi? memnun musunuz? :KK25: doğal görünüyor mu? :44: mentor.un (pütürlü yüzeyi olmadığından) kayma riskinden bahsedilmiş, böyle bir sorun yaşayan oldu mu?

merhabalar.sanırım daha ameliyat olmadınız.meme altı ve meme üstü ölçünüz kaç sorabilirmiyim? 180 ve 200 cc az değilmi? bende aman çok büyük olmasın ,öne öne durmasın diye doktorumu yönlendirdim.modarate plus 275 cc takıldı.daha dün gece rüyamda doktoruma gitmiştim,ben daha büyük protez istiyorum diye.içimde kaldı inan daha büyük olmalıymış.

meme altım 71-72 meme ucu 79 benim, ben aslında büyük göğüs istemiyorum diye çok söyleyince doktor da öyle dedi sanırım. sizin kas üstü müydü kas altı mı

74 -82 de benimki idi.boyum 163-56 kilo idim.benim ki kas altı idi.High profil olmalı ve küçük protez olmamalı.sizin boy ve kilo kaç?

konunun ilk birkaç sayfasındaki yorumları okudum işkillendim ya :KK50: bana da mentor takıldı. yumuşamayacak mı yani şimdi anlamadım. ben markalar arasında böyle bariz farklar olabileceğini bilmiyordum :KK25: lütfen mentor marka protez takılan ve üstünden 5-6 aydan fazla geçmiş olan arkadaşlar yorum yapabilir mi? memnun musunuz? :KK25: doğal görünüyor mu? :44: mentor.un (pütürlü yüzeyi olmadığından) kayma riskinden bahsedilmiş, böyle bir sorun yaşayan oldu mu?

Canım, devamını da okusaymışsın keşke, hiç kaygılanmazdın. Mentor da da diğer markalar gibi pürtüklü yapı var. O da zaman içinde yumuşuyor, yumuşama hızı biraz zamana biraz da senin yapacağın masaja bağlı . Türkiye de bilinen doktorların hemen hepsi FDA onaylı cohesiv jel silikon kullanıyor. Protezin düz/pürtüklü yüzey olması, yuvarlak/damla olması senin tercihlerini de dikkate alarak doktorunun vereceği karar. Düzenli masaj yapabilirsen daha hızlı yumuşuyorlar.
Merak etme :KK16:

Canım, devamını da okusaymışsın keşke, hiç kaygılanmazdın. Mentor da da diğer markalar gibi pürtüklü yapı var. O da zaman içinde yumuşuyor, yumuşama hızı biraz zamana biraz da senin yapacağın masaja bağlı . Türkiye de bilinen doktorların hemen hepsi FDA onaylı cohesiv jel silikon kullanıyor. Protezin düz/pürtüklü yüzey olması, yuvarlak/damla olması senin tercihlerini de dikkate alarak doktorunun vereceği karar. Düzenli masaj yapabilirsen daha hızlı yumuşuyorlar.

anam şu markalardan hiç anlamıyorum :)
senle samimiyeti artırmalıyım dwarkelf :))
bilgilerinden yararlandır beni :)))

İşte bir onları veremem :18: Ben onlara kavuşana kadar neler çektim bir bilsen :KK14: acırdın bana :KK17: ama her türlü desteğe hazırım. :KK3:

şimdi de sen bana acırsın valla :)
berbat haldeyim :)))

ohh tadını çıkar :nazar::nazar::nazar:

çok teşekkür ederim canım iyiki seni de buldum :) her başım sıkıştığında özeline koşacağım :KK16:

bu arada ben senin memişlerin eski halini göremedim bir türlü bulamadım:KK43:

Son düzenleme:
şimdi de sen bana acırsın valla :)
berbat haldeyim :)))

ohh tadını çıkar :nazar::nazar::nazar:

çok teşekkür ederim canım iyiki seni de buldum :) her başım sıkıştığında özeline koşacağım :KK16:

bu arada ben senin memişlerin eski halini göremedim bir türlü bulamadım:KK43:

Emrine amadeyim, ne demek :-) Şimdi baktım albüme, silmişim eski hallerini :KK1: artık nasıl bir unutmak istediysem :KK53: yarın yüklemeye çalışırım canım. Şimdi laptop ı açsam çıngar çıkacak evde :KK17:

Emrine amadeyim, ne demek :-) Şimdi baktım albüme, silmişim eski hallerini :KK1: artık nasıl bir unutmak istediysem :KK53: yarın yüklemeye çalışırım canım. Şimdi laptop ı açsam çıngar çıkacak evde :KK17:

çok teşekkür ederim canım sağol var ol hep memişlerden memnun ol :)))

ben sırf tekrar aynadan bakmak için o direnlerle ayaga kalkmanın zorluguna ragmen o agrıya katlanıp, tuvalete gidiyordum :KK70: :KK70: :KK1: her gidişimde tuvaletin aynasından bakıp yatağıma biraz daha moralle dönüyordum... :KK16:

Gecmis olsun cnm sabret ger gecen gun hersey biraz daha yoluna giricek..zamana ihtiyacin var artik sadece... tekrar gecmis olsun....

amin cnm:) narkozdan zor ayılıyorum dua edin bu sefer rahat uyanıyım yoksa akşama gözümü anca açarm , anestezi uzmanını skı skı tembihlicem inş şıp die uyanırım :) teşekkür ederm cnm benm

Insallahhh hersey gonlunce olur canim ... bol bol dua et.... opuorum seni..

210 modarate yuvarlak konmus cnm meme altim 68 cm di baya iriler suan :)

Okudukça, tribe girdim, göğsümde ağrı hissetmeye başladım :KK53: bıraktım okumadım devamını. Akşam bir de eşime geçirdim aynı kaygıları, garibim gece gece onu araştırdı :26: benim bugün tam bir hafta oldu, üst tarafta şişlik ve sertlik var halen. Zaten, hiç inmeyecek gibi geliyor, üstüne bir de yorumları okuyunca hepten panikledim:KK43: Masaja dikkat ediyorum, inşallah kısa zamanda sonuç verir de 5-6 aya uzamaz.
Bu arada; bu konudaki bilgi birikimine hayran kaldım :KK9: içimi rahatlattın, teşekkür ederim canım :KK16: :KK54:

X