Göz Makyajı Hangi eyeliner cesidi iyidir?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

limmed

Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2014
53
3
surulmesi bulusmaması bakımından hangisi iyidir
kalem seklinde almıstım murekkep gibi cok iyidi sonra goz kalemi seklinde aklım bilmeden kırılıp duuyor yapamıyorum

bence jel eyeliner en iyisi. rengi daha tok duruyor ve kolay kolay bulaşma yapmıyor. her gün sürseniz aylarca idare eder, bereketli ürünler. yağlı ciltliyim ve mac'in jel eyelinerını kullanıyorum, saatlerce çıkmıyor gözümden. elimde bir senedir bulunmasına rağmen kuruma da yapmadı. maybelline'in jel eyelinerını da çok övüyorlar, yanında fırçasıyla geliyormuş hatta. başlangıç için onu deneyebilirsiniz.

Bir dönem flormar'ın dipliner'ını kullandım güzeldi aslında ama sonra sıkıldım kuzenime verdim. Aylarca ben kullandım 2-3 aydır da o kullanıyor bitmedi hala çok bereketli :) şuan maybelline master precise kullanıyorum ondan da çok memnunum ama biraz çabuk bitiyor. sürümü çok kolay. ucu da ince olduğu için kuyruk çekimini kolaylaştırıyor

golden dipliner kullanıyorum inanılmaz rahat ama elini sürsen çıkar o biraz sıkıntı onun dışında sabahtan akşama kadar gözünde dursun akmaz bulaşmaz

Arkadaşa katılıyorum bencede en iyisi jel eyeliner, bende böyle güzel bir eyeliner arayışı içersindeydim neredeyse hepsini denedim ama en çok jel olandan memnun kaldım hemde kullan kullan bitmiyo gerçektende çok bereketli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…