Hangi Eşyalarla Konuştunuz?

bılgısayarla odamdakı resmımle cok konusurum

ayakkabılarla konuşuyorum onlarla aramızda özel bir aşk var karşılıklı :) bazen yüksek fiyatlardan dolayı tek taraflıda olabiliyor ama güzel bir ayakkabı gördüğümde evet bebeğim sen benim olmalısın diyorum genelde :KK70:

yolumun üzerindeki bütün hayvalrala konuşuyorum. eskiden gizli gizli yapardım çünkü benim gibilere deli dediklerini biliyorum. şimdi kimse umurumda değil. ohh valla doya doya konuşuyoruz karşılıklı. :KK1:

simdiye kadar konustugumun farkinda degilmisim ama burayi okuyunca evet ya bende böyle yapiyorum,bende böyle söylüyorum oldum.
ben esyalara cogu zaman kizarim,Allah'in cezasi! derim cok.
ama yeni bir mobilya falan almissam severim onlari oksarim,öperimde hatta.oyyyy caniiiiiim derim.
o mobilyalardan SIKILma zamanim gelmisse,yani hevesim artik gecmisse azarlarim onlari.gerizekalilar derim.tekme falanda atarim yani arada.:KK37:

ama baska birseye cok üzgünsem,kendi adimi kendime söyleyerek,kizarim,konusurum,aglarim kendi kendime.aynaylada konusurum,fotograflarlada:2:

bilgisayarımla çok konuşurum ben.. bazen beni deli eder küfrederim xd bazen de oyy benim biricik dostum bugün nasılmış derim xd

bide kıyafetlerimle konuşurum. acaba bugün seni mi giysem seni mi diye xd

akıllı diye satın aldığım gerizekalı telefonumla çok sık konuşurum ben
aslında ben konuşurum o dinler
bolca söver sayarım, duvara fırlatmakla tehdit ederim falan,
malum telefon fiyatları fırladı, bununla idare etmeye mecburum
:KK1::KK1::KK1:

elektrik süpürgemle temizlik esnasında cok konusurum
hadi bakalım gidiyoruz salondan baslayalım falan:KK1:

oyuncaklarımla-çiçeklerimle-bilgisayarımla-aynada...:KK14:

annem arabasıyla konusur canım kızım benim tatlım filan diye hele benzin bitme noktasındaysa dayan kızı hadi tatlım der :)))

mutfakta iş yaparken durup sanki yanımda birisi var gibi konuşurum,yaptığım yemeklerin tarifini veririm:)))))
aynayla konuşurum,çiçeklerimle konuşurum ama hepsi öldüüü çok mu çekilmezim acaba:))))))

Yastığımla.. Aşk acısı çekerken. Şizofren gibi konuşurum onunla

makyaj yparken aynada kendimle konuşurum.. şöyle derim mesela ; kızım bu ne böyle yaaa :26: yine allığı fazla kaçırdın pancara benzedin :26: :KK1:

Bilgisayar beni deli edince konusurum: "Hadeeee calissanaaaaa" "offffff ne salak seysin" :KK1:

bende konusurum
pcde bı oyunu yenemediysem yada beklenmeyen bi hamle karısında kızarım..

yada yenı prog yukleyıpte calısmıyorsa..laptopmun yavaslamaya basladıysa..konurum..hadi oluuuummm nazlandın ııce kız gibi derim :)))

annemın cıceklerıyle konusurum

bide yaptıgmın yemeklerle konusurum sanki bebek sever gibi... delimiyim ne :KK52::KK9:

X