Hangi Eşyalarla Konuştunuz?

aslında kendi kendime çok konuşurum gamyoncuiremsu
ama başlığı görünce düşündümde konuşmadığım bir eşyayı bulamadım -tatlicadiarzu-
birşeye kafam çok bozuksa etrafımdaki herşeyle konuşurum delikafadulden

ben konuşmak diilde kavga ediyorum insan acaip stres atıyo mesela keki tam pişirmemiş fırın,masa ayağına takılmış elektrik süpürgesi gibidelikafadulden

yemek pişiriken aniden atlayan hoplayan benden kaçan sebzelerle konuşurum.hopp hoppp nereye sen bana lazım sın. önce yıkan sonra atla bakim şu tencereye uslu dur olur mu:)

sevgilimn aldığı şeylerle:asigim:
sinirli olduğumdada konuşuyorum çok hüzünlü bakıyolar ozaman bisürrü bağırıyorum korkuyolar:roflol:

bende en cok bulaşık felan yıkarken elimden kayar yadadüşer sinirden onu azarlarım :roflol:

aynalarla.. kocamın her sabah dagılan dolabıyla :)))

evimdeki her türlü eşya ile konuşurum, yeri gelir tartışırım yeri gelir severim
bu halimi bir kaç kez gören annem çok güldü ve bana acıdı (yalnızlığıma)

akla gelebilecek her eşyayla konuşuyorummkaydirigubbakcemile3
deli miyimm neyim:1ninca:

yatagımla aramda sıkı bi bag var uzulunce gelır sarılıp hem aglar hem konusurum :KK70:DD
sonra defterime kısa ,şifreli gibi özlu cumleler kurarım.. şiir gibi yani..
{eşim bu defterin peşinde ama avucunu yalar :roflol: }

Tencerelerle ama konuşmuyorum resmen kavga ediyorum, çünkü annemin yığınla tenceresi var ama durukları dolap küçük her kullanımda sorun oluyor her defasında didişiyorum bende , geçen gün bir kaç çelik tencere üst üste eski tip oldukça ağır ve aldım tam doğrulmamla en alttakini bırakmışım ayağımın üstüne düştü nasıl bağırdım ben bile hayret ettim o ses benden mi çıktı yhaaaa.s

hmmm evde kendi kendime konuşmam için her eşyayı alet edebilirim
ama genelde mutfak eşyalarımla daha çok konuşurum kepçeyi ararken neredesin ya hangi deliğe saklandın yine derim mesela
fırındaki yemeğe bak güzel piş o kadar hazırlık yaptım falan derim
bulaşık yıkarken elimden kayan tabağa çanağa gel buraya mis pak olacaksın, olacaksın uleeeeeeeyn diye dellenirim
en çok mikrodalgayla kavga ederim bip bip sesi beni deli eder patlama be patlama geldim derim
banyodaki çamaşır makinesiyle de zaman zaman kavgalarım olur, sus biraz sessiz çalış falan derim
bulamadığım kazağıma pantolonuma ayakkabıma seslenirim dolabın içine
yada giyindikten sonra sorarım oldu mu böyle bakiim hııı yakıştın mı o pantolona sen falan derim
hafif bir kafayı sıyırma durumları söz konusu yani bende
amaaan her önüme gelen eşyayla konuşurum ben evde bu konuda sınır tanımam :kaydirigubbakcemile3

bende en son sabunla konuştum sabunluğa ben koyuyorum o düşüyo ben koyuyorum o düşüyo zaten hastaydım zor iş yapıyodum
ii bi kalay çektim sabuna valla kaydirigubbakcemile3

ayağı taşa takılıp da dönüp o taşa gerizekalı senin yüzünden düşüyordum diye hakaret eden bir ben varımdır herhalde :KK52::KK1:

:) ya bunu kesin kadınlardan başkası yapmıodur:) bende kocaman oyuncak bi civcivim var adı sarı onunla, küçük tavşanım var selami onla, ağladığım zamanlar aynanın karşısına geçip aynayla konuşurum ağlamış halimi görünce daha bi içlenir daha da içlenerek hem ağlayıp hem konuşurum. ama sonra da kendime gülerim napıyorum ben diye:KK9:

X