Hangi Eşyalarla Konuştunuz?

Ayağımı, kolumu çokça çarptığım kapıyla konuşurum bende, bazen hızımı alamam vururum bir tane yeter ne çektim senden diye o kadarda anlatıyorum :KK1:yok banamısın demiyor:KK9::KK9:

:KK1: :KK1: aynen bende çok takılır kapı koluma onunla çok konuşurum ve eşimin fotografıyla içimden gelen herşeyi ona dökerim:KK1: :KK1: birde yanlız iken çay içiyorsam şuan öyleyim çay bardagımla konuşurum :KK1: :KK1: bende de fazlaymış eşyayla konuşmak abartmışım mı ne :KK53: :KK53: :KK53:

Son düzenleme:
:KK1: :KK1: aynen bende çok takılır kapı koluma onunla çok konuşurum ve eşimin fotografıyla içimden gelen herşeyi ona dökerim:KK1: :KK1: birde yanlız iken çay içiyorsam şuan öyleyim çay bardagımla konuşurum :KK1: :KK1: bende de fazlaymış eşyayla konuşmak abartmışım mı ne :KK53: :KK53: :KK53:

Herkesin ortak sorunu ah şu kapılar:KK1:Çok değil bendede çıkar daha konuştuklarım:))

Ayakkabılarımla çok konuşurum.

İlk karşılaşma:"Merhaba bebeğim, ne kadar güzel şeysin öyle."

Alırsın en az 10 cm topuklu bir ayakkabı. Hevesle giyer gidersin işe.
Akşama doğru:"Yeminle senin yerine bir tane pazar terliği alsam daha iyiydi, hah nereden aldım ki seni, serçe parmağımı yedin resmen." vs.

Bulaşık makineme her seferinde teşekkür ediyorum. Bazen mecalim olmuyor, basıyorum tuşa, sonra mis gibi tabakları yerleştiriyorum.

Takılarla filan konuşurum. Bir de benim çok konuşmaya meyilim var. Konuşmak benim için hakikaten ihtiyaç. Her eşyayla konuşma potansiyelim var. Kendimle de muhabbetim çok iyidir mesela:))))

Bende kıyafetlerı ıle konuşanlardanım

mesela bı elbıseyı gıymekten vazgeçtım
öperım, üzülme yarın senı gıyerım dıye tesellı ederım sarılırım felan kıyafetlerıme
Bırde en çok tencerelerıme laf atarım, bak neolur yaptığım yemek güzel olsun dıye dıye pışırırım yemeğımı :KK14:

bir tarafı kırılıp çıktığında takmaya çalışp yapamadığım eşyalara bela okumuşluğum var benimde...Allah belanı versin,olmazsan olma,olsan şaşardım zaten gibilerinden...tamamen hırstan yani delirmeyle falan alakası yok :KK53::KK53::KK53::KK52:

1. orkidemle

2. fotoğraflarla

3. kitaplarla

4. duvarlarla

5. bilgisayarımla

6. telefonumla

7. mobilyalarla
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
100. eşimle :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

ne acınacak durumdaymışım ben yaaa :KK1:

(bu arada eşimi de eşyamdan saymış oldum):KK9:

bebek esyalariyla konusurum "birgun gelsin bende evladim icin sizlerden alacagim diyorum"(insallah)
he birde elimden ne duserse hangi esya olur olsun konusurum soverim dusduyu icin
:KK47:

yumoşum vardı bir tane ablam doğum günüm de aldı onunla çok dertleştim sonra ayna bilgisayar evde zor açılan kapılar ve de işimi zorlaştıran diğer eşyalar

valla benim hayali arkadaşım vardı tee 30 yaşıma geldim bişey görürmüydüm hatırlamıyorum ama konuştuğum oydu.Şimdide kendi kendime konuşuyorum yada sokak hayvanlarıyla konuşurum :KK37:

okadar cok eşyalarla konuştum kı dalarrak annemın yanıma gelıp kımle konuşuyorsun dedıgı cok olmuştur :KK70: :KK70: :KK70: en cok ayna bılgısayar yemek yaparkennn :KK70:

telefonumla kalemimle defter kitaplarımla herşeyle konuşabilirim :)

Tarağıma çok hakaret ederim gerizekalı,salak vs. :KK37:
Ama genelde öperim ben ya sevdiğim eşyaları :KK8:

kızkardeşim daha doğrusu ablam arabasını yeni bir modelle değiştirecekti,eskiyi göndermeden son kez arabayla konuştu helallik diledi. yıllarca kahrımı çektin,beni gideceğim yere kadar götürdün,hakkını helal et, eskimesen seni satmazdım flnn :KK70: bana çok ilginç geldiii

Benim de yıldız şeklinde yastığın var, yüzü gözü ağzı var kendisinin :KK70: ağlarken üzgünken hep ona sarılırım, ona anlatırım derdimi.. Valla ne zamandır da dertsiz miyim neyim çok şükür, pek görüşemedik kendileriyle şu sıralar :KK70: :KK70: :KK70:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Oyuncak kuzum vardı ..

şu sıralar tartıyla ( kendimle de olabilir ) bayaaa bi kavga ediyorum ama bildiğiniz gibi değil oturup dizlerimin üstüne elime alıyorum tartıyı bana bak takıldın kaldın aynı rakamda beni dellendirme falan diye koca adama nasihat verir gibi bana eksi göstermesi için sohbet ediyorum ama nafile... nato kafa nato mermer anlamıyor kerata :KK70:

her evi süpürüşte elektrikli süpürgemle konuşurum, güzel çekmez çünkü ve çok hantal tam bi baş belası inşallah bozulurda yenisini alırız, küfür ede ede zorla onu hortumundan çekerim, arada bi kapı eşiklerinde takla atar, sonra gider bi güzel hırpalarım onu, :KK70: yazık canı olsa valla çok beddua ederdi bana...

X