Hangi Eşyalarla Konuştunuz?

bende arabamızla çok konuşurum,ben sürerken başka bir hale giriyor kara kızım.öyle hissediyorum:KK14::KK14::KK14:

Kaşikla, kumandayla, önüme gelen yemekle, fırınla, duzlestiriciyle, konuşmuslugum vardır.
Bı kerede önüme gelen sinekle ona da vekil önümden be demiştim

orta sehpayla konuştum, sürekli bacağımın aynı yerini çarpıyorum, ona "allah belanı versin bıktım senden" dedim:KK53:

bende adını sayamayacağım kadar çok eşyayla konuşmuş hatta daha da ötesine giderek kavga etmişimdir delilik alameti mi acaba :))

İlk önce şunu belirteyim; psikolojik sorunlarım yok. Gayet normal bir bireyim. Yani sanırsam normalim. normalimdir herhalde. NEyseeee:KK53::KK52::KK24:

Şuan eşyalarla konuşmayı bıraktım. Fakat küçükken konuşmadığım eşya yoktu neredeyse. bunun sebebi hayal dünyamın çok geniş olması ve oyun oynamayı çok sevmemdi.
Öyle ki meşelerle :KK70:, perde püskülleri ile (onları saç gibi düşünürdüm falan), tülbentle ( onu da bebek gibi yapardım ), masayla, çiçekle, sandalye ile... Artık evde ne varsa hepsi benim oyun arkadaşımdı. Keşke tüm oyun arkadaşlarım onlar gibi uyumlu olsaydı:KK52::KK33:

Ben psikopat değilim yani en azından öyle düşünüyorum.Ama bazen o kadar çok içimden kendimle konuşuyorum ki bazen iyice abartıyorum.Kendime kızdığım hatta soru cevap şeklinde konuştuğum da oluyor:)
Eşyalara gelince...ayna,pc,faks makinesi,kurabiye yaparken kurabiyelerle konuşuyorum(ki onlarla konuşunca gerçekten kabarıyor):)şimdilik bu kadar yeter

çoğu zaman kendi kendime konuşsamda bazen aynayla bazende ayıcığımla konuşuyorum :26::26::KK52::KK52:

en çok yere dökülen şeylerle kavga ediyorum. allah kahretsin siziiiiiiiiiiiiiii diye bağırıyorum. silip süpürürken lanetler okuyorum.:KK52:

ayy okurken çok güldüm gece gece iyi geldi valla :) bende çok konuşurum..

buzdolaının dıt dııııt sesiyle iyi be dur bi kapatıcaz allah allah eşya yerleştiriyoruz motormu var karşında derim :):KK9:

pc donduğunda heh zaten ihtiyacım avrya hemen kas kendini çok işe yarıyorum havalarına gir derim:KK47:
yaptığım yemeklerle bak anneme rezil etmeyin beni aşçı anasıyız bi ..... pişiremedi demesin sonra valla dökerim hepinizi çöpe derim :p:KK9:

kalemle konuşurum hadi sana güveniyorum beni doğru cevaba götür derim :):KK9:

sehpaya çarparsam vay haline onun hatta çarptığım sehpaya elimle bir tokat bile patlatırım :):KK47:

ağlıyorsam aynaya bakarım heh kızardın kocaman oldun yine diye burnumla konuşurum..:KK43:

çamaşır makinesiyle konuşurum bi bitmedin bee birde utanmadan dakika sayıyor bit işte ne olucak seni değiştiricem bak daha kısa sürede yıkayanlar varmış derim...

tv de yeni televizyon reklamlarını gördükçe büyükte olsa hala tüplü olan tv mize dönüp al bak akıllıları çıktı hala senle idare ediyoruz daha bi hdmı çıkışın yok senin yüzünden k.ç kadar pc ekranında izliyorum filmi derim :):26:

kablolarla konuşurum ucun nerede senin güzelim yaaa derim :):KK42:

ben su içmeden önce su ile konuşurum....:44:

daha lezzetli oluyor o zaman:KK53:

gece yemek yaptığım için
mutfaktaki musluğum gece arkadaşım benim
evet çorbanın salçasını koydum tuzunu koydum şurayı temizledim vs vs
:KK70::KK70::KK70:
işim bittiğimdede ellerimi yıkarken iyi geçeler der kaparım musluğu :KK70::KK70:

9 yıldır gece birlikte yattığım oyuncak tavşanıma iyi geceler oğlum demeden yatmamm :KK30::KK30::KK30::KK30:

Son düzenleme:
kendi kendime konuşmamı saymazsak eğer, mavi ayım seyfi berat ile (bırlıkte uyuyoruz, gerceğiyle uyumaktan ıyıdır) sık sık konusurum :)) genelde de sevgılımı sıkayet ederım...tabı ex oldu ama olsun..

Eşya değil ama saksıdaki çiçeklerimle konuşurum :KK1:

Telefonumla.. Çok çalsada kızıyorum hiç çalmasada garibin dili olsada konuşsa keşke :KK1:

Ayağımı, kolumu çokça çarptığım kapıyla konuşurum bende, bazen hızımı alamam vururum bir tane yeter ne çektim senden diye o kadarda anlatıyorum :KK1:yok banamısın demiyor:KK9::KK9:

Ayağımı, kolumu çokça çarptığım kapıyla konuşurum bende, bazen hızımı alamam vururum bir tane yeter ne çektim senden diye o kadarda anlatıyorum :KK1:yok banamısın demiyor:KK9::KK9:

hahahahaha aynen hepte koluma denk gelır bole fena bı gecırır bana dıyorummm yeterrr borcum varsa soyle ıkıde bır cekıstırme benı dıe:) bıde bununla ılgılı bı karıkatur vardı adamın koluna takılıo kapı merak etme bı yere gıtmıyorum mutfaga su ıcmeye gıdıyorum dıyor yalnızlıgı anlatan bıseydı ...son olarakta depresyonda oldugum zamanlarda aynayla konusuru.kendıme kızarım bagırırım cagırrım sonrada kendım soyler dınlerım :) :KK33::KK33::KK33::KK36::KK36::KK36:

hahahahaha aynen hepte koluma denk gelır bole fena bı gecırır bana dıyorummm yeterrr borcum varsa soyle ıkıde bır cekıstırme benı dıe:) bıde bununla ılgılı bı karıkatur vardı adamın koluna takılıo kapı merak etme bı yere gıtmıyorum mutfaga su ıcmeye gıdıyorum dıyor yalnızlıgı anlatan bıseydı ...son olarakta depresyonda oldugum zamanlarda aynayla konusuru.kendıme kızarım bagırırım cagırrım sonrada kendım soyler dınlerım :) :KK33::KK33::KK33::KK36::KK36::KK36:

Ben tek değilmişim başka yapanlarda varmış:KK1:evet biliyorum o karikatürü elinde fincan vardı:))birtek aynada kendimle konuşmadığım kalmış benimde onuda yakında yaparım heralde:KK9:

Küçük bir yastığım var ayıcık şeklinde ismi Mimi onunla konuşurum geceleri :KK37:

X