Hangi Eşyalarla Konuştunuz?

Ben çiçeklerime konuşmuştum bi kaçkere. Onları sularken sanki bebek doyuruyo gibi bi hal alırım iltifat falan ederim. Nooorüyüm içimden geliyo çok seviyorum onları.tatlicadiarzu

pc'im bnm hayatım dolayısıyla onla konuşurum canımmm o benimmm bitanemm...biricik pc'îm bnm..

bengenelde tuvalet maşrabasıyla konuşurdum kimse duymaz beni diye bide kırmızı renkti ve çok şekerdi ayy ne biilim iyi bir dosttu o ama annem attı

Ben elektrik süpürgesiyle konuşurum...Bazen kızarım bazen yaa tamam kızma derim..
Sende haklısın nereye kadar çek çek çek...
Ama çektiğim zamanda gel bana artislik yapmaa derimsırnaşık şey

ergenlik dönemimde aynalarla konuşurdum..yani kendimle..

dikiş makinamım başında konuşurum dikiş makinasıyla
birde ovarlok makinam sık sık bozulur onla konuşurum
çok kötü ve üzgünsem ağlıyorsam babamın resmini elime alır
hem ağlar hem konuşurum dertleşirim babamla senağlamasenağlama

ayyyy yanlız olmamak süper yoksa cidden sıyırdığımı sanıyordum bende.....
eşyalara çarpınca pardon derim,
mikrodalga içinde birşey varken ötüyor yaa ona aman geldim tamam derim,
pc mle de konuşurum,
telefon çalınca gidene kadar yanına geldim geldim patlama derim sanki ne anlıyacaksa...
işte böyleeee...

ay kızlar gece gece hiç güleceğim yoktu Allah iyiliğinizi versin :roflol:
bu arada yanlız olmadığıma çok sevindim....

ben en çok eski iş yerimde pcyle konuşmuşumdur bazen zor işlemlerde takılırdı " hadi beee amma nazlandın " " hızıma yetişemiyon dimii hadi hadiiii" "hadi bitanem hadi canım benm biraz daha ıkın yapıcan sen bu işi" derdim bide bizim programda işlem yaparken altta bi bölüm açılır ve ilerler orda koyu bi renk onu tutup çekmeye kalkardım....

bazen istediğim vakitte işini bitirmeyen makinalarıma fırın, çamaşır makinası. bulaşık makinası gibi bide süpürgem arkamdan gelmezse sinirliysem gerizekalı diye bağırırım...

ben ders çalıştığım yoğun bir haftanın sonunda masaya çarpınca pardon ,kapıya çarpınca özür dilerim falan demeye başlamıştırm...ama telefonumla konuşuurmm

Tuvalete girdiğimde fayanslarla bir göz iletişimim olur!!!!xD

bazen o anlarda yapacagım şeyleri tek tek sayıklarken buluyom kendimii

telefonumla konuşurum bol bol pc ileee

ben galiba fazla sesli düşünüyorummm

ben kendi kendime konuşurum.delikafadulden
eşyalarla pek konuşmam sırnaşık şey

Bende arada bir arabamla konusurum.Aman beni yari yolda birakma.Benzin yetistiremiyorum.Az icsu mereti diyorum.kaydirigubbakcemile3 Benzin üc bes kurus asagi indimi gel sana icki ismarlayayimda depon bayram etsin diyorum.

valla ben manyak gibi çarptığım eşyalara pardon diom :)

ay canım bende öğle yanlışlıkla hangi cisime çarparsam pardon diyorum deli delikafaduldengibi okadar saygılyım yane herşeye hehehe

:roflol:

küçükken ayna ıle konuşurdumdelikafadulden.......artık büyüdüm aynadakinin ben olduğunu biliyorum.....a.s

duvarla aynayla kendimle oyuncak ayıyla en çok kendimle ama

bende aynayla konuşurum bide o aynanın yerine cvp veririm ahhahahahahah

eşya olmasına gerek..havayada konuşuyorum..hatta bir ara bayağı abartmıştım..şimdilerde yok:)

X