hamişlik isteyenler!! hadi paylaşalim

yok canm olurmu benm kızkende düzenli değildi canm aslında tedavi süreci uzundu 2 doktor değiştirdim ikiside bşey demedi en son doktorum pko olduğumu bu yumurtlamamn düzenli olmadığını onn için kalmadığımı söyledi ve rahim filmi çekildi bi sorun çkmadı eşimdede ve bu ay klomen çatlatma iğnesi vuruldum ve yumurta takibi yapıldı 2 yumurtam oluştu ama ilaca geç cevap verdiğini söyledi doktorum bu ay ilk tedavi olduğu için ümitlenmeyn dedi ama ümitlenmemek elde değil böyle canm 1.5 yıldır evliyim ve 8 aydr istiyoruz ama aralarda sıkılıp denemediğimiz aylarda oldu tabi
ilk bende 1 senede bebek için gittim doktora yumurta tembelliği var dedi. sonra başka bir doktora gittim bir sürü testler yapıldı hiç bir sorun çıkmadı temiz. yumurtalıklarim da falan herşey iyi çıktı ama olmuyor

ilk bende 1 senede bebek için gittim doktora yumurta tembelliği var dedi. sonra başka bir doktora gittim bir sürü testler yapıldı hiç bir sorun çıkmadı temiz. yumurtalıklarim da falan herşey iyi çıktı ama olmuyor
psikolojıkde olablr canm hep aklımızda ya ondan düşünmeyn diyolar ya ne bliym

adetime 3 gün var bakalım ne olcak kızıma kardeş gelecekmi bu ay çok kasıklarım ve belim ağrıyo çoktandır akıntım var isteyen herkeseAllah hayırlısı ile nasip etsin:)

o kadar çok duydum ki bebek için senelerce bekleyip tedavi görmüşler olmamış, sonra kafadan bebek düşüncesini atınca sürpriz bir şekilde bebişleri olmuş. kızlar psikolojik olay bu ya :KK43: senin istediğin zaman değilde rabbimin yazdığı zamanda geliyor bebişler...

Kizlar ben de varim bat 15 kasim 3 gün önce erken gebelik testi dünde normal idrar testi yaptim negatif çikti ama umudumu kaybetmedim

Bgun hastalandım morelım cok bozuk . Bdha dnersek 6 ay olucak ... Tamda dogumgnmde sölicektm süprız yapcaktm olmadı bu ayda hüsran ..

Geç döllenme olabilir. yumurtlama zamanında mı beraber oldunuz? ayrıca ben o erken gebelik testi prodüktörlere inanmiyorum bir türlü
Evet ovülasyon testi kullandim geçen ayda kullanmiştim olmadi hayirlisi bu ayda olmazsa kendi haline birakacağim zamani gelince olacaktir.

Bgun hastalandım morelım cok bozuk . Bdha dnersek 6 ay olucak ... Tamda dogumgnmde sölicektm süprız yapcaktm olmadı bu ayda hüsran ..
Hayirlisi olsun ya. keşke kendi haline bırakabilsek. ne zaman desem artık kendi haline bırakıyorum diye muhakkak aklıma giriyor bir şekilde.

Evet ovülasyon testi kullandim geçen ayda kullanmiştim olmadi hayirlisi bu ayda olmazsa kendi haline birakacağim zamani gelince olacaktir.
Allahim bizlere de nasip eder inşallah hayırlı sağlıklı bir evlat. kaç senelik evlisin canım . doktora falan gittin mi ?

X