Hamişlerimiz Bir Alttaki Bebek İsteyen Arkadaşımıza Dua Edin

yarın bat günüm canım yarın sabah test yapacağım dün yaptım ama bir şey çıkmadı arkadaşlar erke daha dedi günün geçsin hatta öyle test yap diyorlar
Doğru diyorlar cnm ben 4-5 gün geçtiğini bilirim.. Sonu foss çıktı ayrı
İnşaallah pozitif görürsün sağlık sıhhatle kucağına alıp büyütmek te nasip olur inşaallah

3 îhlas 1 Fatiha 1 ayetel kursi okudum rabbim hayirlisiyla dualarinizi kabul etsin rabbim isteyen herkese nasip etsin insallah hayirli saglikli salih saliha evlatlar

Kizlar bende dua beklerim sizden Allah kabul etsinn inşaAllah Bebegini bekleyen kardeslerim saglikla kucaklarina alsinlar

Ah kizlar 8 sene sonra5. Tupbebek denemesinde hamile kalabildim nasıl dua etmem Allahın tez zamanda hayielibsaglikli evlatlar nasip etsin hepinize

Ah kizlar 8 sene sonra5. Tupbebek denemesinde hamile kalabildim nasıl dua etmem Allahın tez zamanda hayielibsaglikli evlatlar nasip etsin hepinize
ALLAH RAZI OLSUN CANIM ...
ismini söylersen ben de sana zikirlerimde dua ederim canım ALLAH bebeğini korusun hayırlı sağlıklı salih ve saliha evlatlardan olur inşallah hayırlarla sağlıcakla kucağına da alır güle güle büyütmek nasip olur inşallah sana da bizlere de canım amin

Seher Cani m.cok teşekkür ederim güzel dileklerin icin

hamişlerimiz dualarınıza hayırlı sağlıklı evlat isteyenleri de katın inşallah evlatlarımızın bahtları da güzel olur hayırlarla amin

Bende sağlıklı hayrlı bir evlat istiyorum ismim melike
inşallah canım ben zikir ederken arkadaşlarımı da katıyorum artık kağıda yazacağım bazen bazı arkadaşlarımı unutuyorum unutmamak için yazacağım seni de eklerim inşallah ben de 2 seneyi geçti henüz nasip olmadı evlat

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…