Hamişlerimiz Bir Alttaki Bebek İsteyen Arkadaşımıza Dua Edin

inşallah canım ben zikir ederken arkadaşlarımı da katıyorum artık kağıda yazacağım bazen bazı arkadaşlarımı unutuyorum unutmamak için yazacağım seni de eklerim inşallah ben de 2 seneyi geçti henüz nasip olmadı evlat[/QUOT
Allah sanada nasip etsin.Sağlıklı hayırlı evlatlarımız olsun inşaallah cumanın hürmetine

Tmm cnm bende dua ederim inşallah cnm :) Rabbim tüm dualarımızı duydun inşallah :dua:
hayırlarla inşallah canım seneler geçtikçe eskisi kadar üzülmüyorsun ben oluruna bıraktım biraz ama nasip sen ne kadar zamandır istiyorsun

aaynaa aaynaa abla isimleri kabataslak liste gibi yapabilir misin? Telefonun ekranına koyayim, sık sık dua ederim

evTik evTik canım 11 kişilik liste yaptım evlat sahibi olmak isteyen arkadaşları oradan okur dua edersin gülüm hakkını helal et

ALLAH RAZI OLSUN CANIM...
rahim filmi çekindin mi
Evet cnm ilaçlı rahim filmi çektirdim sol tüp tamamen temiz sağ tüpte çok hafif bir takanıklık var ama oda olmamasına sebeb deil ama yinede olmuyo iki senedir .Sen şuan tedavi görüyormusun ? Yada bu güne kadar ne tedavi gördün cnm ??

Hamile olanlar saglikla kucagina alsin Rabbim bir avazda kurtarsin insaAllah hayırlı güzel huylu evlatlar olsunlar bizlerede nasip olsun kimsenin kucagi bos kalmasın:dua: beni de listeye ekle canım:KK200:

Evet cnm ilaçlı rahim filmi çektirdim sol tüp tamamen temiz sağ tüpte çok hafif bir takanıklık var ama oda olmamasına sebeb deil ama yinede olmuyo iki senedir .Sen şuan tedavi görüyormusun ? Yada bu güne kadar ne tedavi gördün cnm ??

Bende on ay önce cekildim tuplerim açık çıktı üç kez klomen kullandım o da kilo yaptı en az beş altı kilo daha aldım sonra bıraktım bu ay soğan kürü yaptım bir hafta icebildim reflümu azdirdi
Kuru incir yedim ayın başından beri kasık ağrım var dört beş güne bat günüm

X