Hamişlerimiz Bir Alttaki Bebek İsteyen Arkadaşımıza Dua Edin

Gecikmelerinde oluyo canım onun içün bişey dedi mi .bende gidicemm bakalım ne diyecek. Hiç şaşmıyo bende kırmızılar ☺
bende de şaşmazdı ama son 4-5 ayda 10 kilodan fazla kilo aldım ondan sonra başladı aksamalar

Bir fatiha bir ayetel kürsi okudum sizin için rabbim daha fazla bekletmesin sizleri hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin

Bir fatiha bir ayetel kürsi okudum sizin için rabbim daha fazla bekletmesin sizleri hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin
ALLAH RAZI OLSUN CANIM RABBİMİZ SANA DA HAYIRLI SAĞLIKLI SALİH VE SALİHA EVLATLAR NASİP ETSİN İNŞ AMİN..

bebek isteyenler de bebek bekleyenleri de bekliyorum konuma birbirimize dua edelim

Amin canım başka bir topiktede denk geldik gece ordada duam size denk geldi inşallah Allah kabul etsin canım tez zamanda hayırlısıyla
ALLAH RAZI OLSUN bu ay her ay gibi umutla beklemedeyim 3. kez klomen kullandım bu ay belki de Rabbim benim için hayırlı zamanı getirmiştir bakalım 6 günüm kaldı bata hamişsem tüm konularıma yazacağım::)

ALLAH RAZI OLSUN bu ay her ay gibi umutla beklemedeyim 3. kez klomen kullandım bu ay belki de Rabbim benim için hayırlı zamanı getirmiştir bakalım 6 günüm kaldı bata hamişsem tüm konularıma yazacağım::)
İnşallah canım hamişsindir merak ettim yaz mutlaka

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…