hamişler bi bakar mısınız

paradises

Guru
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2009
387
11
kızlar 32 hartalığım..cumartesi arkadaşın düğünü var acaba gitsem bi bir saat bişiy olurmu.gürültülü ortam rahatsız olurmu acaba.doktora sorucam utanıyorum açıkcası...

utancak bişi yok canım sor ne olcak herşeyı soruyozda onumu soramıcaz dimi :) benım bebegım okadar buyumedı o yuzden o haftalarda olan hamişler yardımcı olabılır:)

ay saçmalama allah aşkına:)) git nolucak ki?sonra hiç gidemıceksın kalk hatta hepimiz için oyna şöle bi güzel:)

bende daha okadar degilim ama yengemden bir örnek verebilirim o da 36. haftasında benim teyzemin dügününe gelmişdi üstelik şıkkıdı şıkkıdı oynamışdı bile... ama 1 hafta sonra dogurdu onunla alaksı varmıdır bilmiyorum

sağolun kızcıklarım.gitmişken iki döniyim bari..benimde kuzenim bir düğüne gitti en çok o oynadı bikaç gün sonra doğurdu.alakası olbilir.bende biraz o yüzden sordum...fazla durmam zaten ne lur ne olmaz..

canim bence kendini iyi hissettikden sonra gidebilirsin ben nerdeyse dogumumun sonuna kadar gittim eglendim esimle iyi oldukdan sonra sorun olmaz

canım bence git bişey olmaz sesli ortamdan

ama bişey söyliyim sana ,dans et eşinle ,hafif hafif oyna ama öyle göbek atma,hızlı müziklerde oynama ,
artık bebeklerimiz belli bir ağırlığa ulaştı ve rahmimimz gittikçe taşımakta zorlanıyor,
allah korusun rahim ağzın açılır sonra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…