Hamiş miyim ki

Ya kizlar benimde hastaligim 8gun gecikti test yaptim negatif cikti ben ne yapcam uardim edim lütfen psikolojim bozuldu

Ya kizlar benimde hastaligim 8gun gecikti test yaptim negatif cikti ben ne yapcam uardim edim lütfen psikolojim bozuldu

canım hep böyle gecikmeler olurmu bu ay ilk mi oldu eğer şüphen varsa en kısa sürede kan testi yaptırmanı öneririm benim ilk ay 1 gün gecikti direk gidip kan testi yaptırmıştım içimde şüphe kalmasın kendi kendimi yemiyim diye ama tabi fos çıkmıştı :KK37:

Negatif cikincada insan üzülüyor hem olsun istiyorum hem olursa diye korkuyorum bebde var sikinti ayy duramiyorum bugun hic cok fenayim hasta olsamda kurtulsam:)

Negatif cikincada insan üzülüyor hem olsun istiyorum hem olursa diye korkuyorum bebde var sikinti ayy duramiyorum bugun hic cok fenayim hasta olsamda kurtulsam:)

çok karışı bi durum ben bi yandan istiyorum bi yandan madiyat ve iş durumum uygun değil falan filan ama ne olursa olsun hasta olsamda kurtulsam demedim :KK1: neyse hayırlısı diyelim:44:

kızlar bende yeni üyelerdenim benimde adetime 4 gün kala ben idrar testi yaptım ilk çizgi net çıktı ikinci çizgi açık kırmızı çıktı kasıklarımda ağrılar oluyor sık tuvalete çıkıyorum göğüslerimde damarlar belirginleşti acaba hamile olabilirmiyim yardımcı olursanız sevinirim

benimde adetime 4 gun var.goguslerimdeki sizlama 10 gundur gecmedi.bu sabah dayanamadim idrar testi yaptim.negatif cikti ama hala umutluyum.simdi de sanki adet olcakmisom gibi sanci hissediyorum ama 4gun once hic gelmez normalde

kızlar bende yeni üyelerdenim benimde adetime 4 gün kala ben idrar testi yaptım ilk çizgi net çıktı ikinci çizgi açık kırmızı çıktı kasıklarımda ağrılar oluyor sık tuvalete çıkıyorum göğüslerimde damarlar belirginleşti acaba hamile olabilirmiyim yardımcı olursanız sevinirim

Sanırım hamilesin yeni olduğu zaman ikinci çizgi silik çıkıyor hayırlı olsun

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

eilenn canım cevabın için çok teşekkür ederim yalnız bende adet belirtisi gibi adet dönemi sancıları giriyor belimden yukarısında aşırı terleme kasıklarımda ise üşüme oluyor testte iki çizgi çıkıyor ama bendeki bu adet belirtileri hamile olduğuma yada olacağıma dair düşüncelerimi netleştirmiyor yardımcı olduğunuz için gerçekten teşekkür ederim rabbim tüm isteyenlere versin kimsenin umutlarını yarı yolda bırakmasın

eilenn canım cevabın için çok teşekkür ederim yalnız bende adet belirtisi gibi adet dönemi sancıları giriyor belimden yukarısında aşırı terleme kasıklarımda ise üşüme oluyor testte iki çizgi çıkıyor ama bendeki bu adet belirtileri hamile olduğuma yada olacağıma dair düşüncelerimi netleştirmiyor yardımcı olduğunuz için gerçekten teşekkür ederim rabbim tüm isteyenlere versin kimsenin umutlarını yarı yolda bırakmasın
Canım benimde adetime 9 gün kaldı belimde çok ağrı var ara ara kasıklarımda batma oluyo birde göğüsümde damarlar belirginleşti ve uçları 2 gündür ağrıyo acaba hamile olabilirmiyim bilmiyorum Allah hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin bian önce

X