Hamiş miyim ki

Bilmiyorum hayal kirikligi olsun istemiyorum cuma gününe kadar beklesem diyorum ama bi yandandan içim içimi yiyo

Bilmiyorum hayal kirikligi olsun istemiyorum cuma gününe kadar beklesem diyorum ama bi yandandan içim içimi yiyo

Bence test yap cnm
Bende gecen hafta senın gıbı belilirtiler falan dedım test yapayım kurtulayım yaptım silik cıktı 4-5gun bekledım doktora gıttım 4hafta hamılesın dedı doktor

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Yaklaşık 1 senedir eşimle çocuk sahibi olmak istiyoruz. Her ay testlerin sonucu hüsran :KK43: doktora gittim testlerim temiz çıktı . Bu ay göğüslerimde ve kasıklarımda ağrı hissediyorum , akıntım , halsizlik ve aşırı aserme var ama biraz tombis olduğum için de olabilir :) daha adetime 10 gün var bu belirtiler normal mi sizce.?

canım merhaba beklenen adet gunumuze kadar aynı ve bende duramıyorum.=( cok kotu goguslerım sıs agrım halsızlıgım var.gecen sene subatta dusuk yasadım kalbı atmadı 12 haftalıkken aldılar o yuzden sımdı daha cok evhamlıyım ben..ıkı gun once test yaptım negatıftı ama benım halım aynı daha oncekı hamılelıgımdekı gıbı ..sen tahlıl yaptırdın mı?

aşerme felan çoook uzun zaman sonra ki belirti..psikolojik kendinizi öyle görmek isteyebilirsiniz bende öyleydim çünkü :KK43: adetinize zaman varken bu belirtilerinizin hamilelik belirtileri olmadığını söylemek isterim ama inşaAllah yanılırımda hamilesinizdir..

adetinizin gecikmesi ile başlayan sık sık wc ye gitmek en büyük belirti.. eğer sık sık tuvalete kendinizi atıyorsanız düşünün derim :KK66: ama belirtiler hep adet gecikmesinden sonra başlayan unsurlardır..

Ben bugün hem kan testi yaptırdım hem kendim evde yaptım. Kendi yaptığım negatif çıktı ama kan testinin sonucu yarın cikacakmis:KK43:

Ben bugün hem kan testi yaptırdım hem kendim evde yaptım. Kendi yaptığım negatif çıktı ama kan testinin sonucu yarın cikacakmis:KK43:
Insallah pozitifi gorursun ... sen o asamaya gelebilmisin benim daha yumurtlamam iki gun onceydi nasil bekleyecegim oldu mu olmadi mi diye ne buyuk bi sinav bu cok zor

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Günler geçmek bilmiyor valla :) bende sağlık ocağında yaptırdım testi ama bişey duydum burda bizden alınan kanlar hastaneye gidiyormuş testler için ve sonuçlar zaman geçtikçe değişebiliyormuş :/ bilgisi olan var mı ??

Merhaba kızlar ben aranıza bugün katıldım :) Geçen ay kimyasal gebelik geçirip bebeğimi kaybettim :KK43: Bu ay adettimin üzerinden 8 gün geçti hep idrar testi yaptırdım negatif çıktı kan testi yapmaya korkuyorm sizce hamile olabilirmiyim? Yoksa kimyasal gebelikten sebep mi aksadi?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

slm kızlar... bir yıllık evliyim yaklaşık 6 aydır bebek için uğraşıyoruz geçen ay 5 gün geikme sonrası kırmızılar geldi bu ay adetim 3. günü hormon testi yaptırcam inşallah kısa zamanda meleklerimize kavuşuruz......

Slm kizlar araniza yeni katildim .. Ayni sorun bende de var adetin 4 gün geçti ama adet sancisi kasıklarda agrim var bi de akintim oluyor sizce hamilemiyim 1 senelik evliyim mrk ediyorum hamileysem bu agrilar niye var cvp bekliyorum

ben evlendiğim ilk ay 1 gün geçmişti o bir güne bir kan testi ikide idrar testi sığdırdım :KK1: siz nasıl 4 gün beklediniz..

ayrıca benimde bat ıma 9-10 gün var göğüs uçlarımda biraz acı bu sabah itibariylede bel ve kasık ağrısı çekiyorum artık paranoyak oldum bi yerim ağrısa hemen hamişmiyim acaba diye hem kendimi hemde iş arkadaşımı delirtiyorum :KK37: ama merakta ediyorum içimde hep bi kuşku var :26: hepimiz için hayırlısı olsun

aşerme felan çoook uzun zaman sonra ki belirti..psikolojik kendinizi öyle görmek isteyebilirsiniz bende öyleydim çünkü :KK43: adetinize zaman varken bu belirtilerinizin hamilelik belirtileri olmadığını söylemek isterim ama inşaAllah yanılırımda hamilesinizdir..

adetinizin gecikmesi ile başlayan sık sık wc ye gitmek en büyük belirti.. eğer sık sık tuvalete kendinizi atıyorsanız düşünün derim :KK66: ama belirtiler hep adet gecikmesinden sonra başlayan unsurlardır..

Kan testim negatif çıktı malesef :/ ama hemşireler çok erken olduğunu geciktigim zaman yapmam gerektiğini söylediler. Bugün hastaligima 1 hafta var ve kahverengi bi akıntım oldu bu nedir ?

Kan testim negatif çıktı malesef :/ ama hemşireler çok erken olduğunu geciktigim zaman yapmam gerektiğini söylediler. Bugün hastaligima 1 hafta var ve kahverengi bi akıntım oldu bu nedir ?

inşaaallah yerleşme kanamasıdır.bende ıkı sene once çıkolata kıstı amelıyatı oldum doktor zor olur yada tup bebek dedı. ılk bırkaç ay şans yuksek deyınce denedım olmadı.ıkı senedır denemıyordum bu ay çok denedık. yumurtlama gunlerımde batma agrı çok oluyo ogun ıkı gun oncesı sonra sı hep denedım ayaklarımıda kaldırdım.daha adetıme 8 gun var ıkı gun once kasığım ara ara sızlıyodu agrı çok bacagıma vuruyodu bırde cok su gıbı akıntı oluyordu. dünden berı hıcbırbelırtı yok. keşke olsada anlayabılsem umutlanabılsem :KK43:

Son düzenleme:
Yaklaşık 1 senedir eşimle çocuk sahibi olmak istiyoruz. Her ay testlerin sonucu hüsran :KK43: doktora gittim testlerim temiz çıktı . Bu ay göğüslerimde ve kasıklarımda ağrı hissediyorum , akıntım , halsizlik ve aşırı aserme var ama biraz tombis olduğum için de olabilir :) daha adetime 10 gün var bu belirtiler normal mi sizce.?

cnm daha 10 gün var diyosun çok erken belirti için bekle bence

Slm kızlar yumurtlamamdan tam 4 gün gecti beklemedeyiz hâlâ:rolleyes:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X