Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37
bu arada gebelikte bazen kanda lökositler artabilir ve hafif bi ateş oluşur.seni boşyere ümitlendirmek de istemem ama başka bi rahatsızlığın enfeksiyonun yoksa gebe olabilirsin tatlım hayırlısı olsun.
tesekkur ederim bende gecen gun serum yedim ates yuzunden ama tedirgin olduum gebeysem zarari olurmu acaba diye ilk kez boyle seyler yasiyorum ilaci gecen ayda ictim boyle etkiler yapmadi ilactan oldugunu sanmiyorum insallah gebeliktir

Kızlar aranızda ınofolic kullanan var mı? ?? Yada hakkında bilgisi olan var mı? ??

ben kullaniyorum :KK73:
yasadigim yerde 3 kadindan 1i kullaniyordur heralde..
daha oncede folik asit takviyesi aldim ama bu farkli..adeti de duzenliyor,yumurtaliklari daha aktif hale getiriyormus.
benim 10 gun filan oluyor baslayali ama okudugum yabanci forumlarda cok populer ve olumlu etkisini goren cok oldugu icin bi motivasyonla bende basladim.
ne yazik ki gecen ocak basinda bi dusuk yasadim,o yuzden daha guclu takviye almak istedim.

Yeni Gelen arkadaşlarimiz listeye eklenmek isteyenler varsa lutfen benim ismimi Etiketleyerek;
Yaş, ne kadarlık evli olduğu, kaçıncı çocuk ve bat gününü yazarsa ekleyebilirim :KK16:
29 yaşindayim,4 yillik evliyim,1. Cocugumuza niyetliyiz,bat günü 19 ocak... Çok teşekkürler hala adet olmadim.umitlenmek istemiyorum hayal kirikligi yaşamamak için.bakalim ne zaman gelecek :KK17:

ben kullaniyorum :KK73:
yasadigim yerde 3 kadindan 1i kullaniyordur heralde..
daha oncede folik asit takviyesi aldim ama bu farkli..adeti de duzenliyor,yumurtaliklari daha aktif hale getiriyormus.
benim 10 gun filan oluyor baslayali ama okudugum yabanci forumlarda cok populer ve olumlu etkisini goren cok oldugu icin bi motivasyonla bende basladim.
ne yazik ki gecen ocak basinda bi dusuk yasadim,o yuzden daha guclu takviye almak istedim.

Teşekkür ederim Aciklaman için. Baya kullanan varmış bende ilk defa duydum daha.

Beta HCG döllenme gerçekleştiyse ovulasyonun 9. -11. günlerinden itibaren kanda yükselmeye başlar. erken döllenme olduysa daha erken yükselir.kandan sonra da idrara geçer.
canım eğer bu belirtiler gebeliktense zaten kanda pozitif olmaya başladığı için belirtiler oluşur.hcg kana karışmadan bulantı başdönmesi yapmaz zaten.eğer erken döllenme olduysa olabilir :KK49::KK49: çok bilmiş çok bilmiş yazdım ama sanırım meslekten ve iki gebelik yaşamamdan ve bi de meraktan kaynaklanıyor:KK45::KK45::KK45:

29 yaşindayim,4 yillik evliyim,1. Cocugumuza niyetliyiz,bat günü 19 ocak... Çok teşekkürler hala adet olmadim.umitlenmek istemiyorum hayal kirikligi yaşamamak için.bakalim ne zaman gelecek :KK17:

en az 3-4 gun gecirin bence ondan sonra idrar testi yapin.
aslinda onerilen 1 hafta beklemek ama iste insan bekleyemiyor pek :KK49:

Doğru diosun canım bağımlılık yapıyor. Iki ay olcak bende üye olalı ama sürekli giresim geliyor bişeyler takip ederim geliyor :) sen hayırlı haberler al da bize de haber ver mutlaka canım :KK66:
Tşkler canım inşallah hep birlikte güzel haberler aliriz

Teşekkür ederim Aciklaman için. Baya kullanan varmış bende ilk defa duydum daha.

Turkiyede cok kullanan var mi bilmiyorum ama ben yurtdisindayim,yasadigim yerde cok kullaniliyor.
birde burdaki kadinlar adetlerinin ilk gununden ovulasyon gunune kadar testere disli aslan pencesi cayi iciyorlar.
ben duyunca cok sasirdim ama yeri geliyor bulmakta zorluk cekiyor insan,o derece satiliyor.:KK57:
ibrahim saracoglu da cok ovuyor bu bitkiyi ama o 2 aylik kur gibi veriyor sanirim.
burda ilk 14-15 gun icilip birakiliyor ovulasyon oncesinde,rahim kaslarini guclendirip hormonlari dengeleyip yumurta kalitesini artiriyormus sanirim.

kIzlar slm bu arada nasilsiniz canlarim hersey yolundadir umarim ben cok sk giremeyecgim bi sure ama hepinizi takipteyim canlarim opuyorm herkeesii:KK15::KK15:

canım eğer bu belirtiler gebeliktense zaten kanda pozitif olmaya başladığı için belirtiler oluşur.hcg kana karışmadan bulantı başdönmesi yapmaz zaten.eğer erken döllenme olduysa olabilir :KK49::KK49: çok bilmiş çok bilmiş yazdım ama sanırım meslekten ve iki gebelik yaşamamdan ve bi de meraktan kaynaklanıyor:KK45::KK45::KK45:
cok tesekkur ederim yarin ilk isim kan vermek olacak

birde erken dollenme nasil oluyo

X