Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37
doktora gıdecegın gunlerı dusunmekten noldu ne bıttı dmeekten stres oluyor ınsan cok. ama gıtmelısın bence tatlım en azından ogrenıyoruz bırsyelerı

evet canım, takıp yaptırıyorum. 10. günü 14, günü gayet iyiydi ama 17. günü 15 te kaldı. doktor cok stres yapıyosun bu kadar yapma dıyor ama elimde degıl. bu ay ilk takıbim söyle bi kere catladıgını göreyim, yani öbür ay da gidicem. sonra gitmicem, doktora gidicegın gunlerı

Ilac falan kullanıyor musun canim.genel de klomen veriyor ya doktorlar

yok canım hıcbısey kullanmadım. vermek ıstemıyorum daha dıyor :KK43: sen kullanıyosu musun yada herhangı bır sorun var mı

yok canım hıcbısey kullanmadım. vermek ıstemıyorum daha dıyor :KK43: sen kullanıyosu musun yada herhangı bır sorun var mı

Valla canim bir sorun yok.bende ilaç kullanmıyorum. Bu ay corek otu bal tarcin kuru yaptim bakalım nolcak Beklemedeyim :)

evet canım, takıp yaptırıyorum. 10. günü 14, günü gayet iyiydi ama 17. günü 15 te kaldı. doktor cok stres yapıyosun bu kadar yapma dıyor ama elimde degıl. bu ay ilk takıbim söyle bi kere catladıgını göreyim, yani öbür ay da gidicem. sonra gitmicem, doktora gidicegın gunlerı
Ben de yaptırsam ya ama gündüz çalışıyorum nasıl yapcam. Yumurtlama testi yapıyorum. Onda da ne zaman çatlıyor bilmiyorum:KK43:

doktora gıdecegın gunlerı dusunmekten noldu ne bıttı dmeekten stres oluyor ınsan cok. ama gıtmelısın bence tatlım en azından ogrenıyoruz bırsyelerı
Doğru söylüyosun. Benim denemede 2. Ayım. Ama bu ay göğsümden süt geldi :KK43: hormonlarıma bakılmıştı sorun yoktu. Ben de hamilelil belirtisi sandım ama drğilmiş adet oldum :KK43:

yumruta boyutları nasıl kuzum bende yapıcam bu ay büyütüyormus galıba dimi

Kuzum yumurta takibi yaptırmadım aslında yaptirsam çok iyi olur. Gecenlerde gittiğimde doktor bide adetin 3.günü gel dedi o zaman bakalım bide dedi.yumurtalarin gayet iyi çalışıyor dedi ama ölçüsü nasildi bilmiorum.yumurtlama döneminde anlaşılıyor dimi canım?
Evet canım yumurtanin gelişip catlamasini sagliyormus.

Kuzum yumurta takibi yaptırmadım aslında yaptirsam çok iyi olur. Gecenlerde gittiğimde doktor bide adetin 3.günü gel dedi o zaman bakalım bide dedi.yumurtalarin gayet iyi çalışıyor dedi ama ölçüsü nasildi bilmiorum.yumurtlama döneminde anlaşılıyor dimi canım?
Evet canım yumurtanin gelişip catlamasini sagliyormus.
3. Günü niye gel dedi canım?

Tgbptn Tgbptn canim hcg hormonu idrara gec duser ama yanilma payi azdir senin adina sevindim inşallah güzel haberleri alirsin bizde seviniriz :KK50:

X