Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37
aynen canım :) iyi yanları da oldu kötü yanları da :) hemen de çocuk oldu 1 yıl sonra birlikte büyüdük ama şimdi ikincisi olmuyor :KK43:
ay canım inşallah bu topik uğurlu gelir de hamile kalırız.ben de ikinciyi istiyorum ama kısmet bakalım inşallah daha başlamadım önümüzdeki ay düşünüyorum ne zaman kısmet olur bilemiyorum inşallah isteyen herkesin olur
Hoppa

ay canım inşallah bu topik uğurlu gelir de hamile kalırız.ben de ikinciyi istiyorum ama kısmet bakalım inşallah daha başlamadım önümüzdeki ay düşünüyorum ne zaman kısmet olur bilemiyorum inşallah isteyen herkesin olur
Hoppa
inşallah canım uğurlu ve hayırlı olsun inşallah

merhabalar kızlar 8 aydır evliyim bat 17 sş idi hala olmadmm idrar yaptm dün bişi cıkmadı bi hafta öcnede kan testi yapmstk cıkmamstı

Kızlar biz tüp bebeğe başladık çok şükür hayırlı haberler veririm inşallah size ignelere başladık dün bakalım ya allah ya Bismillah dedik hayatımı giydiklerimi yediklerimi degistirdik Dr ların kararı ile inşallah emeklerimiz boşa çıkmaz

Kızlar biz tüp bebeğe başladık çok şükür hayırlı haberler veririm inşallah size ignelere başladık dün bakalım ya allah ya Bismillah dedik hayatımı giydiklerimi yediklerimi degistirdik Dr ların kararı ile inşallah emeklerimiz boşa çıkmaz

Kuzum Allah yardımcin olsun.inşallah olumlu sonuçlar alırsın emeğinizi boşa cikarmasin Rabbim :)

Kuzum Allah yardımcin olsun.inşallah olumlu sonuçlar alırsın emeğinizi boşa cikarmasin Rabbim :)
İnşallah canım benim tsk ederim artık çok fazla giremiyorum buraya çünkü psikoljmi acayip bozmuş tu burası çok kötü oluyordum 9 yüzden arada sırada giriyorum sizleri de haberdar etmek istyrm paylaşmak istyrm ama burda yazilanlari trend konuları falan okuyunca psklji falan kalmyrdu o yüzden bıraktım buraları ama sizleri birakmdm takipteyim opyrm herkesi :* :)

Doğru diosun canım bağımlılık yapıyor. Iki ay olcak bende üye olalı ama sürekli giresim geliyor bişeyler takip ederim geliyor :) sen hayırlı haberler al da bize de haber ver mutlaka canım :KK66:

Kızlar aranızda ınofolic kullanan var mı? ?? Yada hakkında bilgisi olan var mı? ??

Yeni Gelen arkadaşlarimiz listeye eklenmek isteyenler varsa lutfen benim ismimi Etiketleyerek;
Yaş, ne kadarlık evli olduğu, kaçıncı çocuk ve bat gününü yazarsa ekleyebilirim :KK16:

yardim edin lutfen asiri derecede mide bulantisi bas donmesi yasiyorum agiz tadimda bozukluk var bunlar gebelik belirtisi olabilirmi progestan kullaniyordum adetime 8 gun var daha bir kac gun once 4 gun boyunca durduk yere ateslendim

yardim edin lutfen asiri derecede mide bulantisi bas donmesi yasiyorum agiz tadimda bozukluk var bunlar gebelik belirtisi olabilirmi progestan kullaniyordum adetime 8 gun var daha bir kac gun once 4 gun boyunca durduk yere ateslendim

canım ben de progestan kullanmıştım ama ben de böyle şeyler olmadı. erken döllenme falan olduysa gebe olabilirsin.ben de ilkinde bi hafta kala baş dönmesi hiç geçmeyen başağrısı halsizlik falan çok olmuştu hiç gebelik aklıma gelmemişti bi dünya serum yedim nörolojiye gittim. meğersem gebeymişim.belirtiler kişiden kişiye değişir.gebelikten gebeliğe de değişir.bence beta HCG baktır belirtiler gebeliktense kanda kesin çıkar.

canım ben de progestan kullanmıştım ama ben de böyle şeyler olmadı. erken döllenme falan olduysa gebe olabilirsin.ben de ilkinde bi hafta kala baş dönmesi hiç geçmeyen başağrısı halsizlik falan çok olmuştu hiç gebelik aklıma gelmemişti bi dünya serum yedim nörolojiye gittim. meğersem gebeymişim.belirtiler kişiden kişiye değişir.gebelikten gebeliğe de değişir.bence beta HCG baktır belirtiler gebeliktense kanda kesin çıkar.
bu arada gebelikte bazen kanda lökositler artabilir ve hafif bi ateş oluşur.seni boşyere ümitlendirmek de istemem ama başka bi rahatsızlığın enfeksiyonun yoksa gebe olabilirsin tatlım hayırlısı olsun.

X