hamileyken eşlerimiz ya aldatırsa

ya sen bu olayı niye uzatıyosun arkadaşım hala anlamış değilim..evet ben dedim silinsin diye..çünkü konu dışı hoş olmayan konuşmaları başkaları okumasın yani ve uzatmamak açısından...ayrıca bana laf atmayı bırak artık takıntılı filan değilim..gergin ortam yaratmak istemiyorum..benim bu steye girmemin amacı bişeyler öğrenmek paylaşmak dinlemek anlatmak..budur yani..ben gayet mutluyum zaten nerden çıkarıyosun gölge düşürdüğümü...öyle bi yazmışsınki biz mutluluğumuza gölge düşürmeyiz diye..tartışmayı başlatan sensin..sen gölge düşürdün bu güzel ortama..yorumlara anlayışlı olman gerek..

:sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool:

bence de cok sacma bunu hic dusunmemelisiniz bence...aldtamanin aksine esler bu donemlerde karilarinin uzerine daha cok duser...

neden silinmiş yazdığım alla alla ters bişeymi yazdım anlamadım neyse[/QUOTE

beni sildirmek istemiş sudenazz aslında senin yazında güme gitmiş..sende aslında bende ters bişi yazmadık ama kendisi sıcaklardan biraz bunaldı herhalde...cevabını kaldıramayacağı girişimlerde bulununca böyle sonuçlar çıkıyor ortaya....

sudenaz ın sildirmek istediğinizi ne biliyorsunuz onunda silinen mesajlarla beraber mesajları var kapışmanın başladığı yerden ortamın gerilmeye başladığı yerden itibaren sildim bu herhangi birinin mesajı olabilir nik okadar önemkimi

sudenaz ın sildirmek istediğinizi ne biliyorsunuz onunda silinen mesajlarla beraber mesajları var kapışmanın başladığı yerden ortamın gerilmeye başladığı yerden itibaren sildim bu herhangi birinin mesajı olabilir nik okadar önemkimi

yukarda okursanız kendisi sildirmek için başvurduğunu söylemiş zaten....siz neyi savunuyorsunuz yani??????ayrıca nick niye önemli olsun ki?? anlamadım ne dediğinizi...yine bir boş konuşma olacak galiba ben konuyu kapattım..daha mühim işlerim var..siz bu arada benim yazdıklarımı sile durun....

konu ne haberiniz var mı??? hangi hakla böyle bir mesaj yazdınız bana anlayamadım açıkçası...benim zor günüm filan yok..gerginde değilim..kimseye de laf atmam ancak LAF SÖYLERİM...KİMSEYİ GERMEM..GERİLENLERE YARDIM EDERİM...YANLIŞ ADRESE YAZDINIZ MESAJI HERHALDE...MÜHİM DEĞİL...SEVGİLER....

yok doğru adrese yazmışım zaten oda cevabını verdi hemen atıldı! tekrar söylüyorum biizm burda kurduğumuz paylaşımlar var destekler var kösteklere ihtiyacımız yok.sevgiler...

evet geldi ama sil diye değil konuya bakmam için geldi ve 22. mesajla 20. mesaj neden birini sudenaz yazmış diğerinde aynı yazı nestle 76 dan alıntı ha birde uyarı ikinizede yani sadece sana değil sudenaza da gitti ikili tartışmadan dolayı olaki taraf diye hesap sormayasınız

yok doğru adrese yazmışım zaten oda cevabını verdi hemen atıldı! tekrar söylüyorum biizm burda kurduğumuz paylaşımlar var destekler var kösteklere ihtiyacımız yok.sevgiler...

KİM ATILDI???? AMAN KARDEŞİM BANA BULAŞMAYIN OLUR MU?? BAK ZATEN HAVA SICAK, HAMİLEYİM VE BENDE EN AZ SİZİN KADAR BULAŞICI OLABİLİRİM...SİZ İYİSİ Mİ KENDİ ARANIZDA TAKILIN...BANA HİÇÇÇÇ BULAŞMAYINNN....YAZIN, ÇİZİN AMA BANA SIÇRARSANIZ BEN DE SIÇRARIN ELİM ARMUT TOPLAMIYOR NİTEKİM....KESİN DEDİKÇE UZATTINIZ..HAYIRDIR İNŞALLAH..TOMBALADAN BEN Mİ ÇIKTIM????

X