Hamileyken Dayak Yiyen Kadinlar

Taş kalpli olsaydım gerek duyupta sana yorum yapmasdım.haline üsüldüm.
Normal bir şey gibi anlatman hiç hoş olamamış.

nsaıl yaaa sen onu babalık serefıne ulastır.o boyle yapsın.yuh dıyorum baska bısey demıyorum.umarım duzelmıstır canım.

gerçekten çok üzücü ve aşağılayıcı bi durum dayak. insan kendini çok kötü hisseder inşallah bir daha başına böle bişey gelmes hiç bir kadının:KK43:

Son düzenleme:
çok üzüldüm Demicem
Sana Tehditler Savuran Bi Adamla Nasil Evlendin Ve Nasil Dayaklara Dayandin, Ya Sevebilirsin Ama Saygi Olmadan Nasil Yaşadin Bunlari . Yazik Ya Sana Ya Bebene Bişey Olsaydi Nasdil Bir Baba Bu Sonuçta Kendi çocuğuna Hamilesin Ve Sana Vurdu.. Ya Bide Tekrra Güvenip Nasil Hamile Kaldin Inanmiyorum Bana Sygisi Olmasa Bir ,insanin Asla Sevsemde Sabredemme Bu Duruma
çünkü Dayak Hiç Bir Insana Yakişmaz Yaziklar Olsun..
Ama Sende De Pay Var Kendine Bunlarin Yapilmasin Aizin Vermişsin Kiskanç Olabilir Ama Insan Bu Kadarda Zalim Olmaz Kiskançliği Ona Bunu Yapma Hakkini Asla Vermez..

1.5 Yillik Evli Olup 1 çocuğun Var Ve 2. Cisine Hamilesin öylemi..

Yanliş Okumadim Dimi..

Ve Bu şekilde Bir Hayata Devam Ettin..

yazık çok çok gençsin daha inşallah eşinde sana saygı duymayı öğrenmiştir.Olaylar tekrarlanmıyordur.Olan hep çocuklara oluyor bu tür ortamda büyümek çok zor .....

iğrenç ötesi bi durum...hamileyken kocan denen yaratık dayak atıyo hı..var mı böyle bi vicdan var mı böyle bi sevgi böylesi bi kıskançlık bu kıskançlık değil rezillik..yasakkelimeÇok üzgünüm çoook
sendeki sevgiyi de anlayabilirim gözü kör kulağı sağır bir sevgi bir aşk ama olmaması gereken bir sevgi çünkü karşındaki bunu hiç haketmiyor karşında hasta ruhlu bi şahsiyet var...ama biz bayanlar nedense çoğu şeyi görmezden gelebiliyoruz öyle yada böyle pek çok sebebi var ve bunu yapmamız büyük hata..:1no2::kızgın:

cok kiniyorum esini hele bide hamileyken olacak sey degil,ben 3 yillik evliyim bir kere esimden tokat yedim ama incir cekirdegini doldurmayacak konuydu,vurdugu elini aynaya vurup kesti nasil kiyipta vurdum diye o ilkti simdiye kadarda sondu insallah bundan sonrada böyle devam eder

Allah yardım çın olsun. başka ne diyeyim.
Ben hic emedim tokat İmşallah yemem.

Bayramın ilk günü bir durumdan dolayı eşim bana sesini yükseltti. ben odama geçip saatlerce ağladım. çünkü eşim benimle hiç bu şekilde konuşmaz. yanıma geldı bır iki saat sonra, sarıldı, bense onu kovdum. yüreğim acımıştı, nolursa olsun bırak şiddeti , yüksek sesi bile kendime kişiliğime ilişkimize hakaret sayarım.

eğer bi ilişki de saygı bitmişse herşeyi bitmiş sayabilirsiniz...

İNANAMAYACAKSINIZ AMA EŞİMLE SEVEREK EVLENMİŞ OLMAMA RAĞMEN .İLK HAMİLELİĞİM BOYUNCA KISKANÇLIK YÜZÜNDEN GECELERCE AĞZIM BURNUM KAN İÇİNDE DAYAK YEDİM.HELE ŞÜKÜR Kİ EŞİM ESKİSİ KADAR KISKANÇ DEĞİL YİNE HAMİLEYİM AMA BİR KEZ OLSUN BANA ELİNİ KALDIRMADI

KADINA KALKAN ELLER KIRILSIN

ah canım benim. Nasil kıyılır o güzelliğe, Allah tekrar yaşatmasın sana da başkasına da... şiddetli bir tartışmamızda eşim bana elini kaldırdı fakat vurmadı ona rağmen haftalarca kendime gelemedim, yaralar çabuk kapanmıyor, Allah yaşatmasın böyle tatsızlıkları.

Allah yardımcın olsun canım,biz ne desek faydası yok.Aileni tehdit eden bir adamla evlenmişsin,seni hemde hamileyken döven o adama 2. çocuğunu veriyorsun.İşin zor.

nasil yani???? okuduklarima inanamadim yaa ciddimisin sen
Sen hamileyken sana dayakmi atti günlerce
nasil bir insan bu ya cok sinirlendim coookk.
Ne hakla sana vuruyor? KEndini ne saniyor
ve sen hala onunla yasamaya devam ettin öylemi
Canim valla cok sabirlisin ne diiimm..
Seviyorum diyorsun ama sevgi bu degil kesinlikle degil

ah canımm ne zorr yaa
benim büyük eltimde hamileyken eşinden tek bir tokat yemiş çok üzülüorum ben böle
ve diorumkii hep kadına kalkan eller kırılsın aciziz biz yaa adamlar ne anlıo ne zevk alıo vurmaktan
ama allah göstermesin eşim bana kazayla elini kaldırsın ben başlarım o elini boğmaya çok açık sölimm asla alttan almam o bana vursa ben ona vururum onunki else benimkide el sonrada rezil ederim onu abilerini ararım annesini babamı utandırmak için elimden geleni yaparım

X