Hamileyken bebeğinin cinsiyetini rüyasında görenlerrrr

Oğluma gebeyken oglumu gordum defalarca altin gordum simdi kizima gebeyim kizimida gordum esim bana bilesik takarken gordum kızım olacak ikincisi benimde çıkıyor ruyalarim annemde görmüş beyaz guvercin ucup avcuma konmus kız bebis demekmis kızım olacak nasipse ruyalara inaniyorum bazen bilinç altını bizi yanıltıyor

Evet canım buna ben de inanıyorum.Rüyalarımda hep kız bebek görüyordum. Ama gerçek hayattaki belirtileri erkek gibi hissettiriyordu. Ve cinsiyeti 18. haftada netleşmişti kızım olacaktı inşallah.Rüyalarım çıktı yani:)

bende rüyamda gördüm oğlum olacak rahmetli k.pederimi bebeğe isim verirken gördüm uyandığımda ağlıyordum eşime kalk ben hamileyim oğlumuz olacak dedim ve aynı gün test yaptık reglime 3 gün vardı test pozitif.. 12. haftada ikili taramada kendini gayet net gösterdi dr ne bekliyorsun dedi oğlum olacak dedim nasıl bu kadar eminsin dedi güldüm rüyamda adı bile kondu dedim gözün aydın diyip pipisini gösterdi herşeyi oluşmuş oğlun olacak dedi :) adı Eymen olacak..

Bende ilk basta ruyamda eve bebek geliyordu bakim bunun cinsiyeti neymis diyirdum. Altini acip baktim kizdi. Sonraki ruyamda hastanedeyim elimde ultrason kagidi var aaa bu bebek erkekmis diyorum.

Hakikaten oyle oldu. İlk once doktor kiz dedi. Sonra erkek dedi elime pipi resmi verdi. Bakalim degisecekmi cinsiyet sonradan

aaaaaaaaaaa gerçekten rüyan daki gibi olmuş canım daha değişmez tahminim canım hayırlısıyla kucağın alırsıon bebeyinini

Kızımda rüyamda oğlan olacak diye görmüştüm ama bu hamileligimde kontrolünden önceki gün yeşil bi beşik veriyorlardı elime çok sevinmiştim oğlum olacak kısmet se

Kizlar bende ruyamda bebegimi erkek olarak gordum ismide kayraydi cinsiyetimizi ogrendik erkekmis ruyam cikti ama bebegime ruyamda gordugum ismi koymalimiyim sizce bana yardimci olurmusunz

ben bugun çok garip bi rüya görerek uyandım.. ruyamda eşimin ailesinin akrabaları bana gelmiş hepsinin elini öptüm yaşlı kadınlardı.. en son mavi gözlü bi teyzenın elini öpmeye eğildim öptüm kendimi çekmeme izin vermeden senin bebeğin kız dedi bana.. ben şaşırdım ama doktor bana erkek dedi dedim ne alakaysa bebeğinin yüzü dönüktü kız olacak ama birine yardım etmen lazım dedi..kimmiş o dedim kör biri dedi.. ben iyice şaşırdım maddi bi yardım mı nasıl yani falan derken kadın toplandı gitti ben uyandım..
doktora cinsiyet öğrenmeye gittiğim gün de bebeğimin yumurtalıklarını istedim rüyamda verin seveyim ben onları yavrumun diye..
rüyalarım çoğunlukta cıkar ama ben hangisine inanacağım şaşırdım..

doktor neye göre ve kacıncı haftada erkek demişti canm baya zaman gecmiş ama merak ettim:)

erkek erken belli edermiş kız geç ama 4 buçuk aylık yada 5 ken kesin belli olur
hmm doktor bize pipi göstermedi yumurtalığa benzer bişey gösterdi bende onu kız organına da benzettim.. yani yumurtalığı gören pipiyi de görmez mi.. o yuzden ben de muallakta kaldım canm ayrıntılıda kesin ne öğrenicem artık..

tabikin gösterirdi benim kızım 14 haftalık ken öğrendik erkek 12 13 te oluyor

Kızlar rüyamda ikiz kızlar ım olacağını görmüştüm ama 12 haftalikken cinsiyetleri yeni belli oldu ikiside erkek diyo doktorum allah sağlık sıhhat versin insallah

Kızlar rüyamda ikiz kızlar ım olacağını görmüştüm ama 12 haftalikken cinsiyetleri yeni belli oldu ikiside erkek diyo doktorum allah sağlık sıhhat versin insallah
canım ya ben de hem ikiz bebek görüyorum bir türlü cinsiyetlerini göremiyordum gecen gün yine ikiz gördüm kızlardı maviş gözlü bebek düşünüyoz sence ikiz olacağına<mı delalet rüyam çıkarmı senin ki gibi ama çok isterim ikiz erkk olmASINI ÖNCE SAGLIK TABİ hayırlısı

aminnn canım işlah sağlıklı doğar

Kızlar ben hep kız bebek gördüm şimdiye kadar hatta hamile olduğumu bilmeden de kız gördüm ve hep hemen hemen ayni bebeği görüyorum açık tenli güzel bi kız bebeği bugün yine ayni bebeği gördüm .geçenlerde doğum yaptığım ani bile gördüm ayni bebekti cinsiyeti için kesin birşey söylenmedi çok merak ediyorum sürekli boyle bebeğini rüyasında görüp doğunca da doğduğu ndaki haline benzeyen varmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…