Hamileyken bebeğinin cinsiyetini rüyasında görenlerrrr

ben ruyamda hep kiz cocugum oldugunu gordum. Ama tersi cikti oglum olacak insallah. Ama bekarken ruyamda bir adam elime bir bebek verdi bu senin cocugun olacak adida mehmet ersin olacak dedi. Bende esimle tanistiktan sonra ogrendimki esimin babasinin ismi mehmet (rahmetli). Bende insallah mehmet ersin koyacagim

Aminn inşallah..
Hayırlı zamanda hayırlı bir evlat nasip etsn Rabbim isteyen herkese..
Düşünmesi bile bu kadar heyecan verici olduğunu hayal edemiyorum bile..
Çok heveslendim şimdii çook

bnde ceylin takmayı çok istyodum ama banada öyle olmadığını söylediler gerçektende cennet kapısı falan değil ceylin hiç bir kaynakta yok.. bnde helin ceren taktım:)
ceren güzel gözlü ceylan yawrusu demek
helin: yuva demek..

slm kızlar. daha önce rüyamı yazmıştım buraya erik ve elma yiyordum. bunlar kız alametleriymiş. çin takvimi rus takvimi hepsi kız sadece benim rüyamda gördüğüm erkek bebekler doğru çıktı. oğlum oluyor. rüyamın tersi değil kendi çıktı :)

Ürktüm resmen. Bence merve ismini mutlaka koyun yani aynı rüyayı ben görsem koyardım herhalde. Mazlumum beni kirletmeyin demiş bakk. Merveni yanına başka bi isimde koyabilirsiniz..

ben de gördüm rüyamda aynı benim bebekliğime benzeyen bi kız bebek..

hatta şaşırıyorum bu kadarmı benzer diye..

teyze kızına anlattım rüyamı, senin canın sana benzeyen bi kız olsun istiyo heralde dedi:))))

arkadaşlar ben hamile deilim şuanda ama düşünüyoruz nasibse. geçenlerde ben karnıma vuran bi erkek bebek gördüm ve eşimde beni kucagımda kundakda bebekle görmüş sizce bu bi hamilelige işaret olabilir mi .

Bilmem ki, rüya tabirlerine bak istersen. Çünkü çok alakasız şeyler çok alakasız şeylere işaret olabiliyor.(ne yazdım ben ya :44: )
Bu daha çok bilinç altı gibi, sanki...

olabilir canim benim arkadasim gormus ruyasinda kucagimda erkek bebek varmis ben ona daha soylemistim hamile oldugumu sonra soylemistim hamileyim diye soooooooooook olmustu hadi birde erkekdede bayilayim suracikda dedi :84:

merhaba

ben 6 haftalıkken ruyamda erkek bebek dogurdugumu gormuştum

ve ufakken 10 yaşlarında bir ruya gormuştum iki tane oglum oluyor diye

gecen hafta ogrendimki erkek bebekmiş

vay be kızz kalbin ne kadar temizmiş ama ben istemezdim rüyalarımın çıkmasını psikolojim falan bozulurdu allah muhafaza.......

bende rüyamda iki defa erkek bebeğim olduğunu gördüm.İlkinde 2-3 yaşlarında bir çocuktu ve eşime benziyodu.diğerinde ise iş yerimden bir arkadaşım bebeğin ultrason görüntüsüne bakıp bu kesin erkek diyor daha cinsyetimiz belli değil ama bakalım düz mü çıkacak tersine mi çokkkkkkkk merak ediyorum.....

bende ıkıncı kzımı gormuştum ruyamda.7-8 haftalıktım kucagımda kundaklı bebek vardı yuzünü açıyorum bebek guluyodu bana.bu bebek kız dıemıştım.ondan sonra bebegım hep kesın kız dıye beklemıştım..o ruyayı hiç unutmam..çok guzeldı..özeti bu.

mrb ben değil ama eşim rüyasında ben hamile kalmadan baya önce bir erkek bebek sevmiş koklamış yüzünü herşeyini net hatırlıyorum demişti sonra oğlum doğduğu ilk hafta ben bu sahneyi rüyamda gördüm dedi rüyasında gerçektende oğlumla kendini görmüş başka bir bebek değil yani kıyafete varana kadar aynıymış çok tırsmıştım

hamile kaldığım ay kucağımda bir bebek vardı adınıda ali koyuyodum baya etkısınde kalmıştım

hamile kaldığım ay kucağımda erkek bebek vardı adınıda ali koyuyodum baya etkısınde kalmıştm

Oğluma hamileyken babası rüyasında erkek bebek görmüş ve doktorumuz cinsiyetini söylediğinde biliyordum erkek olduğunu biliyordum diye gözleri parladı
bu gebeliğimde bende rüyamda iki kez kız çocuğu gördüm doktorumuz 11-13 haftalıkken erkek gibi bu dedi... eşime ben rüyamda kızımız olduğunu gördüm kızımız olacak dedim ve sonraki randevumuzda doktorumuz bu %100 kız dedi Allah nasip ederse şimdi kızımız olacak

rüyalarım aynen çıktı oğlum olacak....cumartesi 14+0 haftamda öğrendim darısı tüm merak edenlerin başına...........

Merhabalar bayanlar. rüyamda büyük bir kaplumbağanın boş bir kabuğu vardı yol üstünde küçük bir erkek çocuğu 3-4 yaşlarında koşarak gidip onun içine giriyor oyun oynuyordu. birileri araba itiyordu kabuğun üzerine adamın biriside kaplumbağa kabuğunu yuvarlıyodu yoldan çekilsin diye ordan başka birileri içinde çocuk var diye bağırıyordu ona ve çocuğu sağ salim çıkartıyordu. Hamileyim ve bebeğimin cinsiyeti belli değil henüz. yorumlayamadım rüyamı hayırdır inşallah.

ben bebeklerimin ikiz olduğunu öğrenmeden önce rüyamda ikiz kızımın olduğunu gördüm sonra onların altını değştirirken ikiz erkek olmuşlardı doktora gittim bize ikiz kız dedi daha sonra ikiz erkek dedi bu rüyayı gördüğümde 7 haftalık hamileydim ve bebeklerim erkek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…