Hamileyken bebeğinin cinsiyetini rüyasında görenlerrrr

ben hamile kalmadan önce hep kız bebeği kendime yakıştırmıştım. hep bir kızım olucak gibi geliyordu. hamile kaldığımda rüyamda bir oğlum oluyor. o kadar güzel bir bebek ki..
hemşire veriyor ama benim kızım olucaktı deyip almıyorum:))

şimdi bir oğlum olucak. güle oynaya alıcağım onu elbette. annesinin canı olucak o...

Bende 5-6 haftalıkken tombiş yanaklı kocaman kara gözlü bi oğlan görmüştüm,mavi mavi de giydirmişiz kucağımıza almıştık.

Allahım tamamına erdirir inşallah,oğluşumu..Sağlıklı ve hayırlı bir doğum nasip etsin..

Benim bebeğimin cinsiyeti 21. haftaya kadar belli olmamıştı.. Ama eşim 10. haftada "Kızımız olacak bizim ."rüyamda gördüm demişti...

Kaç d.r ye gittiysek kesin bir şey söylemediler.

21. haftada 3 boyutlu ultrasona girince kız olduğunu öğrendik:))

ben ultrasonda göstermemişim kendimi,annem de rüyasında hep erkek görmüş.Hatta bi kere iğrenç bir de erkek ismi duymuş rüyasında,rüyada gördüğü için bi hayır var herhalde deyip onu koyacakmış:))
ama neyseki kız doğmuşum da kurtulmuşum o yaşlı dede isminden ^^

Bende kızıma hamileyken hep erkek bebek gördüm rüyamda..kızım olacak diye yordum.şimdi nehirim varda abla bile olacak inşallah.bundada hep kız bebek görüyorum iki kızım olmuş arkadaş olmuşlar falan.belki aynısı çıkar....

Kizimda surekli altin bilezik goruyordum tabiri kiza isaretti.bunda da horoz gordum tabiri erkek.dr erkek dedi bakaliom.

Bende hamileyken hep regl olduğumu gördüm rüyamda.Hamile kadının regl olduğunu görmesi kız çocuğu olacağına işaret eder diyordu tabirde gerçektende bir kızımız olacak hayırlısı ile :KK16:

ben oğluma hamileyken rüyamda ne gördüysem erkek çocuğa alamettir yazıyodu.gerçekten oğlum oldu.bu hamileliğimdede ne gördüysem yine erkek çocuk yazıyodu.çin rus vs.ne varsa erkek diyodu ama bu sefer kızım olcak.hatta bende rüyalarıma dayanarak buda erkek heralde diyodum ama değilmiş.bu arada 2 kızım 1 oğlum var.buda kız.

Bende hamileyken hep regl olduğumu gördüm rüyamda.Hamile kadının regl olduğunu görmesi kız çocuğu olacağına işaret eder diyordu tabirde gerçektende bir kızımız olacak hayırlısı ile :KK16:

aaaaaaaaaaaaaa ben de hep oyle goruyorum regl, lohusa falan oluyorum. kıza mı isaretmiş hadi inş inş:):KK52:

Ben tüp bebekle hamile kaldım.Hamile kalmadan 1 sene önce istihare namazı kılmıştım ne zman bebeğim olcak diye, şuanda beklenen doğum zmanım gibi bir taihi gördüm.kızım vardı kucağımda.bana benzeyen. Ve tedaviye başladığımız günün gecesi, bir kız çocuğu doğurduğumu ve benden zerre farkı olmadığını çok benzediğini gördüm. ama hamile olduğum sürece hiç görmedim ne bebek ne cinsiyet.Hep kız olcak dedim, kesinlikle erkek değil diye ısrar ettim herkese. 2 hafta evvel cinsiyetimiz belli oldu, ilk erkek dedi dr, kordon bacaklarına dolaşmış oynak kızımın :) vee kızım olcak, cinsiyetin önemi yoktu ama rüyam çok tılsımlı geldi bana ve herşey doğru çıktı.kız dedim kız oldu.inş allah ömrünüde verir uzun sağlıklı ve hayırlı evlat olur herkesin yavrusuyla birlikte.

ben de rüyamda oğlum olduğunu gördüm.çocuga bi bakıyorum.kafa kayınpederimin aynısı vucut bebek vucudu.hayır bu nıe bu kadar kayınpederıme benzedı dıye kızıyorum.ama rüyada kaldı.zaten benım genelde ruyalarımın tersi çıkar.bunun da tersi cıktı ve dünya tatlısı bır kızım oldu.bu kadar guzel olacagını tahmın bıle edemezdım.şaşırıyo gören bu çocuk nasıl cıktı senden die....yani tam tamına tersi cıktı rüyamın.

Hamile kaldığım ilk zamanlardan beri erkek görüyordum bir iki kerede kız gördüm hep erkek kıyafetlerı fılan ama hiç biri benim bebeğim değildi hep başkalarınındı yaklasık 2 3 hafta önce ruyamda ultrasonda öle bir bebek görüyorum ki rüyamda bile maşallah ne kadar güzel bir bebek diyorum doktor kızın olacak diyor ve suan 19+3 haftalık hamileyim ve halen belli değil hem ters hemde aşağıdaydı bebeğim 16tı haftalıkken göremedık inş gelecek hafta gitcem görcem ve buraya sonucu yazacam :))

benim rüyam biraz farklı ben hamile kalmadan önce rüyamda kendimi ameliyathanede sezeryan olurken gördüm kucağıma minicik pembe tulumlar içinde bir kız çocuğu veriyorlar çok seviniyorum birden bire bebek mavi tulum giymiş bir erkek bebeğe dönüşüyor ağlamaya başlıyorum bu benim bebeğim değil benimki kızdı diye hıçkırıklarıma uyanmıştım o kadar etkilendim.
3 ay sonra 2.kez hamile kaldım bir oğlum var 12. haftada doktorum kıza benziyor dedi çıkıntı yok düz bacaklarının arası dedi sevinçten uçtum tabi kızım olmasını çok istiyordum 14. haftada doktor buda erkek dedi birde %80 değişmez birdahaki geldiğine dedi tam bir yıkım yaşadım tabi rüyamda hissettiğim acıyı hissettim resmen çıktı rüyam önce kızım olucak sandım sonra elimden alındı sevincim ..ve hiçbir şekilde kendim sormamıştım cinsiyetini doktor pat diye yorum yaptı 16.haftaya kadar beklemek istiyordum ben boşuna umatlanmamak veya sevinmemek için korktuğum herşeyi yaşadım yani........................................

Bende cinsiyetini öğrenmeden önce bi kaç sefer kız bebek gördüm . Doktorum kız Bebeğim olucağını söyledi :KK49:

Geçen hafta eşimle aramız açıldı kötü günler geçirdim. Bi taraftanda acaba benim mutsuzluğumu bebeğimde hissediyor mu huzursuz oluyor mu diye düşünüyodum. İki gün önce rüyamda bebeğim doğmuş keltoş bir oğlum olmuş gördüm:). Ama o kadar mutsuzdu ki yavrum yüzü asık ağlamaklıydı.ben de rüyamda mutsuzdum. bebeğimi emzirdim ama mecburendi sanki geri yerine yatırdım ve hiç öpüp koklamadım bile. Uyandığımda canım o kadar sıkıldı ki ya depresyona girip ileride bunları yaşamak yaşatmak zorunda kalırsam diye korktum. Çok şükür sorunları hallettik. Şimdi acaba gerçekten oğlum mu olacak diye düşünüyorum. Bana hep kızım olacakmış gibi geliyor ama ikiside ilk olacak zaten yeter ki sağlıklı olsun...

Bende hep kiz görüyorum yaa ama tabi benim cocugum olarak görmüyorum hep baskasinin bebegiymis gibi goruyorm, kucagima aliyorm altini degistiriyorm felan bakalm 9.cu haftaya girecez cook merak ediyorm

Bende iki kizimda hamileyken ceyrek altin gørmustum annem kizin olacak demisti ve øyle. Iki kizimda hamileliyim boyunca hic cinsiyet gørmedim ama yuzlerini oldugu gibi gørdum. Bu hamileligimda altin bilezik gørdum bizim yørede erkek demekmis, yesil bir cimende kupe buldum taktim erkek demekmis, kurbanlar kesildi ruyamda, erkek demekmis.. Birde her defasinda oglum olmus ama bana veren yok hep birileri aliyor benden.. Doktorum kiz dedi. Belkide 3 cu erkek olsun diye cok taktim bilinc alti herhalde :-). Olsun varsin saglikli ve hayirli olacaksa bir kizim olsun :-)
kızların yaşları ne kadar

ben bebeklerimin ikiz olduğunu öğrenmeden önce rüyamda ikiz kızımın olduğunu gördüm sonra onların altını değştirirken ikiz erkek olmuşlardı doktora gittim bize ikiz kız dedi daha sonra ikiz erkek dedi bu rüyayı gördüğümde 7 haftalık hamileydim ve bebeklerim erkek
camnım ben de rüyamda ikiz bebeklere hamile olduğumu gördüm birini, normal doğuruyordum diyerisezeryanla biri erkkti ama diyerini görmedim ve ben bu rüyayı görmeden önce dua etip niyetlendim bebeyim ne olaca normalmi doguracam diye böyle bir rüya gördüm uyandığım da etkisin de kalmıştım şuan hamile değilim ama

X