hamileyimmmm!!!!!! canım bebişim sağlıkla kavuşalım

busem68

çok şükür Allah'ım
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2008
1.332
6
kan sonucumu aldım arkadaşlar 2 haftalık hamileymişim çok mutluyum Allah bu günleride gösterdi inş. sağlıkla kucaklarım bebişimi Allah bebek sahibi olmak isteyen bütün çiftlere nasip etsin bu duyguyu Aminn.:ecrin_bebek:

canım daha çok yeni bebeğin hayırlı olsun Rabbim tamamına erdirsin sağlıklı bi şekilde dünyaya getirmeyi nasip etsin hepimize inşaallah kendine çok dikkat et özelliklede beslenmene a.s.

canım daha çok yeni bebeğin hayırlı olsun Rabbim tamamına erdirsin sağlıklı bi şekilde dünyaya getirmeyi nasip etsin hepimize inşaallah kendine çok dikkat et özelliklede beslenmene a.s.
sağol bitanem canım Allah herkeze nasip etsin haklısın beslenmeme dikkat etmem lazım
sağolasın .a.s.

tebrik ederim allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah:ecrin_bebek:

çok erken öğrenmişsin busem68 kan tahlili yaptırdın herhalde bende hamileyim son adet tarihim 9 şubattı henüz doktora gitmedim pazartesi gidecem inşallah

Tebrikler.Rabim sağlıkla kucagına almayı nasip etsin inşallahh a.s.

Tebrikler.
Allah tamamına erdirsin.
Darısı bizim başımıza.
Bizim için de dua et....

çok erken öğrenmişsin busem68 kan tahlili yaptırdın herhalde bende hamileyim son adet tarihim 9 şubattı henüz doktora gitmedim pazartesi gidecem inşallah
ewt canım adet günüm geçer geçmez şüphelenmitim bugün kan tahlili yaptırdım.

çok sevindim inşallah rabbim kucağına almayıda nasip eder

hayırlı olsun Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

ALLAH BAGIŞLASIN canımmm...tebrik ederim MAAŞALLAH rabbim tüm isteyenlere nasip eder inşallahhhh amin...

Arkadaşlar çok sağolun teşekkür ederim rabbim herkeze nasip etsin.

ne mutlu sana tatlım.. babayıda senide tebrik ederim.. sağlıkla kucakla inşallah bebeğini....:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…