Hamileyim

ayyy en korktuğum şey. daha sezeryan dikişlerimin acısı geçmedi yeniden hamileliği hayal bile edemiyorum. off bebeğinede yazık canım yaa daha çok küçük. nasıl korunuyodunki bizede söylermisin. ama Allah böyle nasip etmiş vardır bir hayır

senin fikrin o. bu da benim fikrim. çok geniş ve mantıklı bir perspektifle düşünülecek bir mesele.
mesela emiyor mu bebişin? öyleyse emmeyi keseceksin e ona yazık deil mi bu durumda?

doktorum emzirebilirsin dedi ama emiyorda bebişim

eşim korunuyrdu canım yaaaa

hadi yaa benimde öylee:1shok::1shok::1shok:

canım sezeryan doktoruma gittim ben bekliyordunki doğuramazsın diye işde tek tesellimdi herhaldde ama doktor ne dedi biliyr muusn doğurabilirsin sakıncası yok dediiiiiiiiiiiiii

ben bitim galiba bititm biri 1 yaşına geldiğinde yeniden doğum yeniden aynı süreç ben ne yapacam yaaaaaa

Nasıl doğurabiliyormuşsun ya, benim doktorum en az 1 sene kesinlikle hamile kalma dedi, yazık canına. Ya karnın gerildikçe dikişlerine birşey olursa bence riske atma, ben olsam cesaret edemezdim. Allah korusun.

bende cesaretli değilim canım ben bittim ya kafam çok karışık çokkkk

peki aymucum şu an vücudundaki pekçok mineral,vitamin depoları boşaldı biliyosun. hem hamileleik hem emzirme. 2. hamileliği vücut nasıl kaldıracak bu bir. ikincisi süt bir süre sonra tat olarak bozuluyor (bir tanıdığım senin durumundaydı oradan biliyorum) bebek zaten emmek istemiyor bu da iki.

Canım sen ankarada nerede oturuyosun? Bende ankaradayım.

yaaa canım üzüldüm...ya benim de eşim korunuyo bak korktum şimdi...nasıl belirti verdi, ben daha regl de olmadım, tırstım bak şimdi. nasıl anlaycazki günümüzün geçmesi diye bişi de olmayacak regl olmadığımızdan...arada bir test mi alıp yapmak lazım ? belli olur mu testten. daha bi taneye yetişemiyoruz yaa...etraftakilerin ne diyeceğini de düşünmek bile istemiyorum böyle bir durumdaa. annecimm yaaa

aymuucuuum canım aynı ablam gibi olmuşun sende.ablamda erken evlendi ve hemen hamile kaldı agustosun 19 unda nazımcanım doğdu ve o daha aylıkken hamile olduğunu öğrendi ve agustosun 18 inede m.anıl doğdu.arada 1 yaş 1 gün var.zor oldu ama ablam iyikide olmuş diyo böyle diyo allahım herşeyin hayırlısını bilir ve verir dedi ve doğurdu o zaman.şimdi 31 yaşında boyundan büyük 13 ve 12 yaşlarında 2 adet çok yakışıklı yiyenlerim var allahım uzun ömür versin yavrularımıza bence durumun iyiyse bakabileceğine inanıyosan doğur.bundada vardır bir hayır.eğer sezeryanlı olduğun için tehlikeli olduğuna inanıyosan ben bilmiyodum yeni duydum valla ben şahsen bunu duyduktan sonra aldırırdım herhalde çünkü öncelikle senin canın sözkonusu bir anne gelmez ama bir evlat allahım yine verir sonuçta ne için aldırdığın belli sen sözkonususun canım iyi düşün kendinide tehlikeye atma birkaç dr sor istersen doğurabilirmisin diye en iyisine sen kararverirsin canım.ablam normal yaptı 2 sinide çünkü.

ay çok şaşırdım ya bian kendimdende korktum aymucum adet oluyormuydun.kızlar korunmayı eşlerinize bırakmayın ne kadar frenleselerde olmuyo işte çünkü o anda hormonlar ve duygular o kadar yükseliyoki farktmeden birkaç saniye sonra çekiyolar ama orda yerleşmiş oluyo bir kaç damla ben asla güvenmiyorum erkek korunmasına prezervatif kullandığım halde korunma iğneside yaptrsam mı diyorum valla ben başka bebek istemiyorum allahım oğluşuma saglık versin kızımda oldu elvinim tontişim yter bana hamd olsun allahım olmayanlara versin.

herşyeyde bi hayır vardır inan,,,şimdi ağladığın üzüldüğün birşey ilerde sana muhakkak bir hayır getirecek ve iyiki de olmuş dicesin,,o senin bebeğin şimdi nasıl 3 buçuk aylık sana muhtaç bir bıdığın varsa içindeki bıdık da bir o kadar muhtaç sana,,,,yaşamaya onun da hakı var,,,ve inan ilerde o kadar güzel olcakki arada 1 sene yaşfarkı beraber okula gitcekler el ele,,biri 2 yaşındayken bir 3 olcak süperrrr,,,şöyle bi düşününce süperrr arkadaş gibi herşeyden önce,,,,Allah bi kolaylıını verir

Canım öncelikle hayırlısı böyleymiş.adet olmuşmuydun peki nasıl anladın

canım test aLDIMÖNCE SONRA KAN TAHLİLİ YA

canım ağustos anneleri buraya yığılmış sana destek vermek için ... ben de şimdiki oğluma eşim korunurken hamile kalmıştım önce şok oldum sonra sevindim . iyi düşün kendinide bu kadar üzme çokk zor ama Allah daha kötü bi dert vermesin hakkında hayırlısı olsun çok öpüyorum

inan çok şaşırdım....çok zor bir karar...bunu düşümek bile insanı yorar...aman dikkatli düşün....kendini sıkmadan üzmeden...çünkü bu durumdan etkilenecek 2 bebek var ....eşim korunuyordu demişsin...prezervatiflemi...geri çekme ile mi....prezervaifse merak etim ilişki sonrası kontrol edyormuydunuz delinmişmi diye?heşeyin hayırlısı olur inşallah sizin için..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…