hamileyim... yardim edin :(

Gecem25

Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2014
64
21
34
Merhaba herkese... kayboldum ve sizden yardim bekliyorum...
Ben 25 yasindayim, evliyim. 2.5 senedir evliyim, ama esimle iliskim hep inisli cikisli oldu.
Biz evlendik kayinbabamin altindaki daireye girdik. Ve basladi sorunlar. Daha fazla dayanamayip esimden ayri ev istedim. Bu istegimi ilk basta karsi ciksada sonunda tasindik.
Eve tasindigimizdan kisa süre sonra kavgalar basladi cunku esim eve gec gelmeye basladi. Ben isi aksam 9da bitiriyorum, Isten gelirdim evde kimse yok. Sonra Facebook lar acildi, instagramlar, ve ben bunun baska kizlarla konustugunu yakaladim. Kavga gürültü derken sen bana bagariyon eve gec gelince, sen annemlere ugramiyon, ben babamin yanina gitmek istiyorum tekrar, iyi degilim ondan dedi. Ben tabi o sinirle babamin evine geldim. Az ayri durduk, geldi özürler diledi baristik. Ama fazla sürmeden yine kavgalar basladi ve bir gün çok kötü kavga ettikten sonra sabahina hamile oldugumu ögrendim. Sevinemedik bile. Esim demiyelim kimseye demeye basladi. Onun öyle demesi beni iyice delirti. Kendi cocugunu isteyip istemedigini bile bilemedi. En son aldir bosanalim olmuyoz biz dedi. Bende kabul ettim . Ama isler öyle olmadi. O sinirle o ailesine ben aileme geldim ve beraber doktora gittik. Esim o ara yine yeminler etti, degisicem, kavga yok, bebegide senide istiyorum yapma dedi. Bende bu aldirmayi askiya aldim. Esim 1 hafta aradi, mesajlar atti, ama ben güvenemiyorum dedim. En son evimizde bulustuk , ben agliya agliya ona güvenemedigimi ama bebegime kiyamadigimi anlattim. O ne mi yapti? Sen ne istedigini bilmiyon yeter dedi cekti gitti. Numarami engeledi kal babangilde yeter be dedi. Bu arada ben 2.5 aylik hamileyim. Ben bebegime nasil kiyip aldirim Kalp sesini duyduktan sonra. Onun ellerini gördükten sonra. Icim yaniyor. Kimseye de anlatamiyorum. Ben bu vebali kaldiramam. Nolur akil verin...

Bacım çalışıyorsun madem dogur bebegıni annen bakar.ıda kişilik yoksunu adamlada daha fazla evlı kalma.bi gel bi git ne öyle onun keyfıne goremi hareket edeceksin

Aslinda korunduk. Ama yinede oldu. Baba evinde karnim burnumda nasil olucak onuda bilmiyorum..

Ey guzel Allahim ben heryerde deva ariyorum bebegim olsun diye... canim keske korunsaydin yani bukadar sorunlu evlilige birde bebek yapmissiniz col yazik gerçekten cok yazik aldir diyemiyorum aldirma dyemiyorum iki turlude cocuga yazik olucak

hamilelik böyle üzülecek bir şey değil sevinecek bir şey olmalı. bakın burada ne kadar çok insan var bebek sahibi olmak isteyen. şüphesiz boşanıp tek başına çocuk büyütmek çok zor ama eş dediğin el oğlu. çocuk senin canından bir parça olacak. onunla kurduğun bağı, duyacağın sevgiyi kimse veremez. eğer ailen destek oluyorsa, hiç düşünme terk et adamı. çocuğunu da büyüt. hamile karısına bunları yapabilen adamdan koca falan olmaz.

Ey guzel Allahim ben heryerde deva ariyorum bebegim olsun diye... canim keske korunsaydin yani bukadar sorunlu evlilige birde bebek yapmissiniz col yazik gerçekten cok yazik aldir diyemiyorum aldirma dyemiyorum iki turlude cocuga yazik olucak
Rabbim sana o çok istedigin bebegi verir insallah.. Sen dua ederken her gün ben icimdeki cana nasil kiyicam diye dusunuyorum. . Utaniyorum.. Icim aciyor

Buna izin verir mi bilmiyorum.. Çok yoruldum artik. Ya insan bebeginden nasil vazgecer

2,5 aylık gebelik demek anne karnında ki Bebeğin artık organ gelişiminin tamamlanmış olduğu demek. 2,5 aylık bir canlı o artık embriyo değil.
Kürtaja Karşı Değilim ama Herşeyin bir zamanı ve vicdanı vardır diye düşünüyorum. Çok geç.
Yavrucağı oyuncak etmişsiniz resmen yok aldıralım hayır doğsun vs. Bebek olmuş 2,5 aylık siz hala aldırsam mı ikilemindesiniz. !
Kusura bakmayın ama çok sinir bozucu

ahhh canım yaa kıyamam bide hamile hamile ağlıyor üzülüyorsun.
bak canım sana bi soru sorayım bebeğin dünyaya geldi ve kucağında onu öldürebilirmisin ?
inan bana aldırmanında bundan hiç bir farkı yok. şu an o bebeğin dünyadakinden daha çok ihtiyacı var sana.
ben detaylı 4 boyutlu ultrasona erken girdim 13 haftalıkken. bebeklerimin haline inanamazsınız yaptıkları haraketlere şok oldum ve ondan sonra ya düşerlerse diye daha çok korktum. eşinle anlaşmazlığından bahsetmiyorum bile çünkü evlat bi başka 4 çocuğun olsa 5. yi öğrensen yinede aldırma ki anne olduktan sonra zaten hak vereceksin.

eşinin tavrına gelince ayrılmayan ama bebeğini umursamayan o kadar çok erkek varki. kaldıki sizin problemleriniz olmuş bocalaması normal. annelik doğuştan vardır, ama babalık duygusu baba olduktan sonra gelişiyormuş.
eminimki eşinlede aşacaksınız , bu bebek Allah ın bi lütfu. çok uzakta arama bu kadınlar lulübünde o kadar çok arkadaşımız bebek sahibi olabilme mücadelesi veriyorki , bi çok arkadaşımızda evlatlık için bekliyor, sen karnındaki bebeğe iyi sahip çık sakın aldırma

alah yardımcın olsun.. demekki o bebeggın bu dunyada kısmeti varmıs cnm.. calısıorsan calıs hem kafan rahatlar hemde dogacak bebege ii olur cunku suan cok yenı hamılelık

Sizin hayatiniz sorunsuz olabilir. Ama herkes o sansa sahip degil. Insanlarin cani yaniyor ve biraz destek ariyor. Sizin yaptiginiz düsmüs bir insanin canini yakmak. Ben onun artik bebek oldugunu biliyorum. Ve oyuncak etmis olsaydim eger kiyardim. Benimkide can benimkide Kalp. Cvp yazarken az ellinizi vicdaniniza koyun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…