Hamileyim ve bu evlilikte ne yapmalıyım?

Çok üzgünüm ama çevremde bir sürü evli erkek araba aldı, kimse de arabasını göstermek için sosyal medyada kadın avına çıkmadı. Siz nasıl biriyle evli olduğunuzu zaten baştan biliyordunuz, bilmeseniz kafaya takıp sosyal medya karıştırma gereği duymazdınız. Göz göre göre böyle birini baba yapma isteği neden. Siz en başında bile isteye lades demişsiniz kusura bakmayın.

Telefonunu hiç saklamadı allah var telinin şifresi yok her zaman ortadadır. Bırakır markete gider önüme koyar banyoya girer vs. İstediğim zaman açar bakarım bişe demez yani bitek 6. Madde hiç değişmedi. İlla ekledi ya da beğendi. Bir sene falan durdu sonra şimdi gene tam gaz başlamış. Bir de ilk başlarda belli başlı kadınları instada tüm fotolarını beğeniyordu sonra kavga kıyamet onu kestim. O kadınlar da bingo hep önceden yazıdıkları.
Hep aynı bahane kesinlikkkkle inanma aldatıyor seni, ha kadınlar yüz vermiyordur en fazla
Hahahaha doğru. Benden önceki kadınlara yazışmalarını okumuştum da 10 kişiye yazsa 1i ya düşmüş ya düşmemiş. İşi zor ama şimdi en azından biraz hava atabilirim diye düşündü herhalde.

Haklısınız. Yani düzeldi dedim daha doğrusu. Durulunca.
Çok mide bulandırıcı.
Eşiniz biliyor mu gebeliğinizi?
Evet. Başka kimse bilmiyor daha

Konu sahibi şimdi sana bazı şeyler söylücem aklının bir köşesine not et

1-) bu erkek değişmeyecek hep aldatacak hep gözü dışarda olcak çocukla evlilikle değişmeyecek önce bunu bi kabullen dil döksen de boş

2-) seni çok eline almış kafasına göre takılıyor araba alacam gezecem benim de hakkım diyor yani bekar kafasında kadına bir değer vermiyor

3-) çekebilecek misin bir ömür bunları yaşlanınca da değişmez orta yaş krizi vs ona göre bir yol çiz

4-) 8 haftan dolmadan bir karar ver ve uygula ya bu deveyi bu şekilde güdersin ya ayrılırsın mucize bekleme yani giden yılların gençliğin özgüvenin sağlığın olur değer mi bir düşün bakalım bu herife

Yerinde olsam aileme danışır ortak bir karar verir ve gerek terapi gerek destekle bu heriften boşanırdım, baba olmayı haketmiyor gerekirse cocuğu da aldırırdım zaten böyle sapık bir babayla nereye kadar mutlu olabilirdi, vazgeçmez doğurursan çocuğunun rızkını da başka kadınlara yedirecek o zaman dayanabilir misin? Sen seç kararlarını , herkes seçimlerinin sonuçlarını Yaşar

Evet. Ailem bilmiyor gebeliğimi. Kalp atışını duyduktan sonra söylemek istemiştik herkese ama yavrumun kaderinde böyle öğrenmeleri varmış demek ki. Bunu yazınca da ağlamaya başladım şuan. açıkçası mantıklı olan pılımı pırtımı toplayıp defolup gitmek sanırım, şimdi anneme arayıp söylesem üzülecek bi de bu şekilde öğrensin istemedim ya hamileliğimi. Zaten 5 aylık evlilikte bir hak da iddia edemem. O yüzden boşanacaksam direkt çekip çıkıcam. Zor olan aileme anlatmak olacak bu olayı. Cesaret toplayamıyorım

Drama queenlik yapmanın zamanı değil, ailen bilmeyecek de kim bilecek 7 kapı yabancı mı söyle gitsin

Hemen koşa koşa hamile kalın zaten

Kısa ve öz yazmayı deneyeceğim.

1-esinizin niyeti öyle saf masum takipçi artsım şu bu değil basbayağı aranıyor. Bu gün olmazsa yarın modunda. Daha yeni evli iken böyleyse ilerde muhtemelen sihirli bir değnek değmeyeceği için artarak devam edecek. Hem şu an içten içe ekledim bi şey değişmedi yine geldi eve modunda olma ihtimali yüksek yani gittikçe çıta artabilir.

2- sizinde tam arabaya düşecek tipler demeniz çok yanlış. O anki öfke ile olduğunu düşünmek istiyorum.

Aynen öyle ..boşansan bütün yükü kadın yaşıyor, adam çöpsüz üzüm gibi hemen birini buluyor..teknoloji dünyası, insan bir tıklayıp herşeye ulaşıyor..bu erkekler de yaradılıştan mı ,yetiştirilme bozukluğundan mi artık biraz tuhaflar,şevk duyguları fazla,kadınlar gibi değiller..birşeyleri çok karıştırmak yerine allaha havale etmek en iyisi..

Güven yok, olgunluk yok. Böyle bir evlilik devam eder mi sizce?
Ben sizin yerinizde olsam bebeği aldırır mıydım emin değilim maddi manevi o gücü kendimde hissediyorsam doğurur kendi başıma bakardım, o koca müsvettesini de boşardım.
Size bebeği aldırın diyemem tabi ki. O günaha giremem. Ama en azından boşanın. Bir kere güven sarsılınca tekrar onarılmıyor. İnsanlarda kolay kolay değişmiyor. Snapchati kapatır bu sefer gizlice bi instagram hesabı açar veya başka bir uygulama bulur. Yani yapan yapacağını her şekilde yapar.
Bir ömür kafada kurup kurup durmaya değer mi? Bu adama güveniniz olur mu? Bunlara cevabınız neyse ona göre hareket edin.

Valla gercekden hiç bı erkek için hiç aglamayada deymez cunki şimdiki erkeklerin çoğu biseyler karıştırıyolar sosyal medyadalar tüm gün şimdi ahlaksilikda diz boyu YouTube bile bakmaya utaniyo insan o yüzden hiç yapmasalar bile gozleriyle iyice ihanet ediyolar. O yüzden boşanırsan noluyo dahada yapiyolar oland akadina çocuğa oluyo ya ömür boyu yalnız kalican cunki hepsi aynı yada Allah'a hevale edecen bu dünya geçici o tarafta aff etmiycen ama

Dogum yapacaksaniz cocugunuzun hakları var. Hastane kontrolleri, dogum ucreti, nafaka vs bunlari talep edin

Aileniz karşı çıkar büyük ihtimalle bebeği dogurmaniza.

Onun dışında gerçekten çözüm bulamadım. İnsan evlenmeye karar verirken çocuk da istiyor tabiki. Kadın diyor "ikna oldum, o yüzden evlendim." Hamile kalınca eski huyuna geri döndü. "

Yani bunu okuyup tekrar niye çocuk yaptın? demenin anlamı ne? bilmiyorum.

İnancım gereği kürtaja çok karşıyım. Sonuçta insanlar 3 çocukla boşanıp hayatlarına devam ediyor. Ama sizin durum gerçekten bıçak sırtı.
Ne desem boş.

Üzüleceğini düşünmedim, artık olgunlaştığımızı düşündüm dedi. Bu olgunlaşmak mıdır? Ben mi abartıyorum? Siz olsaydınız nasıl davranırdınız?
Hemmen ne kadar kaslı adonisli herif var eklerdim, çünkü olgunluk ahahahah

Aynı ben hayatta laf anlatmakla uğraşmazdım yok bu yanlışmış şu doğruymuş
Şimdi karısından yana şüphesi yok, rahatlıkla cool takılıyor, sen de ekle mesajlaş sana güveniyorum diyor, kadın yapınca aynı demeyecek işte. Keşke konu sahibinde biraz cesaret olsa da aynısını yaşatsa bi, bedava konuşması gibi oluyor muymuş?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…