Hamileyim ve bu evlilikte ne yapmalıyım?

Sosyal medyadan kadın düşürmeye çalışan, eski sevgilisini sosyal medyadan kaldırmamak için sizinle kavga çıkartam bir tiple evlenip evlenince onu sadık bir koca olacağını bekleyecek kadar nasıl bir pembe gözlük taktınız bilemiyorum. Adamın bırakın size sevgisini , kendi canından olan karnınızdakine bile sevgisi merhameti yok ki ; elin kadınlarını sosyal medyadan takip etmesine ses çılaramayın diye bu kadar kolay onu öldür diye size ahkam kesebiliyor. Cidden evladınız için mükemmel bir baba seçmişsiniz.
Adam sizi sevmiyor , hiç sevmemiş sadece elindeki en iyi seçenek siz olduğunuz için evlenmiş ve halen arayışta ve bu arayışı sizin ilişkiniz boyunca da devam etmiş. Bu adamın kumaşı bu değişmez. Ya bu deveyi güdeceksiniz ya bu diyardan gideceksiniz. Ancak ben ne kocanızda ne sizde anne baba olacak bir ışık göremedim. Siz evladınızı sanki evliliğiniz ve kocanıza kendinize bağlamak için yapmışsınız ki adama karşı bu işlemeyince hemen çocuğu gözden çıkarıyorsunuz, kocanızın zaten çocuk umrunda değil ki suçlu olduğu kavgada size aldır diye çemkirebiliyor. Bu hikayedr yana o masum can olmuş. Yoksa kocanızında sizinde haklı denecek tek yeriniz yok.

X