Hamileyim ve bu evlilikte ne yapmalıyım?

Konu sahibi yanlış anlamayın ama ben sizden boşanma isteği görmedim.
Belki süresi vardır şuan hazır değilsinizdir.
Şuan biraz pişman etme süründürmek istiyorsunuz ama adam ona gelmiyor.

O yüzden lütfen şu adam için tartışmalara girip bebeği huzursuz edip, aç bırakmayın kendinizi ikidir çok az yedim yazıyorsunuz.

Evet yemedim vicdan azabı çekiyorum ama midem kilitlendi yiyesim yok. Yediğim küçücük sandviçi de kusacaktım o kadar.
Doğru olanı bulmaya çalışmaktı amacım açıkçası. Size bir saat içinde evden eşyalarımı alıp çıktım diyeceğim bir ortamım yok. Annem ve kardeşim şuan uzak. Eşyamı alıp gitmek ona rahatlık vermek sadece

Bence siz bir sakinleşin buraya yazarken ilk çok başkaydiniz bazı kararlar almışsınız yanlış doğru bu karar sonucu artık hamilesiniz biraz sakinleşin öyle kararlar alın

Snapchatin tehlikeli ve laubali bir yer olduğunu, karşı cins eklemenin doğru olmadığını söyledim.

Siz 32 yaşındaymışsınız. Bu konuşmayı yaptığınız eşiniz kaç yaşında ?

Sizin amacınız boşanmak değil kocanızın huyunu değiştirip hayallerinizde inandığınız adam olmasını sağlamak. Ama maalesef o öyle biri değil ve siz böyle yaptıkça daha da cazip gelecek o kadınlar. Yasaklar hep daha tatlıdır. Ayrılmayacaksanız aileleri vs leri araya katıp da huzur kaçırmayın. Varacağınız bir nokta yok. Adam bugun tamam der yarın sahte hesap açar ruhunuz duymaz.

Kapattırdıktan sonra ne olacak ki? Farklı bir isimle yine açar. Evde, eşi telefonu ele geçireceği zaman oturumunu kapatır. Dışarıda tekrar açar hesabını, dilediğini takip eder, dilediği ile iletişime geçer. Belki şimdi bile hanımefendinin bilmediği, hiç haberinin olmadığı ve olmayacağı yüz farklı hesabı vardır. Yani yapmak isteyen insan bir şekil yine yapıyor.

Benim amacımı ben bile bilmiyordum açıkçası başlığı açarken. Artı evet bir çözüm bulmak için yazdım buraya. Çözüm en mantıklı ne ise odur. Hoşunuza gider gitmez ama benim için çözüm önemli ve ben boşamam ya da onu nasıl değiştirebilirim demedim sadece insanların fikirlerini merak ettim. Takdir edersiniz ki gerkes seçimlerini kendi yapar. Yardım edip etmemek size kalmış. Siz bir laf söylersiniz bugün değil yarın bir insanın işine yarar kulağına küpe olur. İlla sonuçlara atlamamak gerek bence.
37 yaşında bir ergen ile evlisiniz.yakında baba olucak bir ergen
Evet ama ben çocukmuşum asıl
Bu ifadenizi hiç sevemedim. Kadınlar da eşinizin kıytırık arabasına düşmek için sıraya girmişti sanki.
İnanın her kör baklanın bir alıcısı var. Her talep karşılığını görüyor. Birebir bu muhabbetleri duymasam ya da bu olayları önceden görmesem, gururlu bir kadın olarak inanamazdım ama daha neler var. Bırakın arabayı, bir yemeğe düşenler var ve bunu düşmek olarak görmezler keriz silkelemek olarak görüyorlar. Daha neler var neler…
Evet zaten bence niyet önemli olan. Zaten daha önce sildirdim de noldu. Gitmiş aynısını eklemiş. İsteyen istediğini yapar demek ama bence tamamen birini salmak demek de değil eğer yapıyorsa bilelim ona göre davranalım kafasındayım ben. Sonuçta ben de kendi hayatımı kurmak isterim böyle bir durumda.

sadece iş için

Anlamadığım snapchat in iş ile ne alakası var?

Bu olgunca değil çocukça ve.ergence. sosyal medya kullanmıyorum esimde kullanmıyor başa bela olduğunu düşünüyorum

Ben de hamileyim ne demek eşim beni üzünce aç durup ağlayacağım üzülüp aç duracak biri varsa o da eşim olur çocuğum değil. Ben de hamileliğimin başında eşime ve ailesine sinir olup tartışmıştım, hava da soğuk o gün, dışarıdayız, üstündeki ceketi çıkarıp kendim giydim, ben ve çocuğum hasta olacağına sen ol dedim
Siz de ekleyin o kaslı abileri, eşinizin de görmesini sağlayın, bence böyle anlar, ben kıstastan yanayım

Böyle birşeyi ben asla kabul edemem ama siz zamanında kabullenmişsiniz.Yada kavga edip çıkarınca adamın düzeleceğini dusunmussunuz. Bu adam böyle biri demek ki baştan biliyorken göz göre göre evlenmen kötü olmuş ama artık bebegin var. Ne karar verirsen önce kendini sonra bebeğini dusun.

Artık olgunlaştıysak benimde erkekleri eklemem sorun olmaz herhalde diyip yardır.
Kaslı erkeklere felan bakarsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…