Hamileyim ve bu evlilikte ne yapmalıyım?

Size karşı davranişlari nasıl peki?güzel şeyler söylüyor mu,sevgiyle yaklaşıyor mu?sorumsuz biri mi?bebek olayını söylediniz mi ,tepkisi ne oldu?

Evet polemiğe girmek istemediğim için kimseye cevap vermedim ama çözüm sunmayan sırf laf sokmaya gelen insanları anlamıyorum. Hata yapmış da olabilirim, kandırılmış da olabilirim. Onları söylemek ne işe yarıyor nalamıyprum vallahi.

Çok çirkin bir esiniz var, çok üzgünüm keşke daha tedbirli olsaymissiniz. Yazdıklarınızdan eğitimli ve neyin ne olduğunu bilen biri olduğunuz belli, aslında ne yapmanız gerektiğini de çok iyi biliyorsunuz ama bir şey engel oluyor demek ki. Yaştan kaynaklı bir şekilde doğurup yalnız da olsa bakmak istersiniz belki bilemiyorum ama bu işin sonunda çocuklu veya çocuksuz eninde sonunda bosanacaksiniz. Hangisi olduğuna ve ne zaman olduğuna önceliklerinize göre karar verirsiniz.
Yeniden biriyle tanışıp evlenip çocuk yapacak psikolojide ve yaşta hissediyor olsam dakika durmaz çocuğu aldırır eşime de aldirdigimi söylemezdim düştü derdim. Sonra sakince boşanma yoluna girer daha makul birisiyle devam ederdim.
Şu an aldırmak istemezseniz de bir şekilde ortak bir ev vs alın, şöyle kreş yaşına gelince de ise başlayıp ayrılırsınız.
Benim gözümde ayrılmaktan başka bir yolu yok. Çok mide bulandırıcı gerçekten. Herkesi salak zannediyorlar gerçekten.

Size karşı davranişlari nasıl peki?güzel şeyler söylüyor mu,sevgiyle yaklaşıyor mu?sorumsuz biri mi?bebek olayını söylediniz mi ,tepkisi ne oldu?
Valla çocuğu duyduğundan beri çok sevgi dolu çok iyiydi. Her işe koşuyordu ekstra sevgi gösteriyordu, gece uykularımda öpmeler falan.

Ne is yapiyor ki esiniz de snapchati is icin kullaniyor bunu ilk defa duyuyorum kizlari ekleyince ve siz midenizi genisletince mi olgunluga erisiliyor anlamadim. Degisik bir bakis acisi

Sadece şunu soyleyebilirim
Su sitede de bebek filan istemedigimi o kadar çok kişi bilir ki
Ona rağmen bak söylüyorum ki
Bir bebeğe kiymayin öyle üzücü bişey ki
Daha bugün oturdum annemin benden önce bir bebeği doğmuş ölmüş onun için ağladım
Aklım almıyor kafayı yiyecek gibi oluyorum evlat bu...evlat .... Minicik ... Sana muhtaç ufacık bişey
Aldırmak ... Niye ? Baban aldattı baban aldatır baban üzer babanla durumlar kötüydü diye
Bakamazdım diye
Ondan bundan şundan .neyse ne... Asla kabul etmiyorum
Sağlığı tehdit eden birşey yokken kendimi kurban ederim evladima kıyamam canım feda

Sağol canım çok yardımcı oldum aferin iyi laf soktun madalya
Ama sana yardimci olamam ki mümkün değil . Sen zaten adamı bile bile evlenmişsin . Üzerine beş ayda çocuk yapmışsın şu an sadece huysuzlanmak istiyorsun . Biraz naz yapacaksın kocana kocan onları silecek yine aldataxak sen birkaç kez evi terkedip geri geleceksin . Bak burda kaç tane böyle konu var . Ben bu konularda neye kızıyorum sadece biliyor musun cocuklari bahane etmenize veya çocuk aldırma durumuna . Hep bedel ödeyen yazık günahsız çocuklar oluyor

Evet yaşımdan dolayı da artık çocuk sahibi olmak istedim açıkçası ama bu şekilde değil. Ailemle görüşüp karar vermeye karar verdim.
Ne is yapiyor ki esiniz de snapchati is icin kullaniyor bunu ilk defa duyuyorum kizlari ekleyince ve siz midenizi genisletince mi olgunluga erisiliyor anlamadim. Degisik bir bakis acisi
Ya ticaret yapan insanları ekliyor alım satım yapanları. Hani ürünlerini oraya koyuyorlar vs. Ben geniş olsam herhalde sabahtan beri burda ağlamazdım millete. Gerek yok hakarete.
Sence düzelecek biri mi?
Hayır.

Öyle söyleme
Bebeğine mi kysin
Yani anne olduk içim hiç elvermiyor
Kürtajdan çok uzak bir insanım gerçekten . Derdim de o işte aslında bir önceki yorumumda da yazıyor beş aylık evlilikte koştur koştur çocuk yapılıyor sonra adam özüne dönünce bebeği mi aldirsam aldırmayınca sizin yüzünüzden bu adamla evliyim diyecek ben kürtaj olsun demiyorum olacağını da hiç sanmıyorum

Ailemle konuşup karar vereceğim. İnanın geleceği leş olacak bir çocuk dünyaya getirmekten daha iyisini yapabilirim diye düşünüyorum.
Ben çocuk olsam mesela doğmak istemezdim böyle bir aileye. O yüzden böyle düşündüm.

Arkadaşlar biraz önce dayanamayıp kavga ettim, içimdekileri söyledim. Ergen gibi milletten onaylamaya ihtiyacı olduğundan girdim bisür şeyden çıktım. Takipçi kasacaksan neden sanat hesabı eklemiyorsun genç kız ekliyorsun dedim. Cevap yok. Neyse git o çocuğu da aldır senden çocuk mocuk istemiyorum dedi. Düşünün yani. Şimdi ailemi aradım dışardalarmış. Eve gelince tekrar arayacağım. Lütfen iyi dilekte bulunun yarın işe gideceğim, çok az yedim, ağlıyorum ve çok güçsüz hissediyorum. Yardımcı plan herkese teşekkür ederim.

İnancıma göre çocuğun aldırılmasana karşıyım. İlk olarak en masumdan vazgeçmeyi planlama. Ailenle konuş bakalım birlikte bir yol yordam bulun. Herkesin hayat standartı falan farklıdır ama ben 2 çocuğuma tek başıma bakıyorum. Allah sağlık sıhhat versin inş bir de işimi gücümü elimden almaz inş ben ömrüm yettiğince yeterim evlatlarıma Allah’ın izniyle

Valla çocuğu duyduğundan beri çok sevgi dolu çok iyiydi. Her işe koşuyordu ekstra sevgi gösteriyordu, gece uykularımda öpmeler falan.
Siz de eşinizi seviyorsanız yuvanızı yıkmayın, internet dünyası işte, herturlu iş var..ne bileyim bir kadınla konuştuğunu, buluştuğunu görürseniz tepkinizi en ağır şekilde verin..ama elinizde hep delil olsun.. bu anlattığınız şeyleri,enterasan uygulamaların telefonunda görmek istemediğinizi söyleyin,gerekirse ailesine de söyleyin onlar da konuşsun..madem size karşı da iyi fazla buyutmeyin ..evliliği yürütmek zor iş gerçekten, kadınların işi zor,hep alttan alan idareci olan taraf biziz maalesef..son aşamaya kadar yuvaların yıkılmaması taraftarıyım..ama yok sevmiyorum,tiksiniyorum diyorsanız ayrılabilirsiniz tabii..

Allah yardimciniz olsun. Yemeginizi yiyin sakin kalmaya calisin.

Ben seviyorum çok seviyorum iyiyken iyi birisi hatta çok iyi yani çok mutluyuz tartışmazken. Ama tartıştığımızda kıyamet kopuyor.
Ben artık üzülmek istemiyorum, üzerine anlaştığımız konularda hayal kırıklığına uğramak güvenimi çok sarstı. Olayı büyüttüğüm için beni suçladı. Başka biris ile olsaymış hiç böyle olmazmış. Daha önce hiçbir kadına bana ettiği gibi hakaret etmemiş, ve böyle kötü davranmamış. Az önce de tekrarladı bunları..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…