Hamileyim kendimi hiç iyi hissetmiyorum

ilaydasunad

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2024
11
6
19
Merhaba arkadaşlar 7 haftalık hamileyim ve 1 aydır ne kusmam geçti ne baş ağrım ilaç kullanıyorum ama asla işe yaramıyo resmen kilo verdim ilk hamileliğim ve beni resmen yatağa bağladı kimseyle görüşmek istemiyorum kocamı bile birinin sesi bile beni çok sinirlendiriyo miğde bulantım asal geçmiyo günlerdir hiç bir şey yemiyorum resmen bugünde yemedim çok kötü hissediyorum kendimi 7 ay asla geçmiycek böyle acı çekecek gibiyim benim gibi olan var mı aranızda çok nazlı sinir bozucu bi insan oldum ben bile kendime katlanamıyorum eşimle sürekli kavga ediyoruz benim yüzümden sürekli ağlamak istiyorum ve bu durum hiç geçmiycek gibi yemek yemeyi özledim aynı şeyleri taşıyanlar yardımcı olabilir mi bu arada 1 senelik evliyim ve 19 yaşındayım şimdiden teşekkürler.

kücücüksün dahaaa 😣😣
neyse 12.haftadan sonra geciyor büyük oranda deniliyor.
benim mide yanmalarım 8.haftada birden gecti ama iştahım da kayboldu. su an mecburiyetten yiyorum sadece. koku konusunda ben de çok hassaslaştım. bazen esimin kokusuna bile öğürüyorum 🙄

Valla en kusmalı bulantılı geçiren arkadaşlar 20.hafta civarlarında rahatlamıştı. Bazıları böyle ağır geçiriyor maalesef.

İlacınızın çok işe yaramadığını söyleyip değiştirmesini isteyebilirsiniz doktorunuzdan. Bir yakınım anca ilacı değiştirince mide bulantıları biraz rahatladı.

Bende aynı şekilde eşimin kokusu miğdemi çok bulandırıyo sigara içen biriydim tiksindim sigarayı bile bıraktım şimdi sigaranın kokusu bile kusmama yeter
valla herkes zamanla geciyor diyor. dediğim gibi benim hiç kusmalarım olmadı. öğürüyorum sadece 😂😂 ona da alıştım galiba 😂 bence doktorunuzla görüsün ama. size uygun bir ilaç verecektir

İlacınızın çok işe yaramadığını söyleyip değiştirmesini isteyebilirsiniz doktorunuzdan. Bir yakınım anca ilacı değiştirince mide bulantıları biraz rahatladı.
Başka ilaç var mıymış ya ben bi Prilam biliyordum, sonradan geçilebilen Zofer var bi de 🥲

Merhaba arkadaşlar 7 haftalık hamileyim ve 1 aydır ne kusmam geçti ne baş ağrım ilaç kullanıyorum ama asla işe yaramıyo resmen kilo verdim ilk hamileliğim ve beni resmen yatağa bağladı kimseyle görüşmek istemiyorum kocamı bile birinin sesi bile beni çok sinirlendiriyo miğde bulantım asal geçmiyo günlerdir hiç bir şey yemiyorum resmen bugünde yemedim çok kötü hissediyorum kendimi 7 ay asla geçmiycek böyle acı çekecek gibiyim benim gibi olan var mı aranızda çok nazlı sinir bozucu bi insan oldum ben bile kendime katlanamıyorum eşimle sürekli kavga ediyoruz benim yüzümden sürekli ağlamak istiyorum ve bu durum hiç geçmiycek gibi yemek yemeyi özledim aynı şeyleri taşıyanlar yardımcı olabilir mi bu arada 1 senelik evliyim ve 19 yaşındayım şimdiden teşekkürler.
Benimki de çok ağır geçti her sabah bulanırdı ben hamilelik boyunca kustum nerdeyse🤭🤭 merak etme ilk olunca öyle olur bünye hormonlar değişiyor sonuçta zamanla hamilelige alışırsın bı bakmışsın bitmiş doğmuş 😀😀

X