hamileyim hamileeee

nar

Guru
Kayıtlı Üye
14 Mart 2008
1.895
7
senağlamasenağlamasenağlamainanamıyorum bu gün test yaptırdım ve sonuç pozitiiiifsenağlamasenağlamahala şoktayım demeki hiç beklemediğim ve bir kaç ay sonraya ertelediğm ikinci bebişim benleeesenağlamasenağlamaALLAHIM sana şükürler olsun benim gibi hamile olanlara bebeklerini kucaklarına almayıo nasip et ALLAHIM tüm bebek hasreti ile yanan arkadaşlarımıza da nasiip et senağlamasenağlamasenağlama çok karışığım çoook

canım allah analı babalı büyütsün..... rabbim tüm isteyenlere içlerinde banada o duyguyu nasip etsin inşallah......

Gözünüz aydın..Rabbim sağsağlim kucağınıza almayıda nasip eder inşallah.:Saruboceq:
Darısı tüm isteyenlere:Saruboceq:

maşallah maşallah maşallah
allah tamamına erdirsin..allah sağlığınızı eksik etmesin..

Rabbim kucağına almayı nasip etsin. Bende hamile olduğumu öğrendiğimde şoktaydım, beklemiyorduk ama allah vermişti şde, şuan çok mutluyum, günler geçmek bilmiyor.

iyi dilekleriniz için teşk. ederim ALLAH tüm isteyenlere yaşatsın yalnız bi şey sorcam gebelik takvimi istiyorum biraz acele ettim ama lütfen yardınmıcı olurmusunuz

Gözün aydın :1hug:
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

hamile tebriği yapmaktan bi hal olduk valla...
ne güzel sitede herkes hamiş ..
hayırlı olsun darısı başıma inş.

gözünüz aydın allah tamamına erdirsin inşallah darısı tüm isteyenlerin başınaa..

Allah hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin. analı babalı büyüsün inş.

16 ekim son adetim benim hep 5 gün öne gelirdi bu ay kasım başı gibi kasık ağrım oldu bu gün idrarda sağlık ocağında yaptırıdm çıktı

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip eder inşallah darısı tüm isteyenlerin başına:Saruboceq:

gozun aydin canim allah isteyen herkese yasatsin o duyguyu insallah

iyi dilekleriniz için teşk. ederim ALLAH tüm isteyenlere yaşatsın yalnız bi şey sorcam gebelik takvimi istiyorum biraz acele ettim ama lütfen yardınmıcı olurmusunuz

Canım hiç bilmiyorum ben takvim yapmayı, en iyisi takip et takvim yapmış birine sor. Sevgiler...

maşalaah canımmm allah sağlık versin sana ve bebişinee bizede dua ettttttttttttttttttttttt

etmemmi hiç teşkler halen çook heyecanlıyım sonra kendime gelince yazıcam paylaşıcam belirtilerimi yaşadıklarımı birazdan eşim gelecek müjdemi veriyim bi hele

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…