hamileyim hamileeee

allah sana bebeğinle güzel sağlıklı günler nasip etsindarısı başıma bende kızıma kardeş istiyorum.öbür çocuğun kaç yaşında?

senağlamasenağlamasenağlamainanamıyorum bu gün test yaptırdım ve sonuç pozitiiiifsenağlamasenağlamahala şoktayım demeki hiç beklemediğim ve bir kaç ay sonraya ertelediğm ikinci bebişim benleeesenağlamasenağlamaALLAHIM sana şükürler olsun benim gibi hamile olanlara bebeklerini kucaklarına almayıo nasip et ALLAHIM tüm bebek hasreti ile yanan arkadaşlarımıza da nasiip et senağlamasenağlamasenağlama çok karışığım çoook

amin allah analı babalı büyütsün darısı başımıza

Gözün aydın canım Allahım sağlıcakla dünyaya getirmeyi nasip etsin inşallah,,,,güzel duaların için bende canı gönülden AMİN diyorum,,,,

allah sana bebeğinle güzel sağlıklı günler nasip etsindarısı başıma bende kızıma kardeş istiyorum.öbür çocuğun kaç yaşında?

teşk ederim iyi dileklerinize kızm 2001 (8)in içindesöyledim onada zaten aşırı derecede istiyordu hep ağzında kardeş bu günde okuldan aldım eve geldik daha adımımızı içeri attıkki kibrit kutusundan dün tren yapmıştık (anne öğretmen benim trenimi almadı olsun bende zaten kardeşime saklıycam o oyunuyacak )deyince söledim çıldırdı tabi ALLAH sizede nasip etsin :CüvCüv:

tebrik ederim canım inşallah sağlıklı bi bebeğin olur

tebrikler arkadaşım ALlah tamamına erdirsin darısı bizlere inşallah

gözün aydın, Allah tamamına erdirsin, darısı başımıza:nazar:a.s.

Tebrik ederim,Allah hayırlı ve sağlıklı doğum nasib etsin.Allah bize de göstersin.

Rabbım analı babalı buyutsun inş :nazar:darısı bizim basımıza adetının kacıncı gununde test yaptırdın:uhm:

insallah sorunsuz guzel ve kolay bir surec olur.hayirli olsun allah yardimcin olsun

X