hamileyim galiba cift cizgi cıktı Şoktayım...

anladım canım allah analı babalı büyütsün sağlıkla kucağına al inşallah
benim karnım ağrıo hasta olacam gibi ama bi topikte okumuştum bi kız da hasta olacam derken hamile olduunu öğrenmiş

hemde günün geçmeden görmüşsün ikinci çizgiyi :))) e şimdiden tebrik ediym ozaman..inşallah sorunsuz bi hamilelik geçirirsinnn

cok saol cok teşekkür ederim inşallah hepimiz tez zamanda evlatlarımı kucaklarımıza alırız saglıkla.

canım benimde günüme 4 gün kala idrar testi yaptım silik ikinci çizgi çıktı kan testi yaptırdım sonuç pozitif dediler doktoruma henüz görünmedim adetime 3 gün var emin olmak istiyorum yinede

ay cnm sana da hayırlı olsun ne güzeellll insan umutlanıyo wallaa

özel bir şey dediği yani bir çaban oldumu kullandığın kür falan varmıydı demek istedi sanırım arkadaş
ne kadar zamandır istiyordunuz

yani ne biliyim aşılama falan.yada keçiboyuzu kürü,bal+çörek otu falann.yani ilişkiden başka demek istedim.

9 aydır evliyim. evliliğim 2. ayında hamile kaldım. sonra 19 haftalık bebeğimi düşürdüm. erkekti.
5 mayısta düşürdüğüm gün şoktaydım. hazırlık yapıyordum. beşik bile aldım. hemde 2 tane. nasip olmadı yavruma. şimdi 2 ay aradan sonra bebek istiyorum ama eşim istemiyor bu sefer.
moralim çok bozuk. ne yapacağıma bilemiyorum. bu moral bozukluğuyla kafama darmadağınık çalışıyorum işyerimde.

ay cnm sana da hayırlı olsun ne güzeellll insan umutlanıyo wallaa

canım benim çok sağol biz 8 aydır korunmuyorduk Allah sanada nasip eder inşallah umudunu kaybetme sakın her an herşey olabilir unutma hiç düşünmeden yola devam et :) bebişin seni bulacaktır zaten en kısa zamanda seninde güzel haberlerin olur inşallah

saol cnm bnm güzel dileklerin için saol inşallah en yakın zamanda gelecek bebişler :Saruboceq:

canım tebrik ederim bence kesin hamilesin.benimde öyle ikinci çizgi hep silik çıkardı.

kızlar değerlerin nasıl olması lazım hiç bilmiorum inş. sonucta pozitif yada negatif yazar :S

canım pozitif yazar mı bilmiyorum ama büyük ihtimal değer yazar.... 0 - 5 arası değer negatif sayılıyor... üstü pozitif....bende değerler var sana yazayım....

3.hafta : 5.8 - 71.2
4.hafta : 9.5 - 750
5.hafta : 217 - 7138
6.hafta : 158 - 3795
7.hafta : 3697 - 163563
8.hafta : 32065 - 149571
9.hafta : 63803 - 151410
10.hafta: 46509 - 186977

12.hafta: 27832 - 210612

14.hafta: 13950 - 62530
15.hafta: 12039 - 70971
16.hafta: 9040 - 56457
17.hafta : 8175-55868
18.hafta: 8099 - 58176

ayyy heyecan yaptım şimdi sonuc 1 de açıklancaktı dimi
sonucu öğrenmeye gitmiştir şimdi o hadi hayırlısı inşallah sevinir sevindirir
ondan sonra sıra bize gelirrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…