hamileyim galiba cift cizgi cıktı Şoktayım...

minolto87

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2008
393
3
Kızlar adetime daha 2-3 gün var benim bugün test yaptım 2 cizgi acık pembe renk ama belli baya ikinci cizginin oldugu adetime 2-3 gün kala idrarda belli olurmu nolur yardım edin elim ayagım dolaştı allahım inşallah hamileyimdir..

aay canım benimm tebrik ederim senii darısı bizim başımızaaaaa
belli olur tabi neden olmasın erken yumurtlama ve döllenme olduysa regliden önce çıkabilir herkeste çıkacak diye bişey yok ama regliden önce öğrenen arkadaşlar varrrrr

canımcım tebrık ederım doktora gıdıp kan testı yaptırsana orda cıkar 5 ın ustunde olursa pozıtıf oluyor

kızlar ben bugün yola gidiyorum kan testi yaptıramam nanırmısınız iş yerinde deli danlar gibi dolanıyorum gercekmi die napacagımı şaşırdım:S offff

canım hayırlı olsun hamilesin... idrar testinde çift çizgi çıktığında hamile olmama gibi bir şansın yok....
yanlış negatif sonuç verebiliyor ama yanlış pozitif asla....
bu durumda %99 hamilesin.... geri kalan %1 lik kısmıda belki yanlış görmüşsündür diye bir espriye bağlıyım....
tekrar gözün aydın... Allah sağlıkla gelişip bir nefeste doğurduğun günleride göstersin....

en erken kan testinin sonucunu hangi hastaneler verir özel hastaneler verirmi yada bi saglık ocagı ayyy
cok şaşkın gibiyim duramıorum yerimde

kızlar özel bi yeri araım kan testini yaptıklarını sölediler 10-10,30 arası gidip kan vericem öglen 1 gibide sonucu alıcam nolur bana dua edin buna cok ihtiyacım var

kızlar özel bi yeri araım kan testini yaptıklarını sölediler 10-10,30 arası gidip kan vericem öglen 1 gibide sonucu alıcam nolur bana dua edin buna cok ihtiyacım var

İnşallah hayırlısıyla güzel haberlerle dönersin:Saruboceq:

ay inşallah güzel haberler alırsın hayırlısıyla. çok tebrik ederim darısı başımıza

cok tşk ederim arkadaslar cok saolun darısı başınıza. birazdan gidecem kan vermeye 1-2 ggibi sonucu alacam dklar gecmek bilmior valla hala titriyiorum bi aglıorum bi gülüorum.nolur dua edin kan testindede pozitif cıksın

ıdrarda pozıtıf cıkarsa kandada cıkar canım bana kanda bakmadı bıle doktor ıdrar tahlılı yaptım dedım kana gerek yok dedı dırek ultrasona gonderdı yanı

canım benim cok ama cok tebrik ederim...bize dua ettigin icin de ayrıca tesekkur ederim.. yani ikinci cizgi cıktıktan sonra neredeyse imkansız negatif olması tatlım... bizi haberdar et oglen olur mu??:CüvCüv::Saruboceq:

çok sevindim senin için inşallh herşey gönlünce olur tebrik ederim
ne gibi belirtilerin var benimde 2 günüm var adet günÜme inşallah gelmez kırmızılar gelir bebişlerrr :ecrin_bebek:gamyoncuiremsugamyoncuiremsu:ecrin_bebek:gamyoncuiremsugamyoncuiremsu:ecrin_bebek:gamyoncuiremsugamyoncuiremsu

benim belirtilerim söleydi.. dün aşırı derece gögüslerimde agrı vardı ve gögüs uclarım nerdeyse iki katı büyük gibiydi. hiç hamile olacagımı düşünmemiştim dogrusu bide akıntım var bu kdr fazla bişey yok yani:)

canım benim cok ama cok tebrik ederim...bize dua ettigin icin de ayrıca tesekkur ederim.. yani ikinci cizgi cıktıktan sonra neredeyse imkansız negatif olması tatlım... bizi haberdar et oglen olur mu??:CüvCüv::Saruboceq:

etmez olurmuyum hemen yazacam sonucu alır almaz merak etmeyinnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…