hamileyim galiba cift cizgi cıktı Şoktayım...

Ben seni şimdiden tebrik edeyim canım hadi gözü ayıdınopuyorumnanaktan
İnşallah sağlıkla kucağına aldığın güleride görürsün..

hepiniz cok eminsiniz ama ben nedense emin olamıyorum sonucu görmeden hiç hamileymişim gibi gelmior

kaydirigubbakcemile3ben 11 haftalık hamileyim bana hala hiç hamileymişim gibi gelmiyor kaydirigubbakcemile3

sonuç sonuç sonuç ???????????????????????????????
:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

sonuç sonuç sonuç ???????????????????????????????
:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Aynen meraklı biri olarak sonuçkaydirigubbakcemile3
inşallah pzoitiftir arkadaşım sen test yapmaınmı testin pozitif değilmi adetinde gecikmiş eğer yaptığın test bozuk değilse hamilesin işte:CüvCüv:

allah herkeze nasip etsin cok tuhaf ve güzel ya anlatamam sabahtan beri titriorum içim pır pır:KK70: elime verdiler sonucu 163, küsürlü bişey hiç bişey anlamadım:KK70: sonra bi baktım hemşireler başıma toplantı hayırlı olsun die şoktayım:KK70:

Kızlar hamıleyımmmmmmmmmmm 3 haftalıkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

ay canımmmmmmmmmmmmm tebrik ederimmmmm süper oldu bu haber ohh bayılıyorum hamis haberleri oncesi ve sonrasınaa.. bizler icin de dua et tatlım.... Allah kucagında gormeyi nasip etsinnnnnnnnnnn:nazar::CüvCüv:

uyyy bu topik epey kalabalıkmışş..merak ettim nevar diyee..hamiş arkadaşşş hayırlı olsunn allah sağlıcakla kucağına almayıda nasip etsinn

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım. Bence dr.unu ara haberdar et.Bir kontrol etsin canım..

tebrikler canım Allah tamamına erdirsin sağlıkla inşallah :)))) aynı ay hamişiz sende 2010 mart annesisin desene :)

X