Hamileyim bayanlar sizin desteğinize ihtiyacım var

xcilse

Guru
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2008
48
0
Merhabalar benim ilk bebeğim şu anda 18 aylık. Ben 2. Bebeğime 10 haftalık hamileyim. Bebeğimi doğurmak istiyorum ama korkuyorum iki bebeğime yete bilirmiyim. Aslında işyerimdede bir sorun olmayacak 1 yıl ücretsiz izne çıka bileceğim.Ama ister istemez depresyona girdim ve korkuyorum.
Sizlerden ricam bana destek olmanız kendimi güçlü hissetmek istiyorum

Başa çikabilirsin Tabikide Deneyimlisin Sadece Birazdaha Planli Olman Gerekli Madem Izninde Var Hiç Korkma Allahin Izni Ile üstesinden Gelirsin.. Bu Arada Tebrikler.... Allah Yardimcin Olur... Stres Yapma Sakin...

canım tebrikler ne güzel işte arka arkaya büyüyecekler biraz zorluğu olur tabii ama bunlar güzel zorluklar bence hem bebişler büyüyünce aralarında çok yaş farkıda olmayacak daha güzel bir iletişimleri olabilir sağlıklı bir hamilelik geçirmen dileğiyle

canım üstesinden gelirsin tabiki birtaneye nasıl baktıysan onada bakıcaksın hem arka arkaya yapmakla ii yapmışsın bence bende senin gibi düşünüyorum 2 si bir arada büyür giderler hiç canını sıkma canımm bu arada hayırlısı olsunnn...

canım tabiki biraz yorulucan ama inanki ikisi birden buyüdümü çok rahat edeceksin.... aynı senin gibi doğurdu arkadaşım 2 oğluşu var.. ikiside dünya tatlısı... önceleri biraz zorlandı ama şimdi çok rahat.. biri ana okuluna gidiyor diğeri ilk okula.... rabbim kolaylığını verir...
eğer bende ikinci kez anne olmayı başarabilseydım hemen doğuracaktım ama ben 9 yıldır hiç korunmamama rağmen bide üstelik 1,5 yıldır tedavi görmeme rağmen anne olamadım tekrar... bence çok şanslısın... depresyon falan hikaye... sen bence mükemmel bi şekilde başaracaksın... öyle hissettim.....hayırlısı olsun...

canım tebrik ederima.s..inşallah sağlıklı bir bebişinolur. eğer herhangi bi sağlık sorunun yoksa elbette bakabilirsin. yeterki iste. eskiden kadınlar her yıl üst üstüne doğuruyolardı.üstelik şu anki teknelojide yoktu.bizler çok şanslıyız şimdi herşeyi makineler yapıyo.benim babaannem 7 çocuk doğurmuş bu çocuklarla bahçeye tarlaya gider akşam eve gelince yemek yapar gecede çamaşır yıkarmış. sabah ezanında kalkar ekmek yaparmış. önemli olan sevgi saygı huzur olduktan sonra üstesinden gelemeyeceğimiz hiç bişey yok bizim evellalah.elbet seninde ane sevgisiyle çocuklarına yar sevgisiyle eşine bakabileceğine eminim.:teytey:

canım ilerde bir gün mutlaka 2. bebek düşünülüyor bak ben 7 yıl sonra 2. çocuğu istedim şu an keşke kızımdan hemen sonra yapsaymışım diyorum ikisi beraber büyür hiç merak etme allah bebişinede sanada sağlık versin

bence en iyisini yapmissin canim allah banada nasip ederse bende arka arkaya yaparim once belki zorlanirsin biraz ama ustesinden gelebilirsin bence yas gectikce cocuga bakmak daha zor gelebilir cok kisiden duyuyorum ara veren herkes suan pisman keske arka arkaya yapsaydim suan rahttim diye onun icin bence en iyisi benimle ablam arasindada sadece 1 yas var yani annem ablam dogduktan 3 ay sonra bana hamile kalmis ve iyiki de oyle yapmis ablamla ikiz gibiyiz cok sukur bence cocuklarin acisindanda daha ii olur tatlim allah kolayliklar versin

Teşekkür ederim hanımlar bunları duymak insana okadar cok rahatlatıyorki anlatamam. Kendimi güçlü hissetmeme sebep oluyor. Hepinize teşekkürler.

Teşekkür ederim hanımlar bunları duymak insana okadar cok rahatlatıyorki anlatamam. Kendimi güçlü hissetmeme sebep oluyor. Hepinize teşekkürler.

benimde kardeşimle aramda 18 ay var :dance: annem başlarda çok yorulmuş baya afacanmışız ama iyi arka arkaya doğurmuşum diyor. jeyyar beraber büyümek gerçekden güzel birşey iyiki kardeşimle aramda büyük bir yaş farkı yok. ben onun o benim dilimden anlıyor. hehehe hele bide ikiside kız yada erkek olunca daha bir güzel oluyor. cicilerini paylaşıyorlar :dance:

tabiki üstesinden gelirsin tecrübe sahibisin sonuçta arka arkaya büyürler ne güzel olur allah yardım eder işyerin dede sorun olmazmış ne güzel işte bak biz ne yapalım aylardır bekliyoruz bi olsada büyür yavaş yavaş bak sen ikinciye nasıl bakcam diye düşünüyorsun bak bize aylardır bekliyoruz ama olmuyor dünyaya gelen büyüyor bi şekilde allah isteyen herkeze versin

Allahım İnşallah sanada nasip eder. ben ilk cocuguma hiç korunmadan evliliğimin 1,5 yılında hamile kaldım

Rabbim ikinciyi karnına hasıl ettiyse bibildiği muhakkakki vardır hemde izninde varmış kesinlikle tecrübende olduğu için üstesinden geleceğine inanıyorum birkaç yıl sonra ohh be ikiside böylelikle büyüdü diyecek rahata ereceksin en fazla 1-yada 2 sene zorluk çekersin hatta 2 bile değil hayırlısıyla kuvcağına alırsın inşallah tatlım:KK66:

Merhabalar benim ilk bebeğim şu anda 18 aylık. Ben 2. Bebeğime 10 haftalık hamileyim. Bebeğimi doğurmak istiyorum ama korkuyorum iki bebeğime yete bilirmiyim. Aslında işyerimdede bir sorun olmayacak 1 yıl ücretsiz izne çıka bileceğim.Ama ister istemez depresyona girdim ve korkuyorum.
Sizlerden ricam bana destek olmanız kendimi güçlü hissetmek istiyorum

canım ardı ardına yapmak pek mantıklı değil bunu hepımız bılıyoruz ama oluncada elden bişey gelmıyor tabıkı artık üzerıne baya sorumluluk düşecek ıkısıde ılgı bekleyecekler 2 taneye yetişebılırsın ama eşit olman geerekıyor sonra diğerı depresyona girebılırler allah kolaylık versın

Zaten 10 haftalık olmuş bebişin nasıl kıyarsın ona.Kalbi var herşeyi var.Sana onu nasip eden Allah bakma gücünü de verir sevgisini de ,hayırlısı olsun.

X