hamileyim ama kabullenemiyorum :(

Merhaba kızlar

Öyle güzel şeyler yazmışsınız ki inanın çok mutlu oldum.Çok teşekkür ederim her birinize..Cuma günü doktora gittik 5 haftalıkmış keseyi ve bebeği gördük haftaya tekrar gelin dedi kalp atışları için..Doktor çok suratsız ve ilgisizdi hiç rahat edemedim. Ruh halime gelince belli bir değişiklik yok hala hamile değilmişim gibi geliyor. Hiç bir şeyden keyif almıyorum ağzımın tadı yok eşime karşı bakışım değişti...sanırım hormonlar beni allak bullak etti.. Bazı arkadaşlar sanırım konuyu yanlış anlamışlar ki nasıl kıyarsın nasıl kürtajı düşünürsün diye yorum yapmışlar.Kürtajı asla düşünmedim sadece hazır hissetmiyorum dedim planlı olmadığı için. Biz ocak-şubat gibi bebek istiyorduk fakat öncesinde yapmak istediğimiz şeyler vardı.İkimizde yoğun çalış tığımız için evliliğimizin tadına varamadık.Akşamları aynı saatlerde evde olup oturup bir film izlemek bile bizim için çok lüks oldu son zamanlarda.. Mesela maddi imkanlardan dolayı balayı yapamadığımız için güzel bir tatil planımız vardı 2 ay sonrası için..Hamile kalmadan önce doktor muayanesinden geçmek istiyordum sağlıklı ve kontrollü bir gebelik için...Mutlaka diş kontrolü yaptırmak istiyordum.. Ailemizden ve arkadaşlarımızdan uzakta olduğumuz için onlarla gezip tozmak istiyorduk gönlümüzce...Gerçi eşime sorsanız bunların hepsini yine yapabilirmişiz :) Sizinde dediğiniz gibi ne kadar saçmalamışım dediğim günler gelsin istiyorum bir an önce.. :)

kurtaj olmak ıstemedgnı bılıyorum.kendnı suclu hssedeceksn ama o canı karnında tasycak olan doguracak olan ve buyutecek olan da yne sensn.yanı hazır olması gereken kısı sensn.hamılelkte duygu karmasası oldgu dogrudur ama bebegı kabullenememek cok daha ılerı ve cıddı bır konudur.eger bu seklde dogurursan byuk olasılıkla dogumdan sonra depresyon yasaycaksn ve bu bebegne yansıycak.yamk ıstedgn seylerı yapamamıs olman da dogumdan snra kafanı kurcalamaya dvm edeck.cnku hcbsy ıcn yeterlı zamnın olmayacak.bebegın yasama hakkı elbette vardr ama ona can verecek olan sensn.senın vucudundan beslenecek guc alacak ve canlanacak.bn de snn gbı kıyamadm bebegme ve dogurdum hm de okulumu bırakarak.dogumdan snra adapte olmakta cok guzluk yasadm depresyona grdm su anda hersey ıyı gercı ama bazen yne hayıflandgm oluyor.sadece o kdr.boyle olur demyrm tabı hrkste farklı olur bu durumlar ama sana br bakıs acısı olsun dye yazdm.umarm en dogru kararı verrsn.

Bilmiyorum kac yasındasın ama gezmek tozmak her zaman yapıcan seyler tatlım ama cocuk bambaska bisey cok güzel bisey anne olmak iki tane kızım var biri 4 yasında biri 4 aylık hayatım onlar bende erken evlendim erken anne oldum simdi 24 yasındayım iki kızımla cok mutluyum ve hic pisman diilim yaptım icin sende kucana alınca anlarsın ne demek istedigimi hersey yalan aile kurmak cocukla güzel olan bisey evim cıvıl cıvıl daha ne olsun beeeee

Seker kissss

X