hamileyim ama kabullenemiyorum :(

okadar cok bebek sahibi olmak isteyipte olamayan insanlar var ki, bunun icin hersey yapip herseyden vazgececek insanlar taniyorum
size sunulan bu mucizeye sukretmek yerine isyan ediyorsunuz, yapmayin derim

Son düzenleme:
karnında bi mucize taşıyorsun o sana Allahın emaneti zamanla bu ruh halinden uzaklaşacaksın devam ederse bi doktora başvur
hayırlı olsun

Ayy bir anne adayı olarak çok heyecanlandim yeminle :))

:))) hamilelik bir mucize. Anne olmak bir kadının başına gelebilecek en güzel şey.Her anının keyfini yaşayın. Sonra hayırla kucağınıza alın inşallah. Birde şöyle 4-5 aylık olunca beslenme saatinde emerken uzun uzun bakışın... Şimdiye kadar nasıl boş yaşamışım diyeceksiniz:KK66: ve lütfen o gün beni hatırlayın:)))

Rabbimin en güzel emaneti...Hayirli olsun canim Allah saglikli sekilde kucagina alnayi nasip etsin..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

duygu karmaşası yaşaman normal.sonuçta bir can taşıyorsun karnında.bence kıymayın o bebeğe.gün gelir bunları düşündüğünüz için pişman bile olursunuz.ne güzel işte eşiniz sevinmiş.
eğer evlilik yolunda gitmeseydi,hergün şiddet,hergün küfür duysaydınız ve istemeden hamile kalsaydınız belki bu bebeği aldırmakta katılırdım size.
bebek isteyipte sahip olamayan kadınları düşün,onların ruh hallerini düşün ve bu bebeği sana hediye olarak yollayan Allaha şükr et canım.:KK34:

:))) hamilelik bir mucize. Anne olmak bir kadının başına gelebilecek en güzel şey.Her anının keyfini yaşayın. Sonra hayırla kucağınıza alın inşallah. Birde şöyle 4-5 aylık olunca beslenme saatinde emerken uzun uzun bakışın... Şimdiye kadar nasıl boş yaşamışım diyeceksiniz:KK66: ve lütfen o gün beni hatırlayın:)))

:))) Daha çok yeniyim ama hep bugünün hayalini kurdum eşim de bende Rabbimin bize verdiği bu mucize karşısında inanılmaz mutluyuz çok şükür bize bugünü yaşatana :)) bana bunları yazan bir anneyse eminim az bile söylüyordur 4-5 aylık olacağı zamanı inanın iple çekiyorum :KK66: anneliğin büyüsüne kapılıp inşallah sizi es gecmem :)

:))) Daha çok yeniyim ama hep bugünün hayalini kurdum eşim de bende Rabbimin bize verdiği bu mucize karşısında inanılmaz mutluyuz çok şükür bize bugünü yaşatana :)) bana bunları yazan bir anneyse eminim az bile söylüyordur 4-5 aylık olacağı zamanı inanın iple çekiyorum :KK66: anneliğin büyüsüne kapılıp inşallah sizi es gecmem :)

Zaman çok çabuk geçiyor emin olun. Bunları size yazan yaklaşık 9 yıllık bir anne:) ve hala büyünün etkisinde:KK66:

Öncelikle herkese hayırlı bayramlar, 2 gün önce hamile olduğumu öğrendim. Ve 2 gündür ruh gibi dolaşıyorum. Korunmasız olarak sadece bir kere ilişkiye girdik ve sabahında ertesi gün hapı kullandım.Buna rağmen hamile kaldım. Eşim çok istiyor çok sevindi ama ben hiç sevinemedim çünkü kendimi hiç hazır hissetmiyorum:KK43:( Allahın verdiği cana kıyamam ama kendimi çok kötü hissediyorum.Zaten yaklaşık 2 aydır her şeye herkese karşı hissizleştim hiç bir şeyden keyif almıyordum. Hiç bir şey planladığım gibi olmadı.Mesela böyle bir habere çok sevineceğimi düşünür ve eşime nasıl bir sürprizle bunu söylerim diye düşünürdüm ara ara... Ama o da olmadı üstüne adamın sevincini kursağında bırakıyorum her gün :KK43:((((((

plansız olduğu için böyle hissetmediniz normal. Bende sizin gibiydim, eşimin sevincini kursağında bırakıyordum aldırcam diyordum sürekli. Aldırmayacaktım tabiki sadece hazır değildim , bebek 4 aylık olunca tamamen değişecek bu düşüncelerin.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kucağına alınca kabullenirsin çok guzel bi duygu biraz klişe oldu ama öyle.

Ne kadardir evlisin canim ? Bugunmuydu adet gunun benim bugun bisey yok hala bekliyorum ..

Envoyé de mon iPhone à l'aide de Kadınlar Kulübü

adet gunum 5ine olur herhalde
evlendigimden beri 25 gunde bir olmaya basladim eskiden 30 gundu. 4 aydir ama biz ilk baştan beri istiyoruz ama nasip bakalim. benim korkum esimin ailesinde cocuk hep gec olmus bizimde oylr olur diye ikimiz de korkuyoruz. Rabbim isteyen herkese nasip etsin..daha var adetime negatif test ama belki olur diye umutluyuz hala biz.

Öncelikle herkese hayırlı bayramlar, 2 gün önce hamile olduğumu öğrendim. Ve 2 gündür ruh gibi dolaşıyorum. Korunmasız olarak sadece bir kere ilişkiye girdik ve sabahında ertesi gün hapı kullandım.Buna rağmen hamile kaldım. Eşim çok istiyor çok sevindi ama ben hiç sevinemedim çünkü kendimi hiç hazır hissetmiyorum:KK43:( Allahın verdiği cana kıyamam ama kendimi çok kötü hissediyorum.Zaten yaklaşık 2 aydır her şeye herkese karşı hissizleştim hiç bir şeyden keyif almıyordum. Hiç bir şey planladığım gibi olmadı.Mesela böyle bir habere çok sevineceğimi düşünür ve eşime nasıl bir sürprizle bunu söylerim diye düşünürdüm ara ara... Ama o da olmadı üstüne adamın sevincini kursağında bırakıyorum her gün :KK43:((((((

Millet kapi kapi hastane geziyor bi ewlat sahibi olmak icin rabbim size bir ewlat nasip etsin tabi allah kucaginiza wersin boyle dawranirsan allahin gucune gider allah korusun cocugunda bisey cikar we ilerde dogursan bunu yani istemedigini ogrense sana tepkisi nasil olur acaba madem cocuk istemiodun korunma haplari war %100 koruyan onlardan kullancaktin adam akilli korunmayip hamile kaliyosunuz sonrada hayati zindan ediyosunuz karnindaki bebegi olumsuz etkiliyosun suan farkindamisin? Bence otur 2 rekat bi sukur namazi kil ne guzel bi benek sahibi olucaksin wardir bunda bi hayir bana kizmayinn bende bi anneyim boyle dusunenler olunca patliyorum cewremde cok cocugu olmayan arkadas war serwet dokuyolar bu ise hele pskolojilerinden bahsetmiyorum bile burdada war birsuru bayan cocuk sahibi olamayip her ayi umutla bekleyen bence yarina karniniza elinizle opucuk kondurup 8 ay sonra bebeginizle neler yapcaginizi hayal edin sorumsuz bi anne olcaksaniz hic istemiosanizda bisey diyemiycem gunahi size kalmis hakkinizda hayirlisi

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

adet gunum 5ine olur herhalde
evlendigimden beri 25 gunde bir olmaya basladim eskiden 30 gundu. 4 aydir ama biz ilk baştan beri istiyoruz ama nasip bakalim. benim korkum esimin ailesinde cocuk hep gec olmus bizimde oylr olur diye ikimiz de korkuyoruz. Rabbim isteyen herkese nasip etsin..daha var adetime negatif test ama belki olur diye umutluyuz hala biz.

Adetinî gecmesîni bekle test yapmak icin canim insallah allah gonlûne gore versin ve dedigin gibi umudunuda yitirme inslh en kisa zamanda anne .. Ayni soru benim kafamida kurcaliyoor esimin annesi 7 yil olmamis abisi 4 senedir yok ve ablasida 4 seneden sonra olmus ! Dusunûnce benimde ilk aklima gelen bu ama esime belli etmiyorum ! Esiniz icin testler yapildimi peki ?

Envoyé de mon iPhone à l'aide de Kadınlar Kulübü

Amaan tombik tombik yanaklar..sevimli gulumsemeler, kahkahalar..sana bakan bir cift sevgi dolu goz..seni dunyada ki kimseye degismeyecek bir bebek..sarilacak sana kisacik kollariyla..cici yapacak kus kadar elleriyle..cennet kokacak..havalara uc mutluluktan yuzunde guller acsin..birkac ay sonra dunyanin merkezi degisecek..sen degiseceksin..iki dunya verseler sana, omrune omur ekleseler, ayi gunesi eline verip sen dogdur sen batir deseler bebeginden vazgecemeyeceksin..onun icin, karninda ki serveti gereksiz stresinle etkileme..O sana emanet..Allah in bu emanetine mutlulukla sahip cik..Ne mutlu sana..

9 ay sonra o çocuk bi doğsun.... sonra gözlerinin içine baksın........ kollarında uyusun...... sana gülücükler atsın ..... diyeceksin ki ne demeye bu kadar beklemişim çocuk için:))))

Cana kıyamam demişsin o zaman belki terapist yardımı filan alabilirsin istenmeyen hazır hissedilmeyen gebelikleri inadına inadına doğurmak bana göre yanlış. Hem anneyi hem bebeği ciddi anlamda etkiliyor, herkes kucağına aldıkça sevecek diye bi kaide yok nihayetinde travmaya girip çöpe, tuvalete atan sokağa bırakan bi türlü bebeğine alışamayıp tüm psikolojik sorunlarını çocuğa bağlayan her defasında keşke seni doğurmasaydım diyen çoookk anne var. Tamam isteyen ve olmayan çok insan var keşke herkesin istediği olsa ama olmayan var diye de bak benim olmuyor sen doğur demek hele ki krşıdaki kişinin ailevi,psikolojik durumunu bilmeden onu etkilemek çok yanlış. İçinden gelen en doğrusudur bence.

Bu aynı şuna benziyo benim 6 aydır tedavi gören bi arkadaşım var, evlendim hemen dedi ki bana ee çocuk yapsanıza artık ben daha istemiyorum durumum da yok zaten ilerde diyorum, bak ben istiyorum olmuyo sen yap diyo.. Şimdi senin olmuyo diye ben neden hemen hamile kalıyorum. Seneye istiyorum bebek, belki benim de olnaz ama olmazsa da seneye tedavi görürüm yani niye şimdiden hazır hissetmediğim bişeye acaba olcak mı bi bakiyim diye atlayım çocuk bu bir insan bir birey yetişirmek, her şeyini emek emek işlemen gereken senin sorumluuğunda bi canlı. Sütünü vereyim yeter bişey değil ki..

X