Hamileyim aldatildim yardim:(

En çok koyan da bu bence birini sevdim dese bi nebze tamam gönül bu belli olmuyo o zaman da adam gibi konuşur boşanır diğeriyle yoluna bakarsın ama da kocası başka kadınları kucağına oturtuyo diye kendi de mi her kucağa oturcak öfff ne iğrenç kadınlar var ve erkekler ne anlıyo öyle kadınlardan bilmem bi arkadaşım da hamileliğinde aynı şeyi yaşadı kocasu aramış araba arızalandı sanayiye gitcem bekleme demiş ama telefonu kapatmayı unutmuş bi zil sesi duydum diyo sonra bi kadın sesi gel aslanım .....falan ayıp laflar etti diyo ne oluyo ya diye şaşkındım anlamamıştım olayı taki kocamın kadına ......canın istiyomu diyene kadar dedi tüm seslerini dinledim dedi eşimden beklemeyeceğim şeyler duydum dedi sonra adamın şarkı bitmiş kapanmış telefon ertesi gün sabah öyle yorgun geldi ki kapıya ne oldu dedim arabanın masrafı çok çıktı demiş kadın da duydum tüm konuştuklarınızı diye anlatmış adamın bahanesi sen kilo aldın karnın büyüdü hiç zevk almıyorum olmuş kadın 7aylık hamileydi bıçak çekmiş kocasına kocası da özür dilemek için hamle yapınca bıçak adama gelmiş arkadaşla aynı zamanda hamileydim bende yanlarına gittik oda çocuk için affetti ama en ufak bi yanlışında çocuğu göstermem dedi kadın eşim de arkadaşına kavga etti onlar bizim evlatlarımızı taşıyo sen bu haltı nasıl yersin hemde hamileliğini bahane gösterip hatta vurdu eşim üç kuruşluk kadın için karın bebeğini düşürseydi ne olcaltı diye şimdi ne oldu bilmem taşındılar hala evliler ama akıllandı mı bilmem olayın olduğu gün de eşimi aramıştı soruyorum kocama sana da mı gel dedi diye deseydi de vursaydım anlından diye kapattı konuyu aklıma geldikçe soruyom gel mi dedi diye yani bi kere yapan yapıyo 5yaşında oğluyla pavyona gideni duydum ya çocuk annesine bi kalabalık toplumda diyo babam kucağına kadını oturttu me....sini emdi diye daha neler offf
affetme bence benim içimin alacağı bişey değil açıkcası yüzyüze görüşmese de telefonda o muhançbbeti ederek iş görüyolar canım güvenme artık şuna bi kere affetti yine affeder beni seviyo diyo eşin bence sen bilirsin yinede ama devam etsen nasıl için alcak eve geç gelse kimin koynundan geliyo dicen sana ilişki esnasında bişey dese o kadın öyle mi yapıyo dicen off sürekli beynini kemircek yapma kendine bunu sen onun için herşeye katlanmışsın ama o hiç yanında olmamış bence

Yakinda dogum var.
Boyle bir surecte bosanacagini sanmiyorum.

Dogum olsun bebegini al kucagina bu arada kafani topla burnunu sürt kocanin.

Sonrasina bakarsin ne diyim

Hamilesin,ilk bebeğiniz onca fedakarlık yapmışsın hiç mi vicdanı sızlamadı acaba? Alışkanlık haline getirdi galiba bu durumu.Bebeğin olacak boşan diyemem ama affet de diyemiyorum.Öncekinde de böyle pişman olmuş muydu? Hayırlısıyla bebeğini kucağına al,size davranışlarını gözlemle.Şuan en önemli şey bebeğinin sağlıklı bir şekilde doğması onu düşün.Ondan sonra hal ve hareketlerine göre bir karar verirsin.

Elimde konuşma dokümanları var. Karşı tarafı da mahkemeye verebilir miyim? Bi de arkadaşlar ailemin yanina gidemem kimseye konudan bahsetmedim. Zaten o eve gelmeden yemeği yiyip odaya kilitliyorum kendimi yüzüne bakmiyorum bile. Bana her isten geldiğinde sarılıp uğraşıyor pesimde dolaşıyordu bebegimizle konuşup seviyordu. Nasıl yaptı hala soktaym. Canima kiymayi düşündüm psikolojim bozuldu ama karnimda bir can daha var ona bunu yapamam. Ben ona iyi anne olabilecek miyim diye düşünürken simdi tek başıma nasıl bakarm nereye giderim.Kalmak da istemiyorum.çok caresizim
Elbette verebilirsin tazminat davası açacaksın ahlaksız hey Allahım ya bunlarin midesi mide değil bildiğin foseptik çukuru :kusmuk:

Hamilesin,ilk bebeğiniz onca fedakarlık yapmışsın hiç mi vicdanı sızlamadı acaba? Alışkanlık haline getirdi galiba bu durumu.Bebeğin olacak boşan diyemem ama affet de diyemiyorum.Öncekinde de böyle pişman olmuş muydu? Hayırlısıyla bebeğini kucağına al,size davranışlarını gözlemle.Şuan en önemli şey bebeğinin sağlıklı bir şekilde doğması onu düşün.Ondan sonra hal ve hareketlerine göre bir karar verirsin.
Bu kadar çok pişman olduğunu ilk defa gördüm ailemi zaten ben ikna ettim çok seviyorum dedim ailem iyice tanıyor musun dedi ben 7 yıldır tanıyorum dedm.simdi aileme anlatsam diyecekleri belli :KK43: bebeğimi kucagima alacağım günü sayarken bu olayın olması hic birşey istemiyorum yapmıyorum iyice psikolojim bozuldu.

Bu kadar çok pişman olduğunu ilk defa gördüm ailemi zaten ben ikna ettim çok seviyorum dedim ailem iyice tanıyor musun dedi ben 7 yıldır tanıyorum dedm.simdi aileme anlatsam diyecekleri belli :KK43: bebeğimi kucagima alacağım günü sayarken bu olayın olması hic birşey istemiyorum yapmıyorum iyice psikolojim bozuldu.
Belki gerçekten çok pişmandır.Bunu da ancak bekleyip görebilirsin.Gönlünü almak için şuan bir şeyler yapıyor mu? Konuşmuyor musunuz hiç? Bence konuşmak isterse açıkca söyle tövbe etsin bir daha yapmacağına dair yemin etsin en ufak şeyde affım olmaz de

Ailenle aynı şehirdeysen anneni yanına çağır
Eşini evden gönder
Doğuma kadar bu konuyla yıpranmak istemiyorum de
Gitsin anasında kalsın oda
Doğumun sağ salim gerçekleşsin
Biraz toparlan
Ondan sonra adım atarsın
Bu adam düzelmez ama affedeceksende sürüm sürüm süründür

Belki gerçekten çok pişmandır.Bunu da ancak bekleyip görebilirsin.Gönlünü almak için şuan bir şeyler yapıyor mu? Konuşmuyor musunuz hiç? Bence konuşmak isterse açıkca söyle tövbe etsin bir daha yapmacağına dair yemin etsin en ufak şeyde affım olmaz de[/QUO
Durmadan pişmanlığını dile getirip duruyor bu sefer kızım için affet diyor.ne istersen yaparm ben sensiz hiçim senin kıymetini bilemedim çok pismanim yapamadm zaten kestim konuşmayı yapamadm aksam eve gelince sizi görünce hata yaptığımı anladım 4gundur konusmadm bak fatura kayitlarina bi kere daha ver o şansı istersrn konuşma yüzüme bakma ama sana kendimi affettreym yuvamızi toparlayaym beni bırakıp gitmeyin.. Bunun gibi laflar ediyor

Durmadan pişmanlığını dile getirip duruyor bu sefer kızım için affet diyor.ne istersen yaparm ben sensiz hiçim senin kıymetini bilemedim çok pismanim yapamadm zaten kestim konuşmayı yapamadm aksam eve gelince sizi görünce hata yaptığımı anladım 4gundur konusmadm bak fatura kayitlarina bi kere daha ver o şansı istersrn konuşma yüzüme bakma ama sana kendimi affettreym yuvamızi toparlayaym beni bırakıp gitmeyin.. Bunun gibi laflar ediyor

Bence inanılır bir tarafı yok.
Daha önce de yapmış, evlendikten sonra da devam etmiş. Hepsinde de pişman olmuştur eminim.
Bu adamlar bunca sıkıntı arasında nasıl uçkur derdine düşüyor anlamıyorum. Para yok, iş yok, eşinib karnı burnunda, sen daha ailene ve doğmamış çocuğuna yetemiyorsun ne haddine başka kadın?
Bence şimdilik düşünmeyin, doğumunuza odaklanın. Bebeğiniz ele avuca gelsin sonra düşünün.

Bu halde bu yoklukta hamile eşini düşünmeyen uçkur derdine düşen adamdan koca olmaz kardeşim ..Ite kaka gittiği yere kadar gitsin ama bu işin sonu yok Allah yardımcın olsun...

Bu arada yanlış anlamazsan benimde yeni bebeğim oldu küçülen kıyafetlerini ve emzik biberon vss almıştım çok denedim ama kullanmadı sana gönderebilirim izin verirsen.

ilkini hata deyip affetmişsiniz. 4 gun değil 4 yil sonra konusmayacagina emin olabilir misiniz?

Sevgiliyken aldatmış
Yeni evliyken aldatmış, ki zaten daha 12 aylik evlisiniz
Sen üstüne cocuk yapmışsın...
Bence hic tantana yapmadan otur evinde. Yüz göz olma bari (zaten moku çıkmış evliliğin ama neyse)

Siz önce çocuğunuzu dogurun. İmkanınız yoksa ailenizin yanında kalmayı bahane edin.. Çocuk bi kendine gelsin.. Çalışmaya başlayın Kendinizi toplayın. Baktınız kendinize ve çocuğunuza yetiyorsunuz sonra bosanin.. Önce bi ayağa kalkın kendinize gelin.. Bebeğinizin sağlığı herşey den onemli

Merhaba arkadaşlar. Ben 35 haftalık hamileyim esimle 7 yıl çıktıktan sonra severek evlendik. Evleneli 1 sene olacak.Hamileligim stresli geçti esim işinden oldu bir sure kendi annemde bir sure kayinvalidemde kaldik duzenli doktorumuz olmadı. Son aya girdik is buldu şehir degistirdik. Ev tasidim yerlestrdim ağlaya ağlaya geçti hamileligim anlayacağınız. Simdi tasinali 3 hafta oldu ise başlayalı da tabi bi yandan bebeğe hazırlık yapmak istedik beşiğini bile ikinci el aldık esimin elinde yok ailelerin durumu da belli kimse üzülmesin diye mütevazı davrandm bi kaç ay yatacak ikinci al alıp geçelim dedim. Çoğu şeyini almaşık bile .Bunun stresi ayrı dursun. Yinede küçük şeylerle mutlu olmaya çalıştım evde ona kendimce hazırlıklar yapıyorum. Konumuza gelecek olursak esimin beni aldattığını öğrendim tesadüf telefon faturasina bakiyordum bu ay en çok konuştuğu numara yabancı rehberine baktım kayıtlı değil kaydedip whatsaptan baktm bayan resmi. O uyuyordu. Aradım açmadı sonra msj attm müsait değil misin ben musaitim ac yazdm o da açtı ben esiyim kimsin dedim o da eşine sor dedi. Kapattm uyandirip sordum bu numara kimin diye ilk tanımıyorum dese de ben konuştum bayan eşine sor diyor kim dedim. İnstagramdan tanıştık sadece bir hafta konuştuk yüz yüze gorusmedik bile dedi. Hatta bana kızdı uste cikmaya calisti sen telefonumun nerelerine giriyorsun diye. Gecen pazar yüz yüze goruseceklermis ama engel çıkmış. Neyse kadın evli iki çocuğu var sadece dertlestik dedi. Benim kocamda beni aldatiyor pavyona gidiyor kızlar kucağına oturuyor ses cikarmiyorum dedi. İki hafta konusup mesajlasmislar . son bi kac gun konusmamislar.Esmde pisman oldum eve gelip seni bebegimizi dusundum dedi.Esim uç gündür yalvarıyor bi daha olmayacak kızımız için affet esseklik yaptım kopek gibi pismanim bize sans ver diye. En önemlisi de bu ilk değil daha önce de boyle konuşmalarını yakaladı. Evlendikten sonra herşeyi sildim o da bi daha asla olmayacak dedi. Evlendikten sonra bu ikinci oluyor . bana koyan da onca yaşadıklarımıza rağmen bana hatta bebegimle son haftalarda bize yaptığı. Ben affetmekten Yoruldum her defasında ayni sözler. Bu sefer çok pişman belli ama affetmek istemiyorum. Bosansam bi kaç haftaya bebeğimiz geliyor.napacagm bilmiyorum.

Bnve boşan yine yapar huylu huyundan vazgeçmez

Şans vermeyi pilanlıyorsan sevgin öfkenden ağır basıyorsa güvenini kazanmasını söyle herşeyi zamana bırakın oda hatasını telefi etmeye çalışsın baktın olmuyo ozaman bas tekmeyi

Herkes boşan diyor ama şuan bu çok zor.Boşansan minicik bebeğinle ne yapacaksın? Ailene gitsen biz sana demiştik diyecekler,bir sürü üzüntü perişanlık çekeceksin.Denildiği kadar kolay mı boşanmak? Eşin büyük ihtimal kabul etmeyecek dava çekişmeli olacak belki yıllarca uzayacak ve bu süreçte bir çocuk büyütüyor olacaksın inanılmaz derecede yıpranacaksın.Kendini düşün bebeğini düşün.Aldatmanın tabiki affedilir yanı yok ama şu an için boşanmak en kötü karar olur bana göre.Sen eşine yine yüz verme yelkenleri suya indirme seni ne kadar yaraladığının farkına varsın belki gerçekten düzelir ki senin için duam bu yönde hiç bir çocuk ailesiz büyümeyi hak etmiyor.Kendine bebeğine odaklan dua et bol bol.Allah yardımcın olsun

X