hamilemiyim ???

Herkese merhaba..dün testim pozitif çıktı ve belirtilerin konusunda sizlere birazcık fikir vermek istedim çünkü bende öncesinde herşeyi okumaya çalışıyordum..benim bat15şubat ve 14 Mart'ta sonucum bhcg 289 çıktı.normalde 15inde adet olmam gerekiyordu.ama benim 10martta aşırı uyku hali başladı işten gelip sadece uyuyordum.tam 12 saat:)) 12martta çarpıntım başladı ve asıl şüphelendiren buydu bir anda kalbim yerinden çıkacak gibi oluyordu.14mart günü artık dayanamadım ya depresyona girdim ya da hamileydim.test pozitif çıktı.gögüslerimde hassasiyet bugün başladı dokunamıyorum.birde sağ kasığımda adet ağrısından daha şiddetli ağrılar kasılmalar oldu.şu an bel ağrım var sadece.umarım biraz fikir vermişimdir.allah her isteyene hayırlı bir evlat nasip etsin...

Ayni seyler bendede var ama daha hastalanmama 10gun fln var acaba hamile olablirmym 10gun once brlkte oldm son bikacgundur bu belitiler var. Cok yorgun hissediyorm kndimi.

canım kendini erkenden heveslendirme olacağı varsa olur inşallah sen kafana birşey takma umut doldurma içine ..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım kendini erkenden heveslendirme olacağı varsa olur inşallah sen kafana birşey takma umut doldurma içine ..

merhaba bana da yardımcı olurmusunuz? adetim düzensiz son zamanlarda pco var ama düzenim çok da bozuk değil.son adetim 14 nisandı ve yaşadıklarım
-sürekli bel ve kalça ağrısı (bel daha yoğunlukta)
-kasık ağrısı ve şimşek çakıyor gibi bir his oluşuyor
-midem ağzımda ve hep bir açlık hissi var
-bacaklarım sızlıyor
-göğüslerim gergin ve hassas çok aşırı değil ama

daha ne olsun
ne diyorsunuz??

slm bayanlar 1 yıllık evliyim esimle ilk kez 13 mayısta korunmadan ilşki yasadık cocuk istyrz sat 26 nisan yani tam ortalara denk geliyo göğüsümde sızlama var 2gun oncesine kadar da adet sancım vardı ama suan hıc bişi yok kasıklarımda genişleme hissedyrm resmen ve uykuya doyamıyorum surekli uyku hali var gebelik testi için doktora gtmek istedm cok erken cıkmaz dedlr ayrşyetten enfeksyn ilacı kullanıyodum bıraktım tekrar ettgi için baslamam gerekiyo ama korkuyorum lütfen yorum yazın

slm bayanlar 1 yıllık evliyim esimle ilk kez 13 mayısta korunmadan ilşki yasadık cocuk istyrz sat 26 nisan yani tam ortalara denk geliyo göğüsümde sızlama var 2gun oncesine kadar da adet sancım vardı ama suan hıc bişi yok kasıklarımda genişleme hissedyrm resmen ve uykuya doyamıyorum surekli uyku hali var gebelik testi için doktora gtmek istedm cok erken cıkmaz dedlr ayrşyetten enfeksyn ilacı kullanıyodum bıraktım tekrar ettgi için baslamam gerekiyo ama korkuyorum lütfen yorum yazın :44:

Bi arkadasım regl tarıhıne 4 gun kala dayanamayıp test yapmıstı ve cıkmıstı cıft cızgı, 2-3 gun daha sabredın zaten 26 sına bısı kalmadı bı test yapar bakarsınız aman ılacı ıcmeyın su sıra ,Allah ım ısteyen herkesın kucagını doldursun inş

Hemen bi idrar testi yap cnm o aclik hissi ve kasik agrisi beni suphelendirdi hemen yap ve paylas bkliyorm cnm :)

Cnm adet tarhin duzenliyse geciktikten 1 gun snrada yapsan cikiyo idrar da bi bak bence

coook tsk edrm yani şimdi beta hcg yaptırsam cıkarmı dyosunuz

canım ben sana simdi kesin sana hamile sin diyemem adetim gecmesini bekle canım çok heveslendirme kendini sonra uzulen sen olursun

kızlar kanamam gelmiş ne yapmam lazım bana bi akıl verin

canım ben sana simdi kesin sana hamile sin diyemem adetim gecmesini bekle canım çok heveslendirme kendini sonra uzulen sen olursun

adetim bir hafta gecmişti dün yaptım idrar testi negatif çıktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…