Hamilelikte yumurtlama testleri nasıl sonuç veriyor ?

bence seni çok seviyor bunlar bıdı bıdı değil nazzz. benimkide sever beni sağ olsun ama yapmaz.ben gebelik testini bile gizli yapıyorum. ben üzülünce onunda morali bozuluyor.

Kıyamıyordur seni üzgün görmeye..:) .ben günde 3-4 test yapıyorum sanki değişen bir şey olcakmış gibi..bu gün test yapmadım diyorum ya da bir tane yaptım diyorum..
çok yalancı oldum valla...:eek:

benim 10. gün 34 tü.12. gün 57..yani baya düşüktü
ah inşallah femalexxciğim..senden güzel bir haber alalım da bize de moral olsun...:Saruboceq:

benim de uykum geliyor..bakmayın bu saatte burdayım ama öğlen 1 lere dek uyumaya başladım....

inan senin hamilelik haberini almak kendiminkinden sonra duyacağım en güzel haber olur tüm tanıdığım insanlar içinde... yemin ediyorum.. sen bence çok daha fazla hak ediyorsun. ve bi gün çok da yakında bizde senin haberinle sevinicez buna eminim.

evet benimkilerde daha silik en koyu 18. gündeydi
ama yumurtlamadan sonra tek çizgi çıkması gerekmezmi:uhm:

ben hafta sonundan bu güne dek bakamadım test yoktu elimde..bu gün yaptım..18. günüm bu gün de artık..ama eskisi gibi koyu değil 2.çizgi..çok çok silikleşmiş...

ben hafta sonundan bu güne dek bakamadım test yoktu elimde..bu gün yaptım..18. günüm bu gün de artık..ama eskisi gibi koyu değil 2.çizgi..çok çok silikleşmiş...

kızlar inşalah hamiş oluruz da bu sıkıntılardan feraha ulaşırız artık:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:
yoksa ben bu gidişle kafayı yerim diye korkuyorum ya

inan senin hamilelik haberini almak kendiminkinden sonra duyacağım en güzel haber olur tüm tanıdığım insanlar içinde... yemin ediyorum.. sen bence çok daha fazla hak ediyorsun. ve bi gün çok da yakında bizde senin haberinle sevinicez buna eminim.

Canım çok teşekkür ederim güzel kalbin için.:asigim:a.s.Allah inşallah tedaviye ihtiyaç duymadan nasib eder bizlere de...:Saruboceq:

Sırf tekrar bebeklerim olabilceği umuduyla yaşıyorum...Allah bu şubatta 2 bebeğimi aldı,inşallah önümüzdeki şubatta bana sağlıkla doğurup eve götürebilceğim bebekler ya da bebek nasib eder diyorum..
çocuklarımın çocuklarına yani torunlarıma bakabilmeyi diliyorum Allah tan....:1rolleyes::Saruboceq:

badem bu arada bende bu hafta tadilata başlıyorum. gözümde çok büyüyor. birazda uzun sürecek. boya var, kapılar değişecek falan....

Canım çok teşekkür ederim güzel kalbin için.:asigim:a.s.Allah inşallah tedaviye ihtiyaç duymadan nasib eder bizlere de...:Saruboceq:

Sırf tekrar bebeklerim olabilceği umuduyla yaşıyorum...Allah bu şubatta 2 bebeğimi aldı,inşallah önümüzdeki şubatta bana sağlıkla doğurup eve götürebilceğim bebekler ya da bebek nasib eder diyorum..
çocuklarımın çocuklarına yani torunlarıma bakabilmeyi diliyorum Allah tan....:1rolleyes::Saruboceq:

bencede duayı tam yapmak lazım. bende hayırlı evlat olsun istiyorum eşimle ve sevdiklrerimli mürüvvetini göreyim istiyorum...

ya valla şu tedavi gözümde öyle büyüyorki iğneler,şişmeler,gerilmeler,kabızlık... aman. kahve içtim uykum kaçtı yarın iş var uykum yok....

badem bu arada bende bu hafta tadilata başlıyorum. gözümde çok büyüyor. birazda uzun sürecek. boya var, kapılar değişecek falan....

Canım Allah yardımcınız olsun..bizim evler pek küçük..eşya çok ,dolap az..bir sürü eksik vardı..ilerde bebek olursa çok zorlanırız diye biraz daha toparlanalım istedim..eşime bıdı bıdı ile kabul ettirdim napayım..o da hak verdi bana sağolsun...hamile olursam ya annem gelicek ya kendime bakıcı tutucam..ağır ve riskli bir hamilelik geçirceğim kesin gözüyle bakıyorum..ev düzene girmek zorunda...misafir falan geldiği yok ta rahatım en azından...ev günlerdir perişan...çok işi var daha ama ben de yavaş yavaş tatlı canımı hiç sıkmadan düzenlemeye çalışıyorum:eek:kaydirigubbakcemile3

bencede duayı tam yapmak lazım. bende hayırlı evlat olsun istiyorum eşimle ve sevdiklrerimli mürüvvetini göreyim istiyorum...

Rabbim tez zamanda kavuştursunn inşallah meleklerimize:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Amin inşallah..benim de gözümde büyüyor tedavi..eğer bu ay preseedle tutmamışsa mecburen haziran sonu yine mikro için kocaelinin yollarını tutup aynı stresi yaşayacağız..Allah çok aratmadan nasib eder inşallah...

bizde bayadır erteledik izne ayrılmadan ve tedavi başlaman yapalım dedik ama varya bazı kadınlar böyle tadilat yaptırırken yada taşınırken kafadan çıkardığı için kendiliğinden hamile kalıyormuş ama biz kafadan çıkaramadıkki... bu arada bir ortak nokta daha bizde balayında italyaya gitmiştik..

bizde bayadır erteledik izne ayrılmadan ve tedavi başlaman yapalım dedik ama varya bazı kadınlar böyle tadilat yaptırırken yada taşınırken kafadan çıkardığı için kendiliğinden hamile kalıyormuş ama biz kafadan çıkaramadıkki... bu arada bir ortak nokta daha bizde balayında italyaya gitmiştik..

ay o da benim bıdı bıdımla olmuştu kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile5
ama tekrar gitmek nasib olur inşallah..insan ilk gittiğinde bişey anlamıyor..bir de turla değil kendin gideceksin aslında...bir çocuk olayını halletsek çok yer var gezmek istediğimiz..nasib artık...tek eksiğimiz bebek....ben öyle düşünüyorum en azından...daha bir çok eksik var da onlar da eksik oluversin..nazar değmesin yeterki..

evet balayında beyler pek bişey anlamıyorkaydirigubbakcemile3 ama bizimki çok güzeldi. biz bayağı gezdik 5 yılda. hemen hemen tüm avrupayı gezdik ama gezmekten bebeği erteledik bak şimdi uğraştıklarımıza. bide turla gitmicen bizim italya turla gittiğimiz ilk ve son yer oldu... hatta manyak ben geçtiğimiz kurban bayramında 7 haftalık hamileyken prağa gidiyoduk ama kanamam başlayınca iptal ettik ve acı son bebeğimi bayram tatilinde kaybettim. bendeki cahil cesaretini görüyomusun. bidaha hamile kalırsam il sınırlarından çıkmam herhalde..

bu aralar duyduğum mucizler de beni umutlandırıyor açıkçası..hele preseedle mucize yaşayanları duyunca...bir tüpü alınmış,diğer tüpü de onarılmış halde hamile kalan bir arkadaşı duyunca hem çok sevindim hem de ben de denesem ne kaybederim dedim..eşimin sperm durumuna rağmen..Allah büyük...

evet balayında beyler pek bişey anlamıyorkaydirigubbakcemile3 ama bizimki çok güzeldi. biz bayağı gezdik 5 yılda. hemen hemen tüm avrupayı gezdik ama gezmekten bebeği erteledik bak şimdi uğraştıklarımıza. bide turla gitmicen bizim italya turla gittiğimiz ilk ve son yer oldu... hatta manyak ben geçtiğimiz kurban bayramında 7 haftalık hamileyken prağa gidiyoduk ama kanamam başlayınca iptal ettik ve acı son bebeğimi bayram tatilinde kaybettim. bendeki cahil cesaretini görüyomusun. bidaha hamile kalırsam il sınırlarından çıkmam herhalde..

bizim de güzeldi..kısa sürdü ama bişey anlamadık kaydirigubbakcemile3

aynen..ben yataktan hatta evden çıkmayacağım sanırım..rahim ağzı durumumdan ötürü...bir de yeni doğan yoğun bakım ünitesi iyi olan bir hastane bakıcam..şu an araştırmalarrım ve yakın olduğu için özel konak hastanesi..kocaeli de..

ben ailemin yanına izmire bile gitmeyeceğim valla..hiç bir şey bebeğimden değerli olamaz..varsın 1 sene gitmeyeyim..hiç tehlikeye atamıycam..herşeyimi bebeklere göre planladım...

bak sen bu rahim ağzı olayını çok takıyosun. ya serklaj yapılır istirahat edersin. benim arkadaş geçen ay doğurdu aynı senin gibi rahim ağzı yetmezliği vardı. bide çift rahimi vardı önce ameliyat oldu sonra hamile kaldı ve doğurdu hiçbir problemde yaşamadı allaha şükür.

canım benim durumum inan senden daha kritik pıhtılaşma problemi var. ve tekrar düşük yapma riskim çok yüksek. erken doğum,preeklamsi, 9 ay iğne yapıcam bunları düşünmek bile istemiyorum. olumlu düşünmeye çalışıyorum. bide meslek icabı fazla bilince insan hiç işin içinden çıkamam...

X