Hamilelikte Vitamin Kullanımı

Rica ediyorum laf sokma çabası içine girmeyiniz ben fikrimi söyledim özgür bir site burası ayrıca doktoruna sor dedim zaten Allah Allah anlamıyorum yani.Ben insanları asla yanlış yönlendirecek değilim kendimi yanlış ifade ettimheralde anlamadımki ben amaan bişe olmaz git bütün hapları ağzına tık demedim arkadaşım kız üzülmesin gerilmesin canını sıkmasın diye ' Bende içtim bilmeden birşey olmadı sıkma canını ama yinede doktoruna sor ' dedim. Yine sizinle aynı kapıya çıkıyor doktoruna sorması gerektiğini belirttim zaten. Lütfen uzatmayalım gerek yok
Teşekkürler

Oncelikle herkese cok tesekkur ederim. Boyle bir polemiye sebep olmak da uzdu beni acikcasi.

Bugün doktora gittim. Folikasit disinda baska vitamin almamami soyledi. 12. Haftadan sonra gerekirse vitamin takviyesi yapariz dedi. Balik yagi da alma dedi.. haftada 1 balık yetermis.
Bu arada kesem oluşmuş !! Her sey normalmis, cok mutlu oldumm..
C vitamini icin bol bol portakal , kivi vs. Yiyecegiz anlasildi..

Evde yapiyorum pozitif cikiyor kan tahlili veriyorum negatif cikiyor yardim edin lutfen boyle olay basina gelen varmi ?

Eklentiler

• IMG-20170203-WA0024.jpeg
    22,4 KB · Görüntüleme: 88
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…