hamilelikte , seyahat

B

bidibidi

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi bidibidi
iyi aksamlar arkadaslar bisi danismak istiyom size bilgisi veya tecrubesi olan varsan lutfen yardim ben 20 haftalik hamileyim temmuzun sonunda tr de kardesim evlenecek ve ben tahminen 34 haftada olucam nasil gidecem hangi yolculugu yapabilirim veya gidebilirmiyim bi tane kiz kardesim var ve en mutlu gununde yaninda olmak istiyom almanya tr ucakla 3 saat suruyo arabayla 24 saat kadar falan kafam cok karisik senağlama

• Konu Sahibi bidibidi
canım 32. haftadan sonra ucakla seyahet yapamıyosun arabayla yap dicem
kaç saat çok yorulursun elin ayagın davul gibi olur bence
30 haftanda flan uçakla gittt
kendinide bebişinide riske atma

• Konu Sahibi bidibidi
canım benim bildiğim kadarıyla 32. haftadan sonra uçağa binmeye izin verilmiyor ama bazı havayolu şirketleri ve doktorlar kabul ediyormuş diye duymuştum bir araştır bakalım inşallah izin verirler

• Konu Sahibi bidibidi
benim doktorum 32. haftada izin vermemişti her ikisinede.bir yakınım ise doktor 33. haftada tatile gitti.en iyisi sen doktoruna danış.seni ve bebişini en iyi o bilir....

• Konu Sahibi bidibidi
Ben de 34. haftada yiğenimin düğününe gitmek istiyorum mesafe 3,5 saat arabayla gidip gitmemekte kararsızım, Bakalım doktoruma soracağım sakınca görmezse bir ihtimal... Vallahi bebişim dünyalara değr......

• Konu Sahibi bidibidi
bende dugune gıtmek ıstıyorum 25 haftalık olacagım ıstanbula konya ıstanbul 8 saatı buluyor doktora soracagım ogıt derse gıdecegım bebişlerımız dunyalara deger demı ama

• Konu Sahibi bidibidi

canim ayni durumdayim ama ben 20 haftada gidicem 24 te geri gelicem daha doktoruma sormadim izin vermezse bende kalicam burda
senin icin durum cok zor gibi görünüyo
hangi sirketle ucacaksin cünkü her hava yolu sirketi farkli haftalara kadar hamile ucuslarina izin veriyo bende listesi var bulup sana yazicam
bide kesinlikle doktorundan flugbescheinigung alman gerekiyo hem burdan giderken hemde ordan gelirken..araba yolculugunu hele kesinlikle tavsiye etmiyo doktorlar, ilerleyen gebelik haftalarnda hem senin icin zor sicak yol uzun hemde bebek icin..arabayla giderseniz bol sivi alman gerekicek nerden baksan 24 saat sürücek yol (oda yollar aciksa)durmadan tuvalet ihtiyacin olcak bunlarin hepsini göz önüne al
kardesin evleniyo ama sende de bir can var onu düsünmek zorundasin
önce doktoruna sor bakalim ne dicek

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi bidibidi
canim bazi türkiye ye ucan sirketleri buldum
lufthansa 36 haftaya kadar izin veriyomus
condor auch 36
germanwings ist auch bis 36
tuifly ist auch bis 36
hepsinin internet sitelerinde detayli bilgiler bulabilirsin.ama 36.haftayi bitirmis olmamak sartiyla yani aslinda 35.haftaya kadar izin vermis oluyolar
hatta THY ye de bak derim

• Konu Sahibi bidibidi
kizlar bugun dokrordaydim ucakla gidebilirsin ama araba zor olur dedi ucak icin bi sorun görunmuyo simdilik tabi daha iki ay var allah hayirlisini versin ayrica kiz olacakmis bebegim allah herkesin gönlune versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…