Hamilelikte saçını boyayan var mı?

Bu arada saci beyaz olanlar kahveye fln boyatmyn sakin karamel küllü ve acik tonlar beyazlari daha uzun sure belli etmz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben hiç boyamadım, ne olur ne olmaz diye. Hatta emzirirken bile boyamadım. Öyle beyazlarımla gezdim :KK66:

Kızlar benimde beyazlarım çok fazla bizim ailede ırsi yaklaşık 16 yaşından beri beyazlamaya başladı .. Dr um organik boya ya izin verdi sadece ilk 3 ay yapma dedi .. Birde sarı falan yapma sadece kahve tonları olur çünkü açıcı tarzı şeyler yasak dedi ..

Bnm dr um da boyatma dedi ama 14 yaşımda beyazladı saçlarım şu an 26 yım ayda bir boyardım normalde şu an 13 haftalk hamileyim üç aydır boyamıyorum ama organik boya alıp 4. Ayda boyamayı düşünüyorum beyaz olmasa hiççç ama hiç boyamak istemem. Yıllardır saç boyamaktan bıktım çünkü. Sırf beyaz kapatmak için boyuyorum her ay. Saçları beyazlamayanlar ne şanslı :KK43:

ben 18.haftada boyadim... garnier olia 10.0 amonyaksız alarak.. saclarim orjinalinde siyah ve rengini amonyaksiz olmasina ragmen acti... doktorum boyatablirsin demisti ayrica youtube de acibademin doktoru da hicbir sakincasi yok diyordu videoda... kafada acik bi yara olmadikca kana karismazmis ..

ben daha 4+5teyim ve organik boyaylada boyatacagım diplerimlee dolasmam mümkün degil beyazım falan yok sonucta hamilelik hastalık degil ki tabiki kendime bakmaya devam edecegim bir cok video izledim arastırma yaptım icinizin rahat etmesi icin ilk 3 ay boyatmayın diyor ama esas boyatmaktansa amonyaklı boyanın keskin kokusunu yada kuaförde kokuyu solumayın diyorlar. Kanıtlanmısta yan etkisi yok. Yeterki amonyaksız dogal boya kullanın. yinede doktoruma danıstıgımda yazarım yeniden

Ben 4,5 aylıkken boyadım bitkiselle saçlarım sarıydı kumral vurdum ama pişman oldum aktı eski haline döndü diplerim çıkmıştı onlar bile eskisi gibi çıkmış bir halde duruyor boya aktı gitti. Boş boşuna o kimyasala marum kalmayın

Bnm dr um da boyatma dedi ama 14 yaşımda beyazladı saçlarım şu an 26 yım ayda bir boyardım normalde şu an 13 haftalk hamileyim üç aydır boyamıyorum ama organik boya alıp 4. Ayda boyamayı düşünüyorum beyaz olmasa hiççç ama hiç boyamak istemem. Yıllardır saç boyamaktan bıktım çünkü. Sırf beyaz kapatmak için boyuyorum her ay. Saçları beyazlamayanlar ne şanslı :KK43:
benimde derdim ayni bebek dusunuyorum ama simdiden boyayi dert ettim :/ cunku her ay boyuyorum 9ay boyamadan nasil olur bilemiyorum
oglumda beyazlar azdi ve sacimda golge vardi cok belli olmadi beyazlar ama simdiiii :''((
bi akraban 9ay platin boyadi masallah oglu cok saglikli
*kendiside tup bebek merkezinde calisiyor biraz ondan cesaret aldim ama basima geli ce ne yaparim bilemedim

Ben son ay boyadım bir problem olmadı hatta hamile kaldığımı da bilmiyordum ilk ayda boyattım. Ama şimdi sorsanız fikrimi boyatmayın derim. Çünkü kimse simsiyah diplerim ile ilgilenmiyor herkes bebek ile ilgili soru soruyordu :)
Ve şunu da fark ettim ki tipimiz nasıl olursa olsun bebişlerimiz bizi her halimizle beğenecek. O yüzden kesin karar alıp saç boyamayı bebeğim doğduktan bıraktım. yanlış hatırlamıyorsam taze ceviz kabuğu ile doğal saç boyama yöntemi vardı isterseniz bir göz atın.
Sevgiler

3,5 aylık hamileyim beyazlarım çok olduğu için bugün bitkisel boyayla saçlarımı boyattım fakat maalesef saçlarımın beyazı kapanmadı boşu boşuna işlem yaptırmış oldum bilseydim hiç boyatmazdım oğlumda çok beyazım yoktu onda boyatmıştım bir sorun olmadı çok şükür

18.haftada boyatmistim.. ve doguma kdr toplam 3 kez dip boya yaptim.. cok sukur oglusum saglikli dogdu...

X