Hamilelikte kaygi bozuklugu ve xanax

Cok geçmiş olsun. Sizi çok iyi anlıyorum. Bende sizin gibiyim. İç sikintisindan gidemiyorum gideceğim zaman mide bulantısı iç sıkıntısı başlıyor.
Kendimi kendimden baskasi motive edemiyo ya. Esime de zehir oluyo hersey. O kadar dalgaliyimki. Siz de oyle misiniz? Evde dengesiz dengesiz patlamaya hazir bomba gibi dolaniyorum.

Kızlar sizinde uykularınız hep bölük pörçük mü sürekli uyanıyorum uyusam da bu durum beni çok zorluyor

Kendimi kendimden baskasi motive edemiyo ya. Esime de zehir oluyo hersey. O kadar dalgaliyimki. Siz de oyle misiniz? Evde dengesiz dengesiz patlamaya hazir bomba gibi dolaniyorum.
Ben de günler sonra dün gece gene uyuyamadım. Üstelik hem lustral 100 mg hem rexapin 2.5 mg kullanıyorum. İlaca rağmen kötü olurum diye korkuyorum. Gene aklıma dün gece bi sürü şeyler geldi. Kendime mukayyet olmaya çalıştım. Sonra bir şekilde uyudum. Depresif ataklarım hep bu şekilde başlıyor. Bugün hep bunun stresiyle gezdim: eşime açmaya çalıştım konuyu. Ama kızıyor kendi kendini strese sokma bişey yok iyisin diyor. Ne bileyim ya.

Ben de günler sonra dün gece gene uyuyamadım. Üstelik hem lustral 100 mg hem rexapin 2.5 mg kullanıyorum. İlaca rağmen kötü olurum diye korkuyorum. Gene aklıma dün gece bi sürü şeyler geldi. Kendime mukayyet olmaya çalıştım. Sonra bir şekilde uyudum. Depresif ataklarım hep bu şekilde başlıyor. Bugün hep bunun stresiyle gezdim: eşime açmaya çalıştım konuyu. Ama kızıyor kendi kendini strese sokma bişey yok iyisin diyor. Ne bileyim ya.
Bu ara isyerinde ustuste tatsiz olaylar yasadim. Gozlerim yarisina kadar dolu ki ben hayatimda isyerinde o raddeye gelmedim. Kukreyerek cinnet gecirmeme ramak kaldi. Boyle delirmis gibi bagirip aglamak istiyorum. Bi de beddua ediyorum iyice negatif oluyorum. Dis sikmaktan basim agriyo. Bazen boyle zararsiz bisi verseler de hicbisey dusunmeden 3-4 saat gecireyim full gevsemis halde, seme gibi yatayim istiyorum.

Cok geçmiş olsun. Sizi çok iyi anlıyorum. Bende sizin gibiyim. İç sikintisindan gidemiyorum gideceğim zaman mide bulantısı iç sıkıntısı başlıyor.
Ben 2 gun iyi olsam 5 gun atak halindeyim ne yaptiysam olmadı ilac icin 12. Haftayi bekliyorum ama inanin cok cok zor benim bir de tüp bebek bir sürü hormon aliyorum

İlaçtan sonra sıklığı azaldi mi

Benim sorunum.bir de tüp bebek olduğu icin çok fazla hormon alıyorum onlarin da hepsinin yan etkisi kaygi bozukluğu depresyon görseniz her saatim ilac igne

Benim 1 ay olacak baslayali hala tam bi etkisi yok.acaba lustral 75 mg cikarsam bilemedim.pazartesi dr gidicem psikiyatriye bakalim ne diyecek

Ben 2 gun iyi olsam 5 gun atak halindeyim ne yaptiysam olmadı ilac icin 12. Haftayi bekliyorum ama inanin cok cok zor benim bir de tüp bebek bir sürü hormon aliyorum
Allah yardımcınız olsun. Hepimiz aynı dertteyiz. Herkes gibi normal yaşayamıyoruz. Çok acı veriyor bu durum bana .

X