Hamilelikte Kan pıhtılaşması olanlar doktorunuz iğneyi kaçıncı haftada bıraktırdı

Allaha emanet bebişlerimiz elimizden geleni yapıyoruz. Gerisi takdiri ilahi. Ben 30 haftadayım. 32 de bırakcaz diyo doktor iğneyi korkuyorum. Hiç kimseden de 32 bırakan duymadım. Galiba Bırak dese de ben devam edicem
Bazıları da doğumdan bir kaç gün önce bırakmış .önce Allah a emanet edicez sonra doktorumuza güvenicez bir şekilde canım sağlıkla alırsın inşallah kucağına ❤️❤️

Coraspinin32 de biraktim. igneyi dogumdan sonra 6 hafta daha kullandim. Sadece dogumdan 1 gun once birakmistik.1 gunnsonra yine basladik.

Coraspinin32 de biraktim. igneyi dogumdan sonra 6 hafta daha kullandim. Sadece dogumdan 1 gun once birakmistik.1 gunnsonra yine basladik.
Merhaba, sezaryen ile mi doğum yaptınız, pıhtılaşma sorunu olanlarda genelde sezaryen mi planlanıyor

15827933504436093024793156098202.jpg
benm de böyle çıktı kızlar bunların her biri iki genden oluşuyormuş sadcee bir gen hasta olursa heterozigot oluyor eğer iki gende hastalık varsa bu homozigot oluyormuş benm fazla bir şeyimyok 3 düşük yaptım dr hamile kalınca dusuk doz da iğne kullanacaksın dedi bi de troid yüksekti biraz benm onun içinde ilaç kullanacaksın dedi adet olmayı bekliyorum adetin 12. günü gideceğim yumurtalıklara bakacak bu ay tekrar deneyelim dedi bi de bsy sormak istiyorum bu iğneyi kendimiz yapa biliyor muyuz kullanan arkadaşlar siz kendiniz mi yaptınız iğneyi

Eki Görüntüle 2597199 benm de böyle çıktı kızlar bunların her biri iki genden oluşuyormuş sadcee bir gen hasta olursa heterozigot oluyor eğer iki gende hastalık varsa bu homozigot oluyormuş benm fazla bir şeyimyok 3 düşük yaptım dr hamile kalınca dusuk doz da iğne kullanacaksın dedi bi de troid yüksekti biraz benm onun içinde ilaç kullanacaksın dedi adet olmayı bekliyorum adetin 12. günü gideceğim yumurtalıklara bakacak bu ay tekrar deneyelim dedi bi de bsy sormak istiyorum bu iğneyi kendimiz yapa biliyor muyuz kullanan arkadaşlar siz kendiniz mi yaptınız iğneyi
İki gende taşıyıcısın. Birde paı değerin benimkiyle aynı çıkmış. Benimde 5g/5g ne demek oluyo bilmiyorum sana doktorun bişey dedi mi bununla ilgili. Ben oksapar kullanıyorum kendin yapabiliyosun

İki gende taşıyıcısın. Birde paı değerin benimkiyle aynı çıkmış. Benimde 5g/5g ne demek oluyo bilmiyorum sana doktorun bişey dedi mi bununla ilgili. Ben oksapar kullanıyorum kendin yapabiliyosun
2 gende bir sıkıntı çıkmış dedi telefonla konuştum zaten bu ay yanina gidip göstereceğim hepsini tekrar

2 gende bir sıkıntı çıkmış dedi telefonla konuştum zaten bu ay yanina gidip göstereceğim hepsini tekrar
Doktorlarda aslında bu konuda net bişey söylemiyo. Kimisi iğne şart diyo kimi iğneyle birlikte coraspin kullanılmalı diyo. Bazıları da hiçbirine gerek yok diyo. En güzeli hematoloji bölümüne gitmek sanırım

Ben enox kan sulandırıcı iğnemi doğumdan önceki güne kadar vuruldum doğumdan sonra birkaçgün daha kullan bırak demişti doktorum.

Ben normal doğum yaptım korkmayın ve son güze kadar kullanın derim bebeğimize de sizede yazık.

Doktorlarda aslında bu konuda net bişey söylemiyo. Kimisi iğne şart diyo kimi iğneyle birlikte coraspin kullanılmalı diyo. Bazıları da hiçbirine gerek yok diyo. En güzeli hematoloji bölümüne gitmek sanırım
Valla bilmiyorum ama ben doğuma kadar kullanacağım bu riski göze alamam pıhtılaşma nedeni ile bir kayıp daha yasayamam

X