Hamilelikte kaçıncı hafta veya ayınız kaç kilo aldınız?

Cok guzel bir konu olmuş ben daha 10+3 kiloyum galıba 1 ya da 2 kilo aldm zaten 68 kıloyum cok kılo almak istemiyrmm benim de tavsiyelerünize ihtiyacım var

Rabia canım bende senin gibiyim an benim hala bulantilarim devam ediyo bu yüzden sanırım benimki seninki tamamen geçtiği halde mi kilo almıyorsun yoksa hala devam mi bulantilar falan

Aynen devam cnım kusmalar bitti ama bulantılar çok fena

herseyi yiyorum ama boyle asiri asiri bir istahim yok normal bide yuruyorum elimden geldikce ve hava cokkkkk sicak durmadan su iciyorum bu yuzden az kilo aldim galiba

Ilk hamilelikte 15 kilo aldım 10 verdim derken tekrar hamile kaldım ve 15 kilo daha aldım yani 20 fazlam vardı ikincide 9 aylıkken. Doğumdan sonra 5i gitti diğer 15 kiloyu da verdim çok şükür.

Kilo almayanlar hatta verenler kaç kiloyla hamile kaldınız ?
50kg civarı olup hamile olanlar kaç kg aldı ?

Doguma 21 kilo fazlayla girdim 26 kilo fazlayla dogumdan ciktim:) hamilelikte sistigim yetmez gibi bir de spinal beni balon gibi sisirdi masallah size:)

Cok guzel bir konu olmuş ben daha 10+3 kiloyum galıba 1 ya da 2 kilo aldm zaten 68 kıloyum cok kılo almak istemiyrmm benim de tavsiyelerünize ihtiyacım var

Ben sabahları 3 dilim peynir 1 tane yumurta bol domates salatalık, 2-3 tane ceviz ve 2 dilim ekmek ( köy ekmeği) yiyorum. Ara öğün olarak aktiva yoğurt yiyorum. Öğlen sebze yanında yine 2 dilim ekmek bol salata. Ara öğünde 1 tane tost yiyorum. Akşam ızgara et veya balık yanında ayran ve 2 dilim ekmek. Akşam öğününden sonra da 1 porsiyon meyve. Bence bu dönemde sağlıklı beslenip bebeğin gelişimini düşünmek mantıklı olan. Zaten bu şekilde sağlıklı beslenirsek hem bebeğimizi sağlıklı beslemiş oluruz hem de biz kilo almayız. Bu arada mutlaka her gün yarım saatte olsa yürüyüş yapıyorum. Umarım işinize yarar

Ben kahvaltimi cok guzel yapiyorum kismiyorum ama recel bal yok peynir zeytin yumurta domates salatalik seklinde ara ogun yok oglen corba yada domates salatalik peynir ekmek ya hic yok yada cok az ara ogun meyve aksam yemekte ne olursa olsun ekmek yemiyorum tatli yemiyorum karpuz kavun varsa sadece bir iki dilim fazlasi zarar diye yemiyorum yatmadan once yine meyve yada sut icip yatiyorum.. Benim riskli gebelik oldugu icin yuruyus yapmam yasak surekli yatiyorum kendim 5 kilo aldim bebegimiz masallah 3 kilo.. Sut yogurt ayran dikkat etmeye calistim kuruyemisi de surekli olmsada yedim bu kadar.. Hamilelikte iki canlisin ye olayi cok yanlis her önune geleni yersen kilo alirsin onemli olan bebgin saglikli olup kilo almasi oyuzden de bebege yarayacak seyler yrnilmeli..

Tesk edrmmm aklımda bulundurcammm

Ben de 35 haftalık olacağım yani 8 ayım bitmek üzere 11 kilo civari aldım. 62.5 ile hamile kaldım 73 kiloya yakınım ilk gebeligim de 20 kilo almıştım doğumdan 1 hafta sonra 17 kilo vermiştim :)

benimde 34 haftam doldu 60 ile hamile kaldım 71 kiloyum boyumda 1,68 75 ile kapatırım inşallah bakalım

28+1 6 bucuk ayligim 11 kilo aldim. Kizlar goruntu olarak cok bi degisimim yok. Tabiki bacaklarim falan kalinlasti ama eskisinden cok farkli degiller. Ama bana karnin cok buyuk diyolar icime dert oldu sizce kilo alimim normal mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…