Hamilelikte kaçıncı hafta veya ayınız kaç kilo aldınız?

28+1 6 bucuk ayligim 11 kilo aldim. Kizlar goruntu olarak cok bi degisimim yok. Tabiki bacaklarim falan kalinlasti ama eskisinden cok farkli degiller. Ama bana karnin cok buyuk diyolar icime dert oldu sizce kilo alimim normal mi
Screenshot_2018-07-24-16-01-25-1.png boyle gobegim. Gecen bi musteri kac aylik dedi 6 bucuk dedim cok sismissin dedi.

14+1 henüz kilo almadım başlangıç kilomdan 1 kilo vermişim mide bulantısı sebebiyle. İlk hamileliğimde toplam 10 kg almıştım.

Eki Görüntüle 2172011 boyle gobegim. Gecen bi musteri kac aylik dedi 6 bucuk dedim cok sismissin dedi.
Benim de bu kadar hemen hemen, biraz küçüğü. Etrafımdaki insanlar hiç kilolu görmeyince karnın çok büyümüş diyorlar. Ayımı söyleyince o kadar da büyük değilmiş diyorlar. Belki iç karnın küçüktür senin de.

Benim de bu kadar hemen hemen, biraz küçüğü. Etrafımdaki insanlar hiç kilolu görmeyince karnın çok büyümüş diyorlar. Ayımı söyleyince o kadar da büyük değilmiş diyorlar. Belki iç karnın küçüktür senin de.
Bende hic kilolu olmadim 52ydim hep. Suandada kalcalarim ve goguslerim hafif buyudu. Gobegim sisti. Onceden kucuk derlerdi simdi buyuk diyen olunca bi buraya sorayim dedim

Ilk 3 ay hic almadim
16 hafta 1 kg,20 hafta 1 kg,24 hafta 2kg ve 28 hafta 2kg ala ala geldik bakalim :)
Toplamda 6 kilo aldim.
29+6yım.58le kalmistim 64 kiloyum.

Ilkinde de ilk 3 ay hic almamistim.
Sonra her ay 2 alip son 2 ay 3er kg almistim.

Ama bu kez karnim cok daha buyuk.

SLM KIZLAR 10 haftalık oldum 2 kilo aldım nasıl dikkat ediyorsunuz. korkuyorum çok kilo alırım diye. bierde şekerli falan hiç yemiyorum

30+5 haftalık hamileyim 70 kilo ile hamile kaldım şu an 73 kiloyum mide yanması sonucu fazla birşey yiyemiyorum ne yazık ki. İlk Kizimda 10 kilo almıştım bakalım bunda kaç kilo alicam.

KIZLAR BEN 10 HAFTALIK HAMİLEYİM 2,5 KİLO ALDIM BİLE CANIM ÇOK IKILIYO KİLO ALMAK İSTEMİYORUM FAZLA YEMİYORUM AMA NEDEN BÖYLE BİLEMİYORUM İLÇA KULLANIYORUM PROGESTON BİRDE FOLİT ASİT O MUKİLO YAPIUYOR ACABA

iki hamileligimde de dördüncü aydan sonra toplam 21 22 kilo aldim.
Hepsini de verdim. Kiloyu sorun etmeyin, eski bedene dönüyor vucut. Tabi kendinizi salmadiginiz sürece.
Simdi sporumu yaparim, yerim icerim de. Bircok eski kiyafetime girebiliyorum.

kizlar cok iyi olmus bu konu bende 20. haftadayim 3 kilo aldim cok az geliyor kilo sanki ben kilo almasam bebis de almayacak gibi geliyor ins saglikla gelirler
bence gayet iyi siz kilo alınca bebek de kilo alacak diye bir şey yok hatta fazla kilo alan annelerin bebeği zayıf doğabilir o yüzden sağlıklı beslenmek önemli takmayın kafaniza
Eki Görüntüle 2172011 boyle gobegim. Gecen bi musteri kac aylik dedi 6 bucuk dedim cok sismissin dedi.
bence çok normal kibar duruyor
KIZLAR BEN 10 HAFTALIK HAMİLEYİM 2,5 KİLO ALDIM BİLE CANIM ÇOK IKILIYO KİLO ALMAK İSTEMİYORUM FAZLA YEMİYORUM AMA NEDEN BÖYLE BİLEMİYORUM İLÇA KULLANIYORUM PROGESTON BİRDE FOLİT ASİT O MUKİLO YAPIUYOR ACABA
bir diyetisyen başvurun isterseniz ama bulantılar başlayınca almazsınız gerçi 10 haftamınsınız başlayacaksa başlamıştır

ben de 18+6 günlük hamileyim 69la hamile kaldım ilk zamanlar bulandıran 67ye düştüm şimdi 69 kiloyum başlangıç kilom. umarım fazla kilo almam

Şimdi doktordan geldim tartildim 2 kilo vermişim geçen ay bebeğim 900 Gr di bu ay 1 kilo 900 Gr olmuş ben vermişim ama bebiş gayet güzel almış dedi doktor yani sağlıklı yiyip için kilo çok önemli değil sen 10 kilo alsanda bebek kilo almıyor bazen ben bu gebeligimde yedigime ictigime çok dikkat ediyorum.

X