hamilelikte akıntı ve kaşıntı

mTaze

ömer ve betül vee hasanmertin annesi
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2008
1.019
2
arkadaşlar bu sorunu bi benmi yoksa sizlerde yaşıyomusunuz bilmiyorum ama yardıma ihtiyacım var hamilelikten dolayı akıntım artı ama sıcak havalardan dolayı düzenli ped ve çamaşır degiştirmeme ragmen fena kaşınıyo dr krem verdi onu kullanıyorum ama genede çok kaşınıyo bunu önlemek için başka ne yapabilirimbilmiyorumkismile

Canım herkeste olmuyor kaşıntı ama akıntı oluyor bende de olmuştu. Sanırım yaz olduğu için çok sıcakta olduğundan kaşıntı yapıyor. sen sık sık çamaşır değiştir yine.

zaten devamlı degiştiriyorum mantar degil canım havaların sıcak oluşundan dolayı kaşıntı yapıyo

Eğer akıntıyla beraber peynirimsi parçacıklar da dikkatinizi çekerse mantar olmuş olabilirsiniz, dikkat edin bakalım bir...
Gebelikte hormonal değişimlerden dolayı mantar sık görülüyor çünkü...
Ben de sıcaklardan ve gebelikten dolayı artan akıntı, kaşıntıya sebep oluyordur diye düşünüyordum, doktora söylemeye lüzum görmemiştim ama 1-2 hafta içinde gittikçe şiddetlendi ve peynirimsi parçacıklar görmeye başladım. Meğer mantar olmuşum, doktor fitil kullandırdı ve geçti..
Siz de dikkat edin, çözümsüz bir şey değil ama insanın moralini bozuyor sonuçta...
Sağlıklar dilerim :))

bende de oluyor kaşıntı dr.um fitil verdi ama pek işe yaramadı sanki ,akıntı v.s. yok ama yinede kaşıntı rahatsız ediyor
dr.umun tavsiyesidir elma sirkesiyle yıkıyorum epey rahatlatıyor

Kadın doğum doktorunla görüş kremin işe yaramadığını söyle büyük ihtimal enfeksiyon kapmışsın..Bendede olmuştu doktorum bana krem ve fitil verdi özellikle antibiyotik kullanımından sonra oluyor benimki.Butür kaşıntılı enfeksiyonlar kolay kolay geçmiyor çok inatçı oluyorlar kremden ziyade 2 doz kullanacağın fitilin büyük faydasını görürsün.Geçmiş olsun

benimde akıntım oluyor bunun üzerinedee kasıklarım sancıyor normalde kasıklarımın sancısı anormalmi

ya bu bende seyahat sonrası ortaya çıktı daha öncesi yoktu dinlenme tesislerinde istemesem bile wc ye gitmek gerekiyo çünkü

enfeksiyon kapmış olabilirsin idrar testi yaptır
büyük ihtimalle mantar olmuşsundur
benim de akıntım var ama kaşıntım yok
bende enfeksiyon ve iltihap var malesef
geçmiş olsun

bende de kaşıntı ve akıntı var,geçen ay doktorum fitil vermişti kullanınca geçmişti,şimdi tekrar başladı,haftaya doktor muayenem var,yine söyleyecem bakalım,Allah yardımcımız olsun.

bence öncelikle tam idrar tahlili yaptır bunu tüm sağlık ocakları ücretsiz olarak hiç beklemeen yapıyor ve hemen sonucu alıyorsun yani özel hastanelerde olduğu gibi 3 gün beklemiyorsun bendede vardı dayanılmaz olmuştu artık ++75 lök çıktı doktorum antibiyortik ve fitil verdi fitil kasınmayı önlüyormuş ama ben kullanamadım intihap seviyesi düştükçe kaşıntım gitti birde bol m,ktarda su tüket ben 5lt falan içiyorum çünkü ilaç teddavisi olamıyorum

canım dr randevum pazartesiye ancak verdiler ben zaten su içme özürlüyüm zorlasuyu içiyorum ama çokta içemiyorum havalar beni mahvettialanya çok fena sıcak çünkü

o dediğiniz belirtiler bende de var hatta bazen akıntımdan ufak ufak mantarımsı parçalar geliyor 41.ci haftama girdim ama dr.umun daha önceden verdiği bir krem vardı ara ara onu sürüyorum yoksa bu sıcakta kaşıntı dayanılacak gibi değil...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…